Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 914
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 75


Мило Heart Eyes
Мисля,че по-добре е да го пиеш.
Но трябва да е до край.Да не го прекъсваш.
Питай нЕкой доФтор,най-добре.
Не мога да пия нищо от тоя род болкоуспокояващи, защото дразнят стомаха.

Ох, хора, лягам си.Обичам ви много.Целувам ви още толкова Heart Eyes Hug  bouquet
Мило, тебе повече Hug Heart Eyes

Ох,и твойта не е лесна... ooooh!

Лека нощ  Heart Eyes Hug

# 316
  • Мнения: 5 140
Хелоу и от мен, тази вечер неАктивна, утре по АктиВна.

# 317
  • Мнения: 670
О, Синеоч, що не спиш?

# 318
  • Мнения: 5 140
Нещо се разсъних, а утре смятам да спя до късно..... Mr. Green
А ти? Party

# 319
  • Мнения: 670
Аз съм вампир по принцип, но ше ставам рано  Party

# 320
  • Мнения: 5 140
Дано успееш да станеш. Peace

Айде и от мен чао. Heart Eyes Hug

# 321
  • Мнения: 489
Добро Утро! newsm51

# 322
  • Мнения: 150
Кафеееееееееееееееееееееее!!!

# 323
  • Мнения: 2 724
Добро утро и от мен  lovekiss.Дъждовно момиче, ти и от мен си по ранобудна  Grinning,хайде да пием кафенце

# 324
# 325
  • Мнения: 7 710
Добрутроуууууу!!!   smile3507
Алекс, дай да си сръбна от твоето кафенце, а???  Confused

# 326
  • Мнения: 2 724
Моля ,заповядай, изпий го цялото  Hug.

# 327
  • Мнения: 5 370
Леле,,......колко страници-мъъъкаааааа, а добрютро, и аз съм на кайве. kaffeetrmker_2

# 328
  • Мнения: 5 383
Добро утро!





Ето кафенце  bouquet

Не съм ви чела.Нещо интересно да съм изпуснала?

# 329
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 931
Ей изчетох Ви Crazy

А добрутру Hug
кифе

Нещо за срещата? Аз не мога ни на 19-20ми, ни на 24-27-ми, но за 2-ри юни се класирам bowuu

Общи условия

Активация на акаунт