Поклонение пред три чудотворни икони в "Св. Александър Невски"

  • 3 984
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
Моля, някой ако ходи да се помоли и за оздравяването и възстановяването на дъщеря ми Нели, която от един месец е в болница!Аз искам да отида, но съм много далече от София. newsm45


http://images17.snimka.bg/002835834-big.jpg Нели Видева

Тайна, помолих се  Praynig, не на тези икони, защото и аз съм далече от София, но пред друга. Нека всичко с дъщеря ти е наред. От сърце и го желая.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 467
Тайна, какво й е на дъщеря ти Confused?
Ню, оперираха я планово за киста на далака на 16.04, но получи перитонит и лекарите се ослушваха 6 дни докато решат пак да я оперират, а са важни първите 4 часа.Тя получи токсичен сепсис. После я оперираха още два пъти и така за две седмици я оперираха 4 пъти.От втората операция е в реанимация, вече 3 седмици и я държат приспана и упоена, за да заздравяват червата и да не я боли. Цялата е в тръби, сонди и дренажи. Интубирана е. А аз отчаяна вече.

# 17
  • Мнения: 1 095
Милото момиче!

# 18
  • Мнения: 1 494
Тайна, желая ви от сърце сили да издържите това изпитание и скорошно оздравяване на дъщеря ти.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 564
Моля, някой ако ходи да се помоли и за оздравяването и възстановяването на дъщеря ми Нели....
И аз съм далече от София,но се моля от все сърце за по-скорошно оздравяване на дъщеря ти. Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 5 468
Тайна, всичко ще се оправи, ще видиш Peace. Щом я упояват, за да заздравеят червата й, така и ще стане, значи са в процес на оправяне.
Стискам палци всичко да остане лош спомен след време и да успее да се възстанови по-бързо, отколкото се надяваш Peace Praynig. И да се похвалиш непременно, като се оправи, че ще я мислим, със сигурност целия форум.

# 21
  • Мнения: 5 790
Тайна, и аз ще се помоля за дъщеря ти! Дано се оправи по-бързо!  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 15 467
Благодаря на ВСИЧКИ!

 Ето това написах днес във форума ,където пише тя:
Благодаря ВИ! Аз днес в единадесет отидох в черквата на литургия, имаше доста хора, владика, игумен, посланник и други ,но не ги запомних. Взех дрехите на Нели ,които бях оставила да стоят в олтара и да им се чете молитва за здраве.Почерпих всички с бонбони за нейно здраве и всички казаха, че ще се молят за бързото и възстановяване.Попа им обясни случая, защото на мен ми се дорева!Всички бяха много мили! От там взех такси и отидох направо в болницата, ей сега се връщам от там. Оставих дрехите и вашата картичка в плик до главата и!Като отидох имаше температура 38,8 и направих кръст на челото с елей,който ми даде попа.Говорих и много ,тя ме гледаше и се мръщеше.Като и казах,че е силна и ще се пребори ,тя поклати глава за "не".Имах и едно хомеопатично лекарство, което ми препоръча една жена ,занимаваща се с хомеопатия и и капнах три капки на езика,после сипах на кърпичка и и намазах лицето, ръцете и краката.След един час температурата и спадна на 37,7. Дано Господ е чул молитвите ми и и помогне да оздравее!Амин!

В момента тука пердаши страхотен дъжд, порой с градушка, добре, че се прибрах навреме.

# 23
  • Мнения: 3 405
Тайна, дано да се оправи скоро дъщеря ти. Разплака ме. Не губи надежда Praynig

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Тайна,не губи надежда   PraynigВсичко ще бъде наред Hug

# 25
  • Мнения: 73
Не губи надежда, моля се за Нели и съм с вас духом  Praynig

# 26
  • Мнения: 2 407
Дано бързо се оправи Hug

# 27
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Тайна,моля се за вас  Praynig.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Тайна, всичко ще  е наред, ще се оправи дъщеричката ти, аз ще се опитам да стигна до тези икони, но не знам дали ще успея - ще се помоля и за твоето детенце Praynig
Снощи щом разбрах, че са в София, запалехме колата и тръгнахме ( беше 21ч), но като видях опашката разбрах, че няма да мога да стоя с бебето и си тръгнахме.
Някой има ли информация докога са в Александър Невски и от колко до колко работи храма.

# 29
  • Мнения: 255
за съжаление не можах да отида, а на теб завиждам благородно , хубаво си направила че си отишла.

Общи условия

Активация на акаунт