Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Мнения: 5 140
На Ивка гривката е супер,много е Убава с нея, Аресвам я така. Heart Eyes

Е и моята не е лоша. Wink Mr. Green

Е дай да видим де  Hug


Е, Тони не ме ли помниш, на снимката до Ивето съм, не ме позна. Whistling

# 3 061
  • Мнения: 10 752
На Ивка гривката е супер,много е Убава с нея, Аресвам я така. Heart Eyes

Е и моята не е лоша. Wink Mr. Green

Е дай да видим де  Hug


Е, Тони не ме ли помниш, на снимката до Ивето съм, не ме позна. Whistling
Он е кьорав, нищо не види Whistling

# 3 062
  • Мнения: 7 710
Цомбе, виде ли, че ти казах, че си супер, а??  Crossing Arms

# 3 063
  • Мнения: 10 752
Цомбе, виде ли, че ти казах, че си супер, а??  Crossing Arms
Не, къде да гледам Rolling Eyes Mr. Green

# 3 064
  • Мнения: 2 724
Започвам, готова ли си ?Ммммм ,дъра- бъра ,три чадъра... фъъъъшш...,Руске, на третия път се събра, сърце се отля ,айде сега черпнята Mr. Green

Жива да си, освЕстих се....  Shocked
Айде, Апни си сладичко:


 Hug
О, мерси Руске, а ти ако си в нужда, аз съм насреща Laughing. Много тежка трапеза рано тази вечер. Еми, страхотни лакомства и си помислила за всички  Grinning.

# 3 065
  • Мнения: 7 710
Цомбе, виде ли, че ти казах, че си супер, а??  Crossing Arms
Не, къде да гледам Rolling Eyes Mr. Green
Преди незнам си колко страници....  Crossing Arms Crossing Arms

# 3 066
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 942
Цомбе newsm10

Може и аз да успея да се замъкна за  newsm80

# 3 067
  • Мнения: 5 140


Тониииииииии, ето тук на тези снимки до Ивето съм.

# 3 068
  • Мнения: 804
Стоенчоо,не надничай,а се включвай. Какво само гледаш а,а?

# 3 069
  • Мнения: 7 710
 Не се пише тата, а така-

" Тониииииииии, ето тук на тези снимки до Ивето съм. " Whistling

# 3 070
  • Мнения: 7 710
Стоенчоо,не надничай,а се включвай. Какво само гледаш а,а?
Още е под масата от вчера,
за това само наднича.....  Grinning

# 3 071
  • Мнения: 804
Лелеее,значи ако дойде на втори да не го чакаме на трети тук,така ли,Руске?  ooooh! ooooh! ooooh!
А ти намери ли си кристалното кълбо? Да ми кажеш нещо и за моето бъдеще? Praynig

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 18:19 от Жена на мъжа си

# 3 072
  • Мнения: 5 140
  Не се пише тата, а така-

" Тониииииииии, ето тук на тези снимки до Ивето съм. " Whistling


Миленка, руса съм все пак, дълго трябва да ми се обяснява. Mr. Green
Нещо не схванах. newsm78

# 3 073
  • Мнения: 5 140
Ооооооооооооо Десиииииии, най накрая ни удостои с 4етене, къде се загуби?

# 3 074
  • Мнения: 7 710
  Не се пише тата, а така-

" Тониииииииии, ето тук на тези снимки до Ивето съм. " Whistling


Миленка, руса съм все пак, дълго трябва да ми се обяснява. Mr. Green
Нещо не схванах. newsm78
С черни букви, за да го види....  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт