Пликове от маркови магазини

  • 12 848
  • 210
  •   1
Отговори
# 90
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще ви дам идеи какво да правите с употребяваните маркови пликове, ако се чудите
 .... изрежете си две дупки за очи и ги носете на главите си ...така всеки ще вижда марката, но не ио вас...така че дори да се смее, няма да има значение ...  ...... направете си шапки, тип строителен работник с емблема Diesel, каубойска или шапка - идиотка....  Crazy
... по- големите можете направо да навличате като блузи, ако ги поизрежете тук таме ... и зашиете някое и друго копче
... и не на последно място - пазарувайте в магазин за един лев винаги с  плик на известна марка  Peace ... за заблуда на противника

 Joy

# 91
  • Мнения: 4 796
Също може да правят подаръци прибрани в тях с молбата да им връщат кисийката Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 409
Не.Показност, показност и пак показност.
Просто един път е имала възможност да си пазарува от такъв магазин и трябва да го пакаже,кога пак ще и се случи.

# 93
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не.Показност, показност и пак показност.
Просто един път е имала възможност да си пазарува от такъв магазин и трябва да го пакаже,кога пак ще и се случи.

 ... И какво от това ... някои хора са щастливи от това ... защо не

# 94
  • Мнения: 2 759
                   За мен пък е показност, при това особено излишна да използваш нещата еднократно.Да вземеш чантичката - безплатна или не и да я изхвърлиш след половин час. Да си отвориш пакетче пластмасови чашки и всяка изпита чаша да отива в кошчето за боклук. Срок за използване - 5 минутки. Но се чувстваш важен. Защото някой е произвел тия неща за теб, опаковал ги е, транспортирал ги е, само за да можеш да отпиеш няколко глътки, преди да ги изхвърлиш. Същото е с чантичките, същото е с всички неща за еднократно ползване. Та... това за мен е показността  Crossing Arms.

# 95
  • Мнения: 550
някои от мацките които идват на аеробика си носят екипа в такива торбички, но не съм се заглеждала в надписите, мисля че просто им е по-удобно от колкото да мъкнат сак, раница, или пък найлонова торбичка например, на училище или на работа... но ще изследвам следващия път кой е с маркова торбичка и кой с мики маус Simple Smile)))

# 96
  • Мнения: 200
Просто на някой хора им е по -удобно. В Канада също е често срещано явление, освен дамската чанта да се носи и хартиено пликче с марката на някой магазин върху него.

# 97
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Я да ви питам сега Ако видите мадама облечена в Манго от глава до пети , а си носи принадлежностите в торбичка билла или метро кое ще ви направи впечатление?дрехите или торбичката?
 newsm78

# 98
  • Мнения: 7 009
Хич няма и да разбера кви са и дрехите Rolling Eyes Нито пък гледам хорските торбички.
Леле, добре че си ходя с голяма раница, виновна щях да се почувствам.

# 99
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я да ви питам сега Ако видите мадама облечена в Манго от глава до пети , а си носи принадлежностите в торбичка билла или метро кое ще ви направи впечатление?дрехите или торбичката?
 newsm78

Торбичката, естествено  Laughing

...освен това  никога не бих познала Манго

# 100
  • Мнения: 1 813
Впрочем днес бях в OUTLET-a  в Бургас,всичко беше  Sick Що за парцали не мога да разбера  Stop

# 101
  • Мнения: 4 796
Аз все едно живея на село ooooh!...Къде се намира този OUTLET Embarassed Да отида да се примоля за пликчета, не за друго Mr. Green

# 102
  • Мнения: 7 133
От малка съм показна, показна и пак показна.
В училище никое друго дете нямаше красиви маркови тобрички като моите.  Flutter

# 103
  • Мнения: 2 386
Kaкто каза Лиска в една друга тема : Четете, бе, хора - български е все пак...  Tired

# 104
  • Мнения: 2 407
На мен ми е супер тъпо и селско,но ...

Общи условия

Активация на акаунт