Събирате ли точки?

  • 1 933
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
В Карефур предлагат 4ек с намаление.Тоест при всяка покупка полу4авам 10%, 20% намаление за следващия път когато пазарувам оттам на определени стоки.Периоди4но ми дават 5?,10?,които също използвам при следващата ми покупка.
да бе, от Карфур-а всеки месец по 5?!! ти купуваш за над 500, те ти дават 5?. Хич не им се връзваме на номерата. вече предпочитам, по-малките и по-малко населени магазини. Шампион и Жеан най-ми допадат Peace
Така или ина4е 4есто пазаря оттам.Тия пари за храна ги хар4а,няма как,защо да не се възползвам?Освен това от тукашните карефури съм много доволна,цените им са добри,имат промоции винаги,а и тук на месец ти дават пове4е от 5?.Явно при вас системата е друга,все пак разли4ни държави,няма как да са с еднаква политика.
разли4на е, да.  Неможеш да си представиш, 4е пове4ето стоки са двойно по скъпи във Франция. Освен това в Испания има много пове4е оферти, стоката е разли4на между дургото.

Аз съм фенка на Меркадона за хранителните продукти. Направиха ми карта, с която плащам както аз преценя, седми4но, месе4но или шестмесе4но.Така 4е, ако нямам пари в момента в дебитната ми карта, плащам с Меркадонската и когато имам пари ми ги дърпат.
Имам карта на Друни, не я ползвам много, на Ив Роше, там ходя и на козметик, винаги имам намаления, купувам един продукт, подаряват ми вторият.

Събирам то4ки от БП бензиностанциите и Репсол.Имам карта Травел, като събера необходимите то4ки си закарвам трътката на някой остров. Party

# 16
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Имам клуб-карта от Теско- дават ти точки за всеки похарчен £.На 2-3 месеца ми пращат ваучерив зависимост от събраните точки £1=1 точка (натрупва ми се около £15-20 ), които после използвам да си платя покупките.
Имам карти от Debenhams-  там пък ти дават намаление в %.Понякога имат така наречения Blue Cross Sale 70%-  и аз като си използвам картата хайде още 10% -излизат ми без пари понякога нещата.
Boots- Купувам най различни козметични принадлежности- и там ти трупат точки с които после можеш да плащаш.
А иначе за ив роше, ларедуте и останалите съм се отказала отдавна- голяма зарибявка са с тези техните подаръчета.По едно време бях натрупала толкова козметика(ненужна) само и само да взема одеалцето или тигана хахаха.
По бензиностанциите дават Air miles- като зараждаш бензин.От там още не съм видяла далавера. newsm78
Вили

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И аз събирам от Теско и Boots. Имам и от други магазини, но ми се струва излишно затормозяване, за това което получаваш.

Друга любима програма е на Америкън Експрес, картата е служебна и мъжът ми си плаЩа командировките с нея, а zа всеки ? оборот полу4ава една то4ка, и с то4ките после могат да се вzимат подаръци, иzборът е наистина хубав  Peace
И ние си извадихме такава карта, поради същите причини  Peace Тук са вързани с Nectar points.
Мъж ми събира и air miles, но не всички компании имат хубава политика, много често се трупат само на негово име и само той може да ги ползва  Confused Отделно като дойдат ваканциите и стане натоварено, за тези дати са му отказвали да ги ползва  Rolling Eyes
Той събира и точки от хотелите, в които отсяда. Шератон и Мариот имат много хубави оферти в това отношение  Peace От тези точки цялото семейство намазва. Любими са ми  Whistling

# 18
  • Мнения: 907
Събираме. Точки, мили, каквото там дават, но не се вманиачаваме. Напоследък всяко магазинче си е измислило карта - ми не мога да мъкна цяло тесте.

# 19
  • Мнения: 764
Да,Ленка,събираме LaughingИмам карти на магазините в които предпо4итаме да пазарим,по при4ината на Гери,пазарува се с намаление.Събирам и то4ки от прясното мляко,тук има едно Latte sano с 3 то4ки/има и други но с по 1 Wink/Миналата година ми пратиха комплект за легло,а сега има о6те малко време до края на срока,6те видим за какво 6те стигнат Thinking

# 20
  • Мнения: 3 932
Не, не събирам... и без това потрмонето ми е задръстено с всякакви карти.

# 21
  • Мнения: 2 195
Лени и аз мислех да пускам същата тема  Laughing
Събираме Еърмайлс . Моят мъж пък събира от един строителен магазин . От тях сума ти неща съм взела - сешоар , епилатор , електрическа четка за зъби , тостер , на малкия много играчки . Само че една точка е 10 евро  Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт