има ли фенове на сериала CSI?

  • 8 331
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград-София
  • Мнения: 273
И аз в момента съм на вълна "сезон 8" .Едвам си намерих първите две серии ,чакам с нетърпение да плъзнат останалите в нет пространството.
А колкото до Грисъм и Сара - според мен е много красиво да не кажа очарователно това което става между тях,а и Сара си е влюбена от самото начало в него и се радвам че накрая нещата проработиха!
До момента за мен най-добри сезони са 6-7 и 8 /въпреки че съм видяла едва 2 серии от него  Mr. Green /   

# 46
На мен също Грисъм много ме кефи!  smile3521
гледала съм сериите на csi лас вегас до 7 сезон, сега си го свалям и него.
сара не ми допада. никак даже, нито външност, нито характер... много груба ми се струва и с тази челюст...ау много ми е противна нещо  newsm11

# 47
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Хайде, и аз във фенклуба Hug
 Епизодите за Лас Вегас са ми на първо място-най-реалистични и баш криминални!
 Хорейшио не е мой тип мъж,но наистина е уникален като образ и визия.Вкъщи често се будалкаме и с името му ,а заплесна ли се пред тв-то,останалите казват-тихо,тя гледа Хорейшио ( а аз гледам Грисъм,примерно). Общо взето,често си го споменаваме в ежедневието-за щяло и не щяло Grinning.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 899
Имаааааа!!! Ето ме и мен в редичката!
Като си говорим за мъже от сериала аз съм си за Гари Синийз от CSI-NY! Много ме кефи тоз актьор  Hug !
Хорейшио и на мен не ми допада визуално, но пък е атрактивен като герой - много готин начин на говорене има!

# 49
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 078
за мен на първо място е Лас Вегас,аз на Грисъм му казвам Мечо,много е сладък и толкова умен, на второ място- Маями и на  трето-Ню Йорк.най-интригуващи са ми случаите от Лас Вегас,другите са скучни

# 50
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Знаете ли че тук може да намерите пъреите четири серии на 8-ми сезон на CSI Las Vegas !  Crazy

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, Грисъм откога се носи с брада?

Иначе искам епизод, в който да ги събират тримата. Хорейшио си ходи на гости където си иска, другите срещали ли са се? Грисъм с... Оня другия от Ню Йорк... Всъщност има ли епизод, където да ги събират и тримата? Примерно три убийства по едно и също време и по очевидно един и същи начин...

# 52
  • София
  • Мнения: 4 899

Хорейшио ... Грисъм ... Оня другия от Ню Йорк...

Героят е Мак Тейлър, актьорът е Гари Синийз  Heart Eyes !

Има два епизода на SCI-Miami, където се появява Мак Тейлър - така поне пише в IMDB на  профила на Гари Синийз. Значи би трябвало поне Хорейшио и Тейлър да бъдат видяни заедно, въпреки че аз не  съм гледала тези епизоди.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да де, гледала съм два епизода само, простено ми е да не знам как се казва. Актьора го знам, само героя му не запомних. Сега ще го запомня. Wink

# 54
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Нали  Катрин се казваше русата мацка от екипа на Грисъм.Бяха я пратили при Хорейшио за едно разследване. За трите екипа накуп-не знам.

# 55
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Нали  Катрин се казваше русата мацка от екипа на Грисъм.Бяха я пратили при Хорейшио за едно разследване. За трите екипа накуп-не знам.

Да има такава серия ама немога се сетя в кой сезон беше . Ще се разровя и ще ви кажа по късно! Peace

# 56
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Нали  Катрин се казваше русата мацка от екипа на Грисъм.Бяха я пратили при Хорейшио за едно разследване. За трите екипа накуп-не знам.

Да има такава серия ама немога се сетя в кой сезон беше . Ще се разровя и ще ви кажа по късно! Peace

Намерих го ! От сезон 2 епизод 22 . Катрин отива в Маями да разследва убийство с Хорейшио!
А ето тук може да намерите и серията!  Peace

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм я гледала тази, също и снощната на Ню Йорк, където пък Хорейшио беше на гости, а тримата не са ги събирали никога, така ли?

# 58
  • София
  • Мнения: 4 899
Аз съм я гледала тази, също и снощната на Ню Йорк, където пък Хорейшио беше на гости, а тримата не са ги събирали никога, така ли?

Ами май не. Трябва да се замислят по въпроса  newsm78 !

# 59
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябва. И идеята за едновременно убийство в трите щата ме кефи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт