Били ли сте предупреждавани от модератор?

  • 6 358
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25 825
                    Мислех, че не съм... Но вие ме обърквате. Ако получиш ЛС от модератор, това непременно предупреждение ли е? Аз мислех, че просто си драскаме кой какво мисли  newsm78... Веднъж ми се беше случило щото...

Аууу, сега се сетих, че веднъж една модка ме нарече на ЛС "луда жено". Сега се чудя това предупреждение ли е било или аз трябва да предупредя модератор със закъснение, че са ме обидили? А? newsm78
 Joy

# 91
  • UK
  • Мнения: 3 959
В интерес на истината това за сигнатурите не е предупреждение. Но аз лично имах предвид "лично по работа".

# 92
  • Мнения: 1 520
2 опция. Blush
 Peace

# 93
  • Мнения: 5 140
Предупредиха ме само един път за снимките ми в подписа, че бяха повече от допустимото.
Единствено за това.

# 94
  • Мнения: 1 426
Не, но са ми заключвали тема.

# 95
  • Мнения: 5 370
Имах предупреждение от 2-мина мода за коледния ми подпис-то не че не се бях оляла, де. Embarassed Mr. Green
Иначе аз "простак" никога в прав текст не наричам, а в метафоричен вид си го обличам. bowuu

# 96
  • Мнения: 2 759
...една модка ме нарече на ЛС "луда жено". Сега се чудя това предупреждение ли е било или...
                   На мен това ми звучи почти любовно  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 7 837
Не съм...
Даже и за големината на подписа  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 3 423
Не, но са ми заключвали тема.

На мен са ми трили тема.
Трили са ми мнения. Сол
обаче никой не ми е трил.

# 99
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, май веднъж...Да си намаля размера на снимка.

# 100
  • Мнения: 4 764
Брех, пък много сте примерни всички Laughing Мен ме предупредиха веднъж на лична да не се поддавам на провокации Whistling

# 101
  • Мнения: 1 234
Гледам да съм по правилата.Дано не ми се случи,че като си знам гузната съвест ще има да се торнозя Sad

# 102
  • Мнения: 534
Хм  Thinking веднъж ми казаха да си оправя подписа,че се беше разлял  Whistling

# 103
  • Мнения: 14 507
да - бях пуснала една снимка на любим наш съфорумец. беше изтрита а когато по-късно някой друг я пусна лекинко и тънко в друга тема така си и остана. всеки разбирал чувството за хумор по различен начин.
на това му викам двоен стандарт Crossing Arms

# 104
  • Мнения: 46 593
Не съм предупреждавана, но веднъж модератор ми се скара в една тема, защото бях направила забележка на друг потребител, че се държи неприлично  Rolling Eyes На другия потребител не казаха нищо, поне не в темата.

Общи условия

Активация на акаунт