Детска радост:)

  • 1 403
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
страхотна придобивка  Hug

за съжаление до нашия блок (срещу Окръжна болница, почти в центъра) площадката съдържа следните уреди - рамка за люлки без люлките, част от пързалка, само стълбички, без пързалката, от въртележката остана само един метален цилиндър  Sad И най-много се изумих, когато работници боядисаха тези скелети с весели червени и жълти цветове.

да ви е честита площадката, щастливи деца да играят на нея!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 574

Ех, кога ще стане така и в София Tired?
[/quote]
И аз това се чудех - кога и изобщо дали? newsm78
Честити ви детски площадки, варненки! Hug

# 17
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Честито и от мен.  Завиждам ти малко и аз като знам какво е положението с детските площадки в квартала и къде ходим с дететои почвам да се ядосвам. Решила съм да пусна една жалба и аз до нашия кмет пък белким направи нещо по въпроса, то ние сме и малко краен квартал  ама  докато не опитам няма да разбера какво ще стане.
   Дано да си опазите по- дълго време новата придобивка

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахъм, в Чайка гледам тоже наредили много красиви детски площадки, а зад нашия блок няма реконструкция. Даже някакъв малоумник е отрязал едната дръжка на люлката с флекс, щото да виси и да не се люля, сигурно му скърца.  Sick А можел е само да смаже люлката.. Много прост народ сме.
Кмета като оправи всички рампи за колички в подлезите ще ходя му стисна ръката, може би.

Катюш, честита ви придобивка! Весели забавления там! Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Наистина супер! Сега му е времето да се нарадваме на придобивки - идат избори.
Това са привилегиите на частния град!
Освен площадки, може ли и по-големи пешеходни зони и паркинги в централната част - благодаря.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Браво! Мнго се радвам, че някой се е сетил и за децата. От паркинги и кооперации място не им остана да тичат милите.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 775
Много хубава новина Peace.

Общи условия

Активация на акаунт