Лосионите за тен ?!?!

  • 3 688
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Солариумите са вредни, вече и слънцето, но с разумното му ползване е в пъти за предпочитане от солариумите..
Мазилата също са вредни, спор няма  Grinning

Блонди,напълно съм съгласна с теб,но аз не мога да почернявам на слънце Close Колкото и да седя на море ставам розова Embarassed


И при мен така...станах като зебра а в ръцете....все едно съм брала орехи.Имах чувството,че съм се намазала с йод.Но за тези казват че нямат нищо общо...

Аз не само в ръцете-навсякаде приличах на петниста хиена #Crazy А тези лосиони не са за мен,че съм една редовна с мазането.....Ако пише да е 2 пъти седнично примерно,аз ще се сетя 2 пъти месечно ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 769
Миналото лято ползвах на Dove и на Avon. Ми не останах доволна нито от единия, нито от другия. По принцип съм много бяла и с тези лосиони станах жълтава, че и на петна  #2gunfire
А и този на Avon имаше някаква странна миризма, която изобщо не ми допадаше. Това лято мисля, че няма да направя грешката да си купувам пак и да се мажа, ще си ходя бяла като сирене и това е  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Преди седмица си купих на Нивея - със стягащ ефект - за светла кожа /щот съм като сиринце- ужасно бяла/, мажа се вече 4-5 дни - по 1 или 2 пъти на ден и сега имам лек тен - определено ми харесва, а и не виждам нищо вредно в това - той е като тоалетно мляко.
На опаковката изрично пише след нанасяне да си измиеш добре ръцете  Peace
П.П. А и няма тази неприятна миризма като на Джонсън Simple Smile

# 18
  • Мнения: 601
От една седмица ползвам на Dove и съм доволна. Но след като се намажеш, си измиваш ръцете, че иначе ставаш оранжева м/у пръстите. Тена е бронзов. Нито жълт, нито на петна, нито оранжев.

# 19
  • Мнения: 6 713
Аз ползвам ето това:


Доволна съм, мажа се няколко дни подред и наистина придобивам тен. Трябва обаче да се ексфолираш всеки ден. Или поне аз по време на всекидневния си душ ползвам екфолираща гъба.
И да си миеш ръцете след като се намажеш.  Peace

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 17:28 от lourdes

# 20
  • Мнения: 4 176
Пробвала съм Дав за светла кожа и съм много доволна.Кожата ми стана приятно кафеникава още след второто намазване.Сега смятам да си купя Джонсън.Чувала съм доста положителни мнения за него. Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз имам много такива кремове, но ги използвам за да подсиля тена от солариум  Peace
lourdes, аз на L'oreal не съм виждала тука, може би не съм обръщала внимание ...ти от къде го взе   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 313
На петна се става само от некачествени автобронзанти Naughty От този на Джонсън няма как да се стане на петна ако се разнася добре, защото се потъмнява бавно.
Блонди, защо са вредни?

# 23
  • Мнения: 8 917
Пробвала съм на Дав и Джонсън Stop

# 24
  • Мнения: 1 645
аз имам много такива кремове, но ги използвам за да подсиля тена от солариум  Peace
lourdes, аз на L'oreal не съм виждала тука, може би не съм обръщала внимание ...ти от къде го взе   bouquet
Горе долу такава е и моята идея,не толкова  да почернея от лосиона колкото да не се появявам съвсем светла по бански и да подсилвам постигнатия от печене резултат Peace
Кои   ползваш  и от кой си най доволна?

# 25
  • Мнения: 302
На петна се става само от некачествени автобронзанти Naughty От този на Джонсън няма как да се стане на петна ако се разнася добре, защото се потъмнява бавно.
Блонди, защо са вредни?


И аз това щях да питам??? Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мими23, Dove, Bourjois, Nivea, Johnsons, Eveline...на Bourjois има едно олио със частички вътре много ми харесва...и на Eveline също...харесват ми лосионите със частички вътре...кожата стои някак си лъскава.. Laughing Peace
отделно имам за лице неща със същия ефект...но са предимно пудри, мусове и фдт... Peace

# 27
  • Мнения: 1 645
мими23, Dove, Bourjois, Nivea, Johnsons, Eveline...на Bourjois има едно олио със частички вътре много ми харесва...и на Eveline също...харесват ми лосионите със частички вътре...кожата стои някак си лъскава.. Laughing Peace
отделно имам за лице неща със същия ефект...но са предимно пудри, мусове и фдт... Peace
На Bourjois не съм чувала и виждала,хубав цвят ли се  полуава?!И най вече цапа ли дрехите,защото и това съм чувала за някои от тези лосиони.Тази марка Eveline също не я знам.Ако имаш   линк или снимка на тези двата,пусни моля те да ги видя Peace

# 28
  • Мнения: 6 713
lourdes, аз на L'oreal не съм виждала тука, може би не съм обръщала внимание ...ти от къде го взе   bouquet

Люксембург  Embarassed
Няма ли ги в Бг?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
http://www.bourjois.fr/soins - имам първите 2...много съм доволна
http://www.eveline.com.pl/index_content.html това е сайта на Eveline...  Peace
lourdes, аз съм фен на марката...не съм ги виждала тука и затова попитах...явно ги няма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт