Как ще зарадваме детето си по случай 1юни

  • 9 306
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100


Дано да си права. По-голям подарък за мен от това - да не видя госпожата по география на деня на ДЕТЕТО е повече от достатъчен.

# 16
  • Мнения: 14 133
С малък подарък. Ще празнува на градината. Там винаги имат веселба на открито/при добро време/.

# 17
  • Мнения: 315
с подарък,разходка и т.н.

# 18
  • Мнения: 3 456
На първи юни учи ли се в гимназиите?
Учи се, учи се  Mr. GreenСамо дванайсти клас, защото вече са завършили. Mr. Green

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Деница е родена на 30 май и обикновено двата празника и се сливат...

# 20
  • Мнения: 4 406
с подарък, предполагам... ще има тържество в градината

# 21
  • Мнения: 503
Пикник или плажче. О, то било в петък! Тогава, може би, разходка в морската градина, люлки, сладолед...Във всеки случай смятам да е на открито.

# 22
  • Мнения: 3 161
Ами... в момента организираме едно детско тържество за деца от 3 до 6 г. и като имаме малко повече подробности, може да ви поканим  Grinning.

# 23
Деница е родена на 30 май и обикновено двата празника и се сливат...

супер значи двоен празник,трябва да помислиш за хубава торта и някъде където да празнувате

# 24
  • Мнения: 3 740
Хм, и от "Пълна къща" организираме пикник на Витоша, но на 3 юни.  Wink Когато сме наясно с подробностите, ще поканим всички ви.  Hug

# 25
Ами... в момента организираме едно детско тържество за деца от 3 до 6 г. и като имаме малко повече подробности, може да ви поканим  Grinning.

идеално аз пък се чудя къде да ги водя
Пикник или плажче. О, то било в петък! Тогава, може би, разходка в морската градина, люлки, сладолед...Във всеки случай смятам да е на открито.

о ти си близко до морето ,и аз смятам да ходя до Созопол тогава сигурно морето става вече за къпане

# 26
  • Мнения: 3 268
ако моят мине 1-ви клас - ше му купя ...супер джиесем...или не  , по-добре кола да му взема...
ама и една кесия с "лукчета" ше свърши чудесна работа!
Абе ти се майтапиш,ама едно детенце от съседния блок е на ръба да повтаря 1 клас.Ако мине,то ще е заради неистовите усилия на родителите му да се спасят от този срам.

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Все още не сме решили нищо за 1-ви юни. Хубавото е, че на този ден имаме двоен празник вкъщи - аз рожден ден, а Дани - детски празник.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени завършва предучилищна на 29 май - ще имат театър и тържество.
На 30 ще отидат на градина, за да отпразнуват нейния рожден ден.
На 31 съм планирала детското парти.
На 1 юни ще се задоволим с нещо, организирано от общината. Тъй де, и аз се изчерпвам понякога.

# 29
  • София
  • Мнения: 650
Ще ги водя на картинг защото са фенове на формула1, а после и на Коколандия.

Общи условия

Активация на акаунт