Лято, слънце и море- АВГУСТ бебчета ще донесе!

  • 9 447
  • 328
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 564
Добро Утро!
Иви, много си сладурска  Hug, аз си представях някакъв мнооого голям корем, а то виж какво сладурско тумбаче  Heart Eyes А по-голямата ти дъщеричка е толкова красиво детенеце пу-пу с тези сини очички..Представям си втората каква кукличка ще е...
Като казах сини очи, с мъжа ми много се надяваме нашия бебо да е синеок, има 25% шанс  Joy
Гита мерси за кафенцето, аз ще сядам да уча днес  Tired ама сериозно учене..Ама ааайде да не се заричам... Peace

# 76
  • Мнения: 4 546
добро утпро!
Гита, страхотна течмичка с много лятно настроение   bouquet
тук времето беше чудно, с мъжо се сдобрихме  Grinning  и по цял бяхме по разходки
да се оплача - мерих си дрехите от миналото лято. не ми стават дори тези, които съм носила в къщи и са ми били големи  #Crazy ама не на корама, а на бедрата  Sad установих, че от чиналото лято кълките са ми станали направо умножени по 2  Embarassed Cry след 3 месеца наистина ще се търкалям  ooooh! засега само се клатушкам  hahaha
лилавите стрии изблесняват ли с времето? имам малко по бедрата  Confused
смятам другата седмица да щурмувам магазините, че освен чехлите, друго лятно нямам нищичко вече  Embarassed
Мегита, ти имаш ли списък за болницата?
да питам за ваничките - ако е анатомична слага ли се хавлийка на дъното да е мекичко или се слага само, ако не е анатомична?

# 77
  • Мнения: 25
 Добро утро и от мен.
Гита - откъде го избара това готино кафе. Недей така Stop, че мамите кафеманки като мен....лигите им потичат нищо че пия в момента. Mr. Green
Иви - кое ти е огромно на коремчето. Много си е добре, а ти е и втора бременност. Wink
Беличка - и аз много се надявах първия път за синеочка ама не. Аз и тати сме с кафеви очи-моите по-скоро пъстри, а татко ми е бил със сини, че все се надявах да ама не. Кафевите очи са доминантен белег. Успех с ученето аз като се зарека да уча сериозно никога не става така както съм планирала.
За жегите - въпреки, че в Търново засега са най-високите температури аз засега издържам, защото на работа ми е хладничко и вкъщи е прилично (имаме си и климатиче , но още не сме го пускали тази година)
Да споделя нещо с вас. Най-добрата ми приятелка, която е за 7 юли т.е. месец преди мен я приеха в родилно с доста намалели околоплодни води.В събота отишла на консултация и доктора като я видял на видеозона направо я изпратил в родилно.Колко плач изплака горката.. Praynig Бебчо е още седалищно и ще го чакат да порасте и може би ще има клъц-клъц.

# 78
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 368
Херелина, и аз имах един панталон, който ми падаше в закопчано състояние, а сега няма влизане. Моичките крачета са се уголемили 3-4пъти, така че споко.
Хора, остана ми да работя 1седмица и 2 дена. Броя ги като войник. Сигурно после ще ми е скука, но нека, искам вече отпускаааа.

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 368
...Да споделя нещо с вас. Най-добрата ми приятелка, която е за 7 юли т.е. месец преди мен я приеха в родилно с доста намалели околоплодни води.В събота отишла на консултация и доктора като я видял на видеозона направо я изпратил в родилно.Колко плач изплака горката.. Praynig Бебчо е още седалищно и ще го чакат да порасте и може би ще има клъц-клъц.

Лошо е, но щеше да е по-лошо, ако доктора не беше видял, че водите са малко. По-добре бебчо да го изкарат по-рано, отколкото да се беше случило най-лошото. Дано всичко е О.К.

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 09:41 от Гита Ог

# 80
  • Мнения: 564
Момичета, искам да питам коя от вас ще е със планово секцио? Аз се очертавам да съм с такова  Confused..
Мисля си за анатомичната ваничка да я поръчам другият месец и изобщо да заповам да се готвя за бебко от другият месец, вече е крайно време...Страх ме е доста, първо от суеверие, второ да не се разсея много, а сега ми трябва да съм много съсредоточена  ooooh!..

# 81
  • Мнения: 238
  Здравейте и от мен! Браво за темата  bouquet
Извинявам се, че се връщам пак на темата с количките, обаче след като посетих няколко магазина продавачките ми казаха, че новородено трябва да се слага в кош за новородено и не може да стои повече от 2 часа на ден в кошчето за кола. А аз си мислех да избегна въпросния кош за новородено или т.нар. зимен кош. Дори ми казаха, че не е добре да се слага и в летен вариант независимо дали има легнало положение, защото всъщност не било съвсем легнало. И сега не знам какво да правя newsm78.
 

# 82
  • София
  • Мнения: 1 390
Добро утро момичета,
И аз да се присъединя към пиенето на кафенце с вас.
Гита, темичката пак е великолепна.
Жегите и мен ме изморяват и се чувствам като някое кюфте, което се пържи в собствен сос. Такова потене, особено в областта на гърдите, никога не ми се е случвало. Аз лично преди седмица се сдобих с няколко летни панталончета - 7/8 на ластик и няколко блузки и една рокличка та за сега има какво да нося през жегата. Единствения ми проблем е, че трудно си закопчавам любимите сандалки от миналата година. Преди всяко излизане трябва да поседна, за да ги закопчея, щото тумбата ми пречи да се наведа. Брей, не знаех, че са ми толкова далече краката. Wink
А вчера пък ме хвана някаква кихаща алергия - то не бяха киханици, не беше секрет в носа - нещо ужасно - даже днес още ме боли носа от милионите кихавици. А уж не бях алергична към нищо преди, а сега не мога и да разбера кое е това нещо дето така ме дразни.
И друг проблем имах вчера сутринта, който ми изкара акъла. Един от хемероидите ми се пукна сутринта и като видях кръвчица по тоалетната хартия почти щях да припадна. То и както бях съненена, докато останово, откъде идва почти щях да умра. А после ми стана едно криво пак, щото не ми се е случвало да имам хемероиди преди, а се оказа, че те можело и да кървят. Направих си отвара от смрадлика и сега вече са се успокоили и няма кървене, ама като се пипна отзад са едни надути бучки - нещо ужасно. Дано се приберат след като родя, че не знам.  ooooh!
Днес и аз си мислех, че ми остава още месец и малко да ходя на работа. Хем ми се иска да излизам вече в почивка, хем пък си мисля как ли ще свикна да не ходя на работа толкова време. Ами аз работя вече осем години (леле колко съм остаряла вече   Embarassed) и съм толкова свикнала с това, че сигурно ще ми е едно много странно стоенето вкъщи. Дано не ме подтисне само.
Аз утре сутрин съм на лекар и ще видя беболинка (не съм я виждала вече месец). Стискайте палци всичко да е наред с нас.
Пожелавам ви усмихната седмица.   bouquet

# 83
  • Мнения: 4 546
ами аз ще съм с планово секцио. ама нещо не могат точно да ми определят термина и се притеснявам, че има голяма вероятност да ни изненада бебето  Rolling Eyes
Гита, благородно ти завиждам, че ти остава малко до почивката. не ми се ходи на работа вече, още повече, че при нас вече лятната лудница започна и ще става все по-зле  Confused

# 84
  • София
  • Мнения: 5 753
Добро утро мами! Flutter Hug Аз се излюпих в 07.00 Crazy то в тази жега спане няма а като знамче от сега ще става още по топло и ше ставаме още по едри  ooooh! направоо.......
Беличка аз за сега не знам как ще раждам,таза ми е малко тесен и се надявам до 9 месец да е друга работата Praynig зашото с този таз сега ми казаха някакъв размер 16  newsm78 бил малък и ако и беб бил едър..... ConfusedКЛЪЦ! Но ще се моля всичко да се нареди добре! PraynigСнощи ми дойдоха на гости брат ми и снаха ми с детето което ще стане на 3 г през септември Simple Smile а колко растееее..... малее Simple Smile и ми се радва на тумбака Simple Smile вдига ми блузата и я целува Mr. Green и казва: Искам да гушкам бебетооо  Crazy Седяхме до доста късно и си легнах в 03.00 и въпреки това в 07.00 кукуряк!Сега ще ми правят закусчица и ще водя малкия на разходка пък по късно пак ще се поява като си ги изпратя Wink Лек ден на всички! Адрианке ще се чуем по късно Hug А вие защо ще сте секцио каква е причината newsm78може да сте писали ама аз не помня много Embarassed бременна му работа...

