А Вие информирали ли сте модератор?

  • 2 562
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Не съм имала повод.

# 16
  • Мнения: 6 155
Да, един път. Преди няколко дни - едно цвете беше решило да ме обижда Crossing Arms  Mr. Green
Но докато информирам... един модератор вече я беше предупредил  Whistling

# 17
  • Мнения: 9 903
Да уточня - интересно ми е какво е предизвиквало справедливия ви гняв.

един-два пъти непозволена реклама, два-три пъти неуместни постинги, явно оскърбителни, вероятно писани от невъзпитани тийнейджъри,

# 18
  • Мнения: 9 903
Информирала съм, но повече няма да повторя тази грешка.

а защо е било грешка?

# 19
  • Мнения: 5 618
Да, отнасяше се за един доста обиден пост в една тема.
Цитат на: ivonska link=topic=189827.msg3929079#msg3929079
И се държи грозно на лични с жени в напреднала бременност.
Използвайте опцията за забрана на дадения потребител да ви пише на лични и готово.

# 20
  • Мнения: 1 629
Да, за спам, за псувни, за расистки изказвания, за големи подписи...Порта съм Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, и не бих, освен ако не е нещо истински брутално. Но и да е, знам, че има хора, които са информирали преди мен, тъй че не се хабя.

# 22
  • Мнения: 5 370
Съм, да, за яка нерегламентирана реклама. Особено в подфорума "Търся гледачка". По едно време беше напъплен от частни детски градини, центрове, училища, а една реклама се появяваше като паразит него ден от форум във форум-на цели 7 места. Естествено, пусната от човек с един-единствен пост.

# 23
  • Мнения: 656
Не, не съм имала повод

# 24
  • Мнения: 4 138
не, не съм и не бих.
ако някой ме обижда лично или се оправям сама, или не му обръщам внимание.
ако е за реклама или простотия, това им е работата на модераторите, да следят темите.
имам проблем с постановката-моля другарко, той пък тва направи.......
виж ако е за общото благо или за да спася друг човек, който не може да се брани, бих се замислила.

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не съм но не смятам че ако ми се наложи, това ме прави "порта". Да, на Модераторите това им е работата, но могат ли да следят всички теми непрекъснато? Те все пак преди всичко са хора със семейства, работа, свои си проблеми, задължения и тн. Никой на никого не плаща за да седи постоянно във форумите и да гледа да не би някой да се изцепи нещо. Опцията е удобна и полезна. Просто не ми се е налагало да я използвам.

# 26
  • Мнения: 5 370

ако е за реклама или простотия, това им е работата на модераторите, да следят темите.

А дали смяташ, че тези модератори, които имаме , могат да покрият всички форуми, над 10000-сигурно-активно пишещи-и още една камара, които се опитват да минат "по тънката лайсна" за сметка на тези, които най-отговорно си плащат за банери или рекламни теми? Ето ти един пример за "виртуална гражданска позиция". Mr. Green

# 27
  • Мнения: 22 899
Не,но не защото не е имало повод,а защото са заключвали темата веднага.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм клюкарка и не съм информирала.

# 29
  • Мнения: 4 138

ако е за реклама или простотия, това им е работата на модераторите, да следят темите.

А дали смяташ, че тези модератори, които имаме , могат да покрият всички форуми, над 10000-сигурно-активно пишещи-и още една камара, които се опитват да минат "по тънката лайсна" за сметка на тези, които най-отговорно си плащат за банери или рекламни теми? Ето ти един пример за "виртуална гражданска позиция". Mr. Green
ами не знам дали могат, проблема си е техен.
аз обичам да има някой началник и ако може това да не съм аз.
царската корона е тежка, има си цена.
редът и дисциплината са хубаво нещо, тежко му на този, който трябва да ги въдворява, особено сред банда кокошки Mr. Greenв което число влизам естествено и аз.
всяка позиция носи права и задължения. не става дума дали за това се плаща или не.
не съм се зарекла да не информирам никога. просто не ми е по вкусът да се жалвам.
първо сама се оправям, както казах. дори и по отношение на гражданската онлайн позиция.
не считам, че ако мога сама да си отворя устата, е по-разумно да си го спестя и да информирам модератора, че да оправи бакиите.

Общи условия

Активация на акаунт