Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
маймуни такива шъ ви кажа аз царица на изключенията. Laughing
хиляди пъти ще ви благославям ако се окажете прави ако тази така бледа чертичка се превърне в един сладък бебок,но аз  съм реалист.всъщност станах реалист след толкова празни надежди и толкова разочарования. Tired
всеки ден се моля на бок да ме дари с рожбичка и ако това сега стане реалност ще съм най щастливата жена на света,но не се залъгвам напразно и не очаквам чудеса.
Мери дано аз съм следващия пример който ще даваш за бледите чертички. Mr. Green
Вес тая част с данъците аз много я мразих когао бях в Англия Twisted Evil
аз вече наистина си лягам Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и от мен!
Разписвам се и аз в новата тема! Нека да е късметлийска и да онесе на останалите това, което предишната не успя! Praynig
Момичета, стискайте ми палци- днес вечерта съм на док- продължавам с фоликулометрията- 2-ри път този месец! Дано има нещо хубаво, като например един хубав доминантен фоликул! Praynig
Хубава, успешна и бебеносна седмичка на всички пожелавам и нека всеки ден да се сбъдва поне по едно ваше желание! Praynig Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро!!!
Малеее-ако знаете как съм се схванала от туй чистене-направо ужас!!! Whistling
Ето ви и снимчица да видите какво сме сътворили...има и някои довършителни работи.
('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132558');
Мушморок-пак се почна идилията с твойте тестове май  Mr. Green...Да не помислиш само, че се бъзикам с теб...Просто вече ми се иска да ни зарадваш, че нали с Дилянчето постави началото на Пловдивския клуб на бременните...А за кафенцето аз съм навита...
Лек и успешен ден ви желая момичета и довечера да има хубави новини, че вече е време някой да се похвали май...
Темичката много ми харесва!!! Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Кате, кухната много ми харесва! Страхотна е! От къде сте си я купили?
Супер е!

# 19
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утрооо! Спите, а? Ми като висите тука до никое време!
Днес ме чака ужасно натоварен ден. Сама съм в офиса, а имам сто хиляди срещи! #Crazy
Вили, успех при доки! Дано видите най-хубавия фоликул!
Кате, кухнята е супер!!! Браво на вас! Със здраве да си я ползвате!

Хубав ден с много усмивки!

# 20
  • Мнения: 862
Добро утро момичета. Нека седмичната ни темичка не изневери на късмета си  Praynig че доста хора чакат в списъка  Laughing
Кали, Мери - благодаря ви за топлите думи и за окуражаването. Добре, че сте вие тук във форума, че някакси приемам нещата по-спокойно и не се отпускам, а напротив.

# 21
  • Мнения: 2 270
Добро утро!
Верич, Рошко - темичката е страхотна!!! Hug Hug Hug
Успешна седмица на всички!  bouquet

# 22
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Ха добро утро! Докато си отворя очите и темата вече е на втора страница Whistling
Кате, много хубава е станала кухнята!
Ей, Мушморок, да са стягаш, че тоз месец вече тряя да е късметлийски, нали ти казах , че чакам тебе, за да забременея и аз Mr. Green
Аз да ви се оплача- от днес трябва да почвам да чета за държавен изпит , че  е другия месец, а аз една буква не съм прочела Tired
Дано днес има много добри новини! Hug

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Добро утро, момичета!
Успешна и бебеносна седмица!
 Желая на тези , които не чакат- да не дочакат,  EFP
които гонят  fertilization - да го хванат,а
тези които пазят  preggo да внимавате, ей!  newsm10
Това е от мен, засега. Тази седмица нищо интересно, а и време от ремонти и разходки с ъс Самито , не остава.  Чао!   love001



