Реплики в леглото

  • 4 577
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Уефски, но'у ясну!!!

# 16
  • Мнения: 5 468
Може да го пребори единствено " Свърши ли поне 2-3 пъти ?".... ooooh!
Аааа... какъв отврат Sick.
Ей, това да те е страх да легнеш с някой вече бе... Много са се научили на смотанизми тези мъжаги. Ех, а какви бяха едно време, а?
Свършила ли съм поне 2-3 пъти..... newsm78

# 17
  • Мнения: 4 733
" Кога точно свърши ? ", " Хубаво ли ти беше ? "  Shocked, " Защо не ме гледаш, а си затваряш очите ?", типично мъжки малоумни изцепки.
 Между другото що за тъпотия е от страна на мъжете да питат за свършването ooooh! Онея им работи да не са безчувствени, то не се ли усеща?...Сопраното да внесе яснота, моля Thinking

# 18
  • Мнения: 1 299
Между другото що за тъпотия е от страна на мъжете да питат за свършването ooooh!
Не знам за вас, но аз винаги казвам "да" иначе става страшно... ooooh!

# 19
  • Мнения: 287
Два, три, пет...и после не рак на гърлото ми направо... Joy
 Най-гадно е лицемерното  " Обичам те" излязло от мъжката уста, по навик след стандартно вечерно семейно клатене. Ама няма значение дали жената е свършила изобщо - важно е на сърцето да и е густо!
 Дръжки!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 

# 20
  • Мнения: 2 891
Аз се усмихвам многозначително  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 924
Ххеехе...

При нас репликата " Обичам те " се ползва само в смисъл на " Пусни ми , де" Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 733
Аз пък и като е било " да ", пак казвам " не " и почва едни нескончаем период на доказване Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 792
  Много мъже не могат да се ориентират дали е свършила жената, вината за това си е и наша, рядко жените са буквални за това си изживяван като усещане на тялото. Обикновено се набляга на външни индикации, като стонове, крясъци, всякакви чупки и гъвки на тялото, как да се ориентират хората.
 

# 24
  • Мнения: 287
Лейди Лу, ти сега да внимаваш, че да не тормозите излишно отрочето Grinning
 

# 25
  • Мнения: 14 654
"Няма да си сваля пуловерчето!!!"

# 26
  • Мнения: 2 495
"Да си ходя ли"-мъжка реплика Joy

# 27
  • Мнения: 4 733
Е как, " как " ooooh! Нали пулсира вътре по време на оргазъм, те като и те са вътре не усещат ли Shocked
Кое? Естественото ли? Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 924
Лейди Лу, ти сега да внимаваш, че да не тормозите излишно отрочето Grinning
 

Пфу , какво говориш, той таткото го е страх да ме пипне от известно време насам ooooh! Laughing


"Да си ходя ли"-мъжка реплика Joy

 newsm65

# 29
  • Мнения: 2 891
"Няма да си сваля пуловерчето!!!"

 Shocked Аз пък, в отговор, няма да си сваля вълнените чорапи  Crossing Arms

  Много мъже не могат да се ориентират дали е свършила жената... как да се ориентират хората.

Просто, по контрахирането на влагалищните мускули  Grinning

Пък, този с ходенето е чудесно трениран  Mr. Green Бравус на дресьорката  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт