Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Бих искала и аз да се включа при вас. Започнах преди 2 месеца от 73кг.  ooooh! Сега целт са ми 54-56кг. и дано се справя  Praynig Не спазвам точна диета, но наблягам на плодове, зеленчуци, пилешко месо и кисело мляко. Спазвам лунуването, вече по 3 дни и страшно много се радвам да обикалям по магазините за по-малки дрешки  smile3533

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Ееееееееее Миранди нямаш равна скъпа!!! Пак си ми стимул  /както до сега всъщност/!  Heart Eyes  bouquet Hug Успех на всички и много минусова седмица!

# 17
  • Мнения: 4 678
Включвам се за малко!
 smile3525Против коремните преси съм,за жени! newsm12

# 18
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Защо бе Поци? Как да си стегна корема и паласките като само с ограничаване на храната и от тренировките на кардио удериде не става  Sick

# 19
  • Мнения: 4 678
Само с кардио,потене ,въртене на обръч,скачане на въже става!
С коремните ще имате по-голяма талия! smile3501
Пробвай:
измери си талията преди и след коремните!
И това не е само временно smile3521
Мускулите ти ще се увеличават ,след всяка тренировка Banghead

# 20
  • Мнения: 2 099
Честита ни нова темичка.
Цитат на: Лени
Дневничета,  черпя - от петък съм правоспособен юрист    !!! Край на поредните мъки  !!!
Вече ме майтапят какво ще уча сега
Лени честито, чудесна новина.


Момичета аз си дадох сутринта мерките на Миранди и днес понеже ми беше ден за разтоварване с Японската направо се улях. Изядох 1 малка пица без последното парче, 300гр.шопска салата и 1 сладолед Бос и съм +2кг. Confused. Мъжът ми хубова ми викаше да се спра, че ще ми стане лошо, но ми беше толкова вкусно Embarassed, че после като ме хванаха едни болки между гърдите щях да умра и цял следобед спах. Дано утре кантара покаже поне +1кг., че язък за мъките ми през цялата седмица.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Само с кардио,потене ,въртене на обръч,скачане на въже става!
С коремните ще имате по-голяма талия! smile3501
Пробвай:
измери си талията преди и след коремните!
И това не е само временно smile3521
Мускулите ти ще се увеличават ,след всяка тренировка Banghead
Поци а ти от къде черпиш толкова неспирен поток от познания? newsm78

# 22
  • Мнения: 4 678
Хе,хе,хе че аз с тва се занимавам smile3503
Даже повечето мъже във фитнеса ,спряха да тренират корема толкова често както преди години!
Най -вече страничните коремни мускули!
Плочките си ги имате ,просто трябва да се покажат !

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Я плодчета да ви попитам и вас Поци в друга тема ме посъветва да не ям ябълки вечер. Ако някоя е запозната защо, моля обяснете. Наистина ми стана любопитно, а Поци не ми обяснява  Sad . В никакъв случай не се заяждам. Просто това е някаква теория, която наистина не съм чела и определено запали любопитството ми.   bouquet

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 19:44 от tzvety26

# 24
  • Мнения: 146
пак не съм писала отдавна Sad
свалила съм един килограм, но мерки мисля да дам другата седмица, сега няма голяма разлика Sad карам на плодове, домати, краставици, кисело мляко и пиле, увеличих разходките с кучето  и танците- четири пъти в седмицата Grinning

# 25
  • Мнения: 6 958
Русалка и _МИМА_ добре дошли сред нас  Hug Пожелавам ви успех   bouquet И двете сте отличнички до момента като гледам какви добри резултати сте постигнали  Hug Ще чакам данни за следващата тема живот и здраве   bouquet

mimival колко пъти да казваме, не се теглете вечер след като сте яли... И това покачване ще е само за ден, максимум два... заради задържаната сол, вода и т.н. и повишения обем от калории през този ден... след това всичко си идва на мястото  Peace

tzvety26 за ябълките няма да коментирам... това е плод, НЕ е сФинска пърЖола каквото и да си говорим по безобидния вариант е  Peace

Saskiq не бъди тъжно  Hug Нали си свалила 1 кг. все пак, това е най-важното  Heart Eyes

Зечова много си бърза в записа на темата  Wink На каква диета си, че те гони такъв глад? Мина ли ти вече  newsm78



# 26
  • Мнения: 669


Лени, честито! Бъди справедлива!!!  bouquet

Миранди, темата е страхотна! Благодарности!!   bouquet

Русалка, МИМА, добре дошли!!!  bouquet

# 27
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА    newsm51!!!

ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМА И ДАНО ДА Е ОЩЕ ПО-СТИМУЛИРАЩА ЗА ВСИЧКИ    goodscale!!!
На ветеранките - много минуси, на новодошлите -  welcome

    love001Благодаря за поздравленията, много сте мили  newsm26  !!!

         txtloves         txtloves           txtloves

# 28
  • София
  • Мнения: 365
Честита ни нова темичка newsm47

Поздравления на Миранди, отново ни стимулира smile3501

Да се стопим тази седмица...

Аз, като се замисля никаква диета нев спазвам... просто не ям хляб и сладко... поне не много... няма особен резултат засега, пък да видим Sick

# 29
  • Мнения: 6 904
Хайде да ни е честита новата тема Grinning
Аз си признавам, и днес похапнах, но беше по-добре от предните два дена. Утре вече се надявам да нормализирам съвсем нещата, да започна да свалям и да мина под 52 кг.

Общи условия

Активация на акаунт