Късно ли е някога да станеш майка?

  • 6 268
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Точно. Аз и сега не си представям как за минимум 4 години се закотвям у дома.

Егоизъм ли му се вика на това ... за кого  пазиш времето си ... чие е то ... подари го на детето си  ... стига с тази работа..тя нищо не оставя след себе си

# 106
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Използвам темата , да се самонавивам...  Grinning

# 107
  • Мнения: 5 577
А сакън, не искам сина ми да става баща на 19-20 години.  Shocked
За мъжете може и по-късно.

# 108
  • Мнения: 4 770
Ааа, така може че тъкмо щях да ти мятам лично Laughing

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 306

За мъжете може и по-късно.

Ох  Joy

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

И аз не издържах тук.
Ох Joy

# 111
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ох и от мен, ох, ох, ох  Joy

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вергилия е направо One (wo)man show!

# 113
  • София
  • Мнения: 178
Ами при жени като моя случай - аз съм бременна за 1-ви път едва сега, на 37 год. Grinning

# 114
  • Мнения: 5 577
 Crossing Arms Казах го нарочно, ама вие се вързахте.

# 115
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Касиди, Успехът е 90% психика, желание, позитивна настройка, както искаш го наречи.Ти не си готова и нямаш желание за това. И аз смятам темата за приключена. Ти самата имаш дете и знаеш че то не е свързано само с "подуване на тумбака" ..това са твои думи. Когато една жена иска дете ,няма да се пита стара ли съм, грозна ли , секцио ли ще родя или не. ..ще му робувам 4 години затворена в къщи.и т.н. Живеем все пак в 21 век и медицината е адекватна по всички тези въпроси.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 064
Очевидно всеки си гледа от своята камбанария. Моята майка е 36 г. по-голяма от мен, а винаги е била доста по-либерална от много млади майки на мои приятелки - имам предвид през пубертета ми. Нямала съм проблеми с купони, с излизане, имаше ми доверие, аз пък отговарях подобаващо, като не пропусках да се обадя, ако закъснявам... Самата тя ми е казвала, че си е поживяла добре преди това и е имала търпението да ме гледа, без да чувства, че детето я лишава от забавления. Останала съм единствено дете, защото със следващото е направила спонтанен аборт, за съжаление.

Аз родих първото си на 31, и не смятам, че е късно за още едно, а защо не и две. Може би някаква психологическа граница за мен е 45.

# 117
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Crossing Arms Казах го нарочно, ама вие се вързахте.
hahaha така, така. Сега обясни как целият ти форумен образ барабар с писанията към него е една нарочна провокация и всички се връзват.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тя Верга ще се окаже по-добра от Жоро01.

# 119
  • Мнения: 4 770
Напротив, имам желание и съм готова но от определен период от живота си насам предпочитам да оглеждам нещата от всичките им страни преди да предпирема нещо важно, каквото създаването на дете определено е.

Общи условия

Активация на акаунт