Кушадасъ - съвет за магазини

  • 197
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Здравейте. Предстои ми пътуване и ще имам няколко свободни часа за пазар в Кушадасъ. От кои магазини там сте останали доволни като цена-качество и кои бихте ме посъветвали да избягвам? Интересуват ме най-вече чанти, аксесоари и сребърни бижута. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 651
Отдавна бях в Кушадасъ, може би има 6 години. Не знам какво търсите да купите. За домашен текстил - Мадам Коко, има и магазини на Tac, за дрехи - пазарувам от магазини на техни марки или пък потърсете някой аутлет наоколо с Polo Assn, LC Wiki, Defacto и т.н. За храни, препарати и домакински неща има Migros, на който аз не съм особен фен. За сувенирите и ментетата на чанти, обувки и дрехи е ясно, че ги има в центъра на всеки ъгъл. Бижута не съм купувала от Турция, не знам къде е най-изгодно да се купуват.

# 2
  • Мнения: 2 823
Каквото има в Кушадасъ, всичко може да се намери по сайтове и в магазините в България. Тоест нищо особено.

# 3
  • Мнения: 4 651
Жената пита какво да си вземе от Турция, няма нужда да я пращате в Трендиол или бг магазини. И не е вярно, че всичко го има и у нас. Минусът е, че това е курортен град и е нормално да е по-скъпо от Бурса примерно.

Общи условия

Активация на акаунт