Защо се отказахте от "Страхотната диета "

  • 3 221
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Спазвах диетата близо три седмици през февруари. Свалих 5 кг. и се чувствах повече от добре. Сутрин се събуждах по-рано от обикновеното изпълнена с енергия. За мен това е един от сполучливите режими. 

# 16
  • Мнения: 928
и при мен го има ранното събуждане и ми е много хубаво  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 570
На мен ми стана досадно спазването и на часовете, и на това какво трябва да ям в определения ден. Трябваше за детето и съпруга ми да готвя едно, за мен да приготвям друго. За това само една седмица спазвах диета 1. Но свалих 2 кг. и още ги задържам. Точно когато трябваше  да съм на мляко  и зеленчук се обаждаха приятели да им ходим на гости или да излезем някъде и беше много тъпо, защото си измислях поводи, за да отложа виждането. Сега се върнах към Разделното хранене. Ако не мога да сваля и останалите 5-6 кг, здраве да е. Мъжът ми и така ме харесва.

# 18
  • Мнения: 122
Благодаря pepita730,  тази диета я бях чела още като бях бременна, мисля че имаше и някакъв период на захранване след него ....
И на мен ми пречат няколко 2-3 килца  Whistling

# 19
Благодаря Ви за отговорите , момичета .Аз се реших и започнах диетата. pepita730,включвам се в групата smile3521. Надявам се на успех .Важното е ,че не чувствам глад при този режим на хранене. Успех в борбата с  килограмите !!  newsm10

# 20
  • Мнения: 928
tannia_4,има 3 фази на тази диета и доколкото ми е ясно те постепенно те подготвят за нормален начин на хранене.Те са също така приятни,дори ми се струва,че много се хапва там newsm78 ... но дотогава има време,нека се преборя с фаза 1 и тогава ще му мисля.
 И аз се боря с някъде толкова кг гадни мазнини Crazy

# 21
  • Мнения: 928
Благодаря Ви за отговорите , момичета .Аз се реших и започнах диетата. pepita730,включвам се в групата smile3521. Надявам се на успех .Важното е ,че не чувствам глад при този режим на хранене. Успех в борбата с  килограмите !!  newsm10
Да, за нас жените като че ли е най-важно с какво да се натъпчем и какво шоколадче да сложим в устата-това е общо казано и нямам никакви лични обръщения,просто си мисля,че щом аз съм такава и всички са като мен.Дано някой не ми се разсърди. Praynig
Хайде да си формираме една групичка и да се подкрепяме,когато ни е трудно (колкото и да не гладуваме,все ни се прияжда нещо )
Успех и на теб Валета  Hug

# 22
  • Мнения: 498
Привет!Аз мога да се похваля,че направих тази диета миналото лято....дори 2 пъти с интервал от около месец.Първият път свалих 3 кг.,а вторият 2кг.Доволна съм,аз не исках драстично сваляне на килограми.В дните с киселото мляко си забърквах една бака таратор и си го хапвах през деня.Освен това си слагах подправки в салатите...сол,олио...така че,може би ефектът щеше да е още по-добър ,ако се ограничавах,ама... EmbarassedСега мисля пак да я подхвана. Peace

# 23
  • Мнения: 928
Точно така правя и аз - овкусявам си всичко,е не прекалявам,но поне е вкусно  Rolling Eyes
Хайде Наде ела при нас да слабеем  заедно  Hug

# 24
Да, за нас жените като че ли е най-важно с какво да се натъпчем и какво шоколадче да сложим в устата-това е общо казано и нямам никакви лични обръщения,просто си мисля,че щом аз съм такава и всички са като мен.Дано някой не ми се разсърди. Praynig

така си е ooooh!
Хайде да си формираме една групичка и да се подкрепяме,когато ни е трудно (колкото и да не гладуваме,все ни се прияжда нещо )
 ОКthumbsup

Успех и на теб Валета  Hug
Благодаря, pepita730,имам мнооого до финала Crazy

# 25
  • Мнения: 498
Ами хайде! HugКога я започваме?Аз сега пия Биоактив К.Л.А. 1000 и ходя на аеробика,но нещо запецнах на едни килограми и май ще се наложи и диета.В интерес на истината аз винаги си започвам диетите понеделнишки Laughing/и като кажа в къщи:от понеделник съм на диета,мъжът ми ме поглежда с усмивка и ме пита:а от кой понеделник? Joy/Та,казвайте от кога започваме:)))....сега покрай празниците може и да не издържа Embarassed и предлагам след това.От 28-ми май,понеделник. Crazy

# 26
  • Мнения: 928
Валета, с колко кг се бориш?
Колкото и да са по-важен е стимула!Имаш ли стимул-ще ги свалиш  Naughty   Hug

# 27
  • Мнения: 928
Наде,днес ми е 6 ден и ДАНО изкарам докрай.  Praynig Ако искаш от 28 мога да започна,но втората диета от този вид и пак да сме заедно.  Simple Smile

# 28
15 е програма минимум , но с тази диета се надявам на 5-6 за един курс . Много съм се амбицирала  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 928
хайде тогава Hug

Общи условия

Активация на акаунт