Извинете,но вижнте какво открих за Талодерма

  • 2 993
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
 ThinkingМммммм,дааааааа!И най-лошото е,че в този форум,по-голямата част от дамите,са на принципа"Видяла жабата да коват коня и тя вдигнала крак".Да си призная и аз съм се допитвала и съм ползвала някои прехвалени продукти,слава Богу,от този цяр не съм се възползвала. ooooh!

# 16
  • Мнения: 22 867
Няма универсална козметика. На един му действа добре, на друг не толкова. Индивидуално е. И не става въпрос за пари. На мен например на Виши не ми се отразява добре. А от кремовете на Талодерма съм доволна.
valeria1, би ли написала от кои кремове ти се получи зачервяването на лицето?

# 17
  • Мнения: 5 297
Дневен и нощен -  единият беше универсален , другият за чувствителна кожа. Жалко, че не запазих кутийките. Използвах ги не повече от два-три пъти.

# 18
  • Мнения: 22 867
Аз в момента ползвам Magic from the Antarctic Sea ® - нощен крем за лице (и около очи), а дневния Magic крем за лице с SPF 12 го свърших. Преди тях ползвах Нощен крем – за около очите , и от трите съм доволна, просто кожата ми изглежда добре с тях. Жалко, че при теб се е получило така. Сигурно ли е, че причината не е някаква друга, все пак много за кратко си ги ползвала - два-три пъти не мисля, че би било фатално. Обикновено като се спре даден продукт, последствията изчезват.


# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разбира се ,че ще има такова постановление,след влизането в Еропейския съюз всички търговци и производители трябва да имат НАССР система не само на теория ,но въведена и на практика.Така,че е нормално да предпишат такова нареждане,за всички произведени стоки се отнася-няма нищо смущаващо -това е ново изискване и трябва време да се подсигури нужната ситема на производство,а тя  е доста скъпа за нашите стандарти.Не бързайте със заключенията.Талодерма е една от хубавите ни козметики  и нека дадем възможност на производителя спокойно да се справи с не леката задача ,която му предстои! Peace

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има тема за Талодерма.Авторката  спокойно можеше да напише своето откритие и своите въпроси директно към представителя на Талодерма-доста нетолерантно отношение.  Thinking

# 21
  • Мнения: 505
Това е доста стара информация на която и аз се натъкнах преди време, но тъй като беше минало време реших да не поствам тук. Това са служебни доклади от  НИЛС във връзка с редица продукти и не е нещо ново, редовно се изтеглят партиди, блокират се серии и то на сериозни медикаменти, но рядко се прави достояние, тъй като системата работи смея да твърдя много добре.

Колкото до талодерма,  започнаха като галено-фасовъчна лаборатория, тогава имах отлични впечатления от тях, след като станаха  обаче фармац. лаборатория доста неща се промениха.

# 22
  • Мнения: 630
Здравейте!
Добре, че темата излезе напред - иначе щях да я пропусна и да оставя доста хора в неведение. Да,   беше хубаво това да е написано в темата за Талодерма, но... няма проблем.
 
Талодерма временно  е спряла производството на галеника, / лекарствени продукти - спирт, йод, кислородна вода и т.н/ до привеждане на базата в съответствие с последните изисквания на ДПП /Добрата Производствена Практика/ и европейските изисквания.
Производството на козметични продукти и билкови чайове се извършва в съответствие с действащата нормативна уредба и с всички ДПП, както и НАССР за билките. Извършва се контрол - физико-химичен и микробиологичен на суровини, опаковки и краен продукт. Контролира се системно и микробиологичната чистота на помещение, оборудване и персонал. Редовен е и контрола от страна на РИОКОЗ /бившо ХЕИ/. Всички козметични продукти притежават оценка за безопасност в съответствие с действащата наредба.
Надявам се съм била ясна и изчерпателна   bouquet

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 13:26 от amadis

# 23
  • Мнения: 24
Здравейте,
И аз разпитвах приятели и те ми споделиха наистина добри отзиви за Талодерма.Просто го намерих в нета, като търсех сайта на фирмата. А относно нетолерантното ми отношение към фирмата (според  k.a.l.i),ни най-малко съм искала да засегна някого.Когато намерих инфото е нета,първата ми реакция беше да напиша това което съм видяла.А и в крайна сметка не съм видяла във форума да има правила, който да забраняват публикуването на дадена тема,независимо от това, дали тя се обсъжда в някоя друга.
Благодаря за изчерпателния отговор на представителката на Талодерма.
До скоро Grinning

# 24
  • Мнения: 630
Няма проблем   bouquet
Напълно си в правото си да публикуваш тази информация. Тя не е тайна. Нали от този форум черпим информация  за нещата които ни интересуват  Peace

# 25
  • Мнения: 1 952
Аз съм от недоволните от Талодерма, това го казах и в темата на Талодерма.
Но всъщност няма какво да се оплаквам, все пак това са кремове от 3лв. Купих, пробвах и изхвърлих.

Общи условия

Активация на акаунт