# 85
  • Мнения: 361
Vasq 78, как сега изведнъж са и намалели водите, те от какво намаляват newsm78

Димианки, какво ще правим с теб?Аз след малко мисля да се обличам и да бягам да си плащам сметките, че после ще стане сауна Tired

# 86
  • Мнения: 23
Добро утро и от мен  Hug
Мммммммммм    ,Гита -това кафенце изглежда много добре  Heart Eyes
Добре,че при нас все още не са започнали големите жеги .Аз съм много доволна от изминалата неделя .Обикаляхме черноморието  travel  и така добре ми подейства морският въздух .За сметка на това снощи мушумурока ми разби пикучният мехур  ooooh! -не може да е от една биричка ,нали?Днес съм като пиян морков -сигурно ми се събират 2 часа сън . Tired

Искам да питам мамите ,които пият магнерот -мога ли при болки освен но -шпа да пия и едно от споменатия .Досега не са ми предписвали ,ама аз си купих за всеки случай ,защото обичаме да пътуваме и да ми е по -спокойно .

И аз гледах Такъв е жиивотът -милите дечица ,дано попаднат на свестни родители ,че те какво са виновни миличките .Като помисля той и бащата /ако може да се нараче такъв/ не е виновен. Майката е за трепане ,добре малка била -не е ли чувала за предпазни средства ,патки такива  #2gunfire #2gunfireИзвинявам се ,но .......................много прости хора има  #Cussing out

Внашата морска градина е пълно с колички марка Кангуруу или кенгуруу ,не ми се пише на латиница -толкова ми е мътен мозъка днес .Исках да кажа че не изглеждат никак зле  и цветовте са им хубави . Цената е до 300 лв.

Отивам да си полегна малко ,до после  Stop

# 87
  • Мнения: 25
 Адрина  - според нейните думи от около месец и половина като ходи до тоалетна и нали все пак се усещаме когато пишкаме след това си изтичало по-малко още нещо като урина. И така си кара нашата,а корема и по-малък от моя а е един месец преди мен за 7 юли. Обиколка 92 мойта 96. Тя е с медицинско образование и пак не е разбрала  newsm78 това и е втора бременност ама а де то като има нещо да става  Twisted Evil а и те си търсят апартамент от около 3 месеца и голямо бягане бяга.... С първата ми бременност тъкмо бях влязла в 9 я месец помня го като вчера на 11 декември 2003 г. и ставам една сутрин и хооооооооооооп нещо потича... Shocked Shocked Shocked Лелее викам това са води. Звъня на док отивам веднага преглед, тонове всичко както си му е реда. Оказа се фалшива тревога и си родих точно на термина.  Joy Много е важно да се проследи всичко при бременните жени. И на най- малкото отклонение  трябва да се обърне внимание.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 753
Едната мама от Такъв е живота е в майската темичка Simple Smile Тази на която правиха секцио и малеее....как я лашкаха на масата #Crazy

# 89
  • Мнения: 3 595
Блузката ми прилично скрива истинския размер  Mr. Green Но ви благодаря Simple Smile

Аз кукнах днес в 7 и вече пуснах две перални, прострях първата, нахраних детето, оправих къщата (почти остана да прибера малко чинии в съдомиялната) и след малко поемаме на поход. Как ще оцелея до вечерта ми е малко х, но ще се справим  Mr. Green

Херелина, ако това ще те успокои, абсолютно всички дрехи с изключение на две доста широки пижами не ми стават от края на 2-рия месец  Embarassed В началото слагахме тензухена или бархетна пеленка, за да не се хлъзга бебето, че милото няма никакви силици още. Като почна сама да се задържа спряхме.

Сините ни очи са от моя баща, аз съм с пъстри по-скоро зелени, мъжа ми е със светло кафеви, но и в двата рода има сини. Тя е взела тези на моя баща...цвета е 1:1.

Дали от морето или защото вчера проспах топлата част на деня, аз жегите още не съм ги усетила, но и не бързам  Crazy

Гита благородно ти завиждам за почивката, която те чака. Аз ще почивам чак след средата на юли  Rolling Eyes Макар, че и сега не съм се преуморила  Whistling

Вася, Гита е напълно права. Тя е вече в 8-мия и още малко и остава, но по-добре под наблюдение и да извадят бебето, когато трябва, отколкото да не се знае за проблема. Надявам се да го задържат поне до началото на 9-тия.  Praynig

Беличка аз ще съм планово секцио даже се знае долу-горе кога.

Весела не 2 часа на ден, а 2 часа и после му трябва малко почивка. Така или иначе не вярвам навън да сме за повече от 2 часа, но и да сме, кърменето е около половин-един час и то ще си е починало  Heart Eyes А за напълно легналото положение на количките също не е много вярно. В  болниците, а препоръчват и вкъщи бебето да се държи под наклон от 30 градуса, повечето бебета повръщат в началото. Въобще не му пречи лек наклон на количката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт