Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 4 част........

  • 18 763
  • 616
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте всички! През почивните дни изчетох всичките ви теми ииии... поздравления newsm10. Записвам се и аз, следя ви с удоволствие. По темата за киселото мляко - ям го постоянно от 2 години почти под всякаква форма и резултатът е - от 68 - 52 само за първите 5-6 месеца и оттогава не мърдам с повече от 1-2 кила нагоре-надолу според сезона  thumbsup Ще се радвам, ако ме включите!

# 16
  • Мнения: 3 647
roxxy добре дошла при Млечно-киселите   Hug Hug
 поздравления за търпението   да изчетеш всичко  Hug  bouquet
доста добри резултати си постигнала    bouquet

# 17
  • Мнения: 684
Дами  HugДобър и успешвн ден  Flowers Sunflowerот мен!
ANGYA за пореден път bowuu успешно уформена темичка bowuu
Криси ooooh! най-накрая нещата при мен се раздвижиха имам едно свалено килце  superuu
вчера бях само на череши и минерална водичка а днес съм решила на ягоди и минерална водичка newsm78 не знам как да се захранвам после след плодуването ....ще мога ли примерно да си забъркам к.мляко с ягоди?Или млякото не става за захранване  341uuеййййй ама много съм невежа в някои работи ако знаете пишете  bouquet

# 18
ANGYA, благодаря  Blush! Успех на всички тук!
Имам едно въпросче - може и да сте писали, а аз да съм го пропуснала, за което се извинявам, но ... пиете ли бира? Аз лично отскоро, по около 1 1/2 чаша вечер, но забелязвам, че ми действа доста добре на метаболизма...

# 19
ейййй и аз съм тук вече излапах една активия с череши имам една и за по-късно а довечера 200гр салата,нали така?

Крисси, по повод Активията с череши от предишната тема - в нея има захар и сметана, а в натуралната  пише, че има само мляко и закваска....

# 20
  • Мнения: 3 647
roxxy да пииваме и биричка
 а ако някой иска ракия  със шопската
 Embarassed Embarassed