# 24
  • Мнения: 1 792
добро утрооооо как стеееее
кака ви още не с лелка.
Кате много хубава кухня бе-ся няма да готиш и шъ викаш че те е жал да не е изцапаш Joy
Никиткеее да сядаш да четеш че шамари шъ има,па шъ са постарая скоро да почваме и да бременеем Mr. Green
оффф и още неща исках да кажа ама ги забравих.абе все пак кафе не съм пила-простено ми е Blush

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ха, добро утро, сладурани! Hug
- с мляко Wink
Кате, страхотна слънчева кухня  bouquet
Аз първо да се оплача и после да се похваля Mr. Green
Провали ни се излизането извън града, защото дойде свекърва ми на гости. Тъкмо бяхме на вратата да излизаме и тя се обади, че тръгва за Бургас. Хлапето се затръшка, но останахме вкъщи и чак следобед мръднахме до морската градина да поиграе малко на пясъка.
Провали ми се и пролетното почистване вчера, защото трябваше да върнем свеки до тях Tired Е, следобед успях поне кухнята да си пооправя докъм 10 вечерта.
А да се похваля, че Голделин най-после категорично заяви, че в края на лятото започваме ремонта Party Казах му, че съм поканила гости тази седмица и той изведнъж се стресна. "Ама, Злато, то ще ни се смеят хората като видят какъв ужас е тук.." Викам - "Ами да ни се смеят, откога ти рева за ремонт" Mr. Green И понеже е абсолютно непосилно да направим всичко наведнъж, взехме компромисното решение на първия етап да направим кабинета му, трапезирията, кухнята и единия коридор Laughing Сега имам задачата да измисля оформлението Flutter
Хубава седмица от мен, отивам да чета, че пак сте се оляли снощи Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 626
Добро утро и от мен!
Леле как ми спи тази сутрин.....вчера ходихме с приятели по парковете,играхме федербал,пихме бира....все хубави неща.Да ви кажа каква мама видяхме-невероятно!Все съм виждала бременни,но такав корем.....приличаше на топка за ръгби. PartyОгромен,мнооого остър,като изкуствен.Всички се захласнахме да я гледаме.Сладурана! Hug
Ех,сега ще видим дали на 24,05 ще ме навести лелята.Дано да ме позабрави следващите 9 месеца.
Като гледам пак няма да имам късмет,но надеждата умира последна,нали?
Лека и плодотворна седмичка,мацки! Peace

# 27
  • Мнения: 851
Добро утро и от мен  Hug
Страхотна ни е темичката - браво на авторките  Hug

Вили: Днес ще видите най-хубавото фоликулче и ще си направите най-хубавото бебе  Hug

Кате: Страхотна ви е кухнята  Grinning Толкова е светла и слънчевааааа. Супер. А диванчето и то ли е там срещу мивката?

Никита: Охоооо, теб няма да те мислим - ще го вземеш с отличен този държавен. Ти тук с какви неща се справях пък сега един държавен ли ще ти се опре  Joy hahaha Joy

Morgy: Мила, полежи още малко  Hug Времето ще се изниже толкова бързо, че няма да го усетиш. И хоп вече дошъл деня за доки и той ще ти каже, че и двете фоликулчета са пълни.. Миналия път, просто е било рано да се види за второто. Нали знаеш, че близнаците не се развиват еднакво  Wink

Goldie: Ти пак ме изкушаваш с ароматното ти кафенце.....
Миличка, това е крачката  Laughing Много бързо ще си проектираш разположението и мебелите и у вас ще стане слънце  Hug

На мен сряда ми е деня за тестче, но вече знам, че ще е положителен - имам страхотно усещане...  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 218
Добро утро,момичета! Честита нова темичка,дано да е на късмет! На всички,които Нечакат тази седмица пожелавам да Недочакат,а на "яйцеловците" пожелавам наслука! И ние ше го ловим тази седмица,пък да видим..........
Лека и успешна седмица!

# 29
  • София
  • Мнения: 626
DesiT, как имаш нерви да издържиш до сряда?Аз ако съм на твое място ще полудея..
Стискам ти палци Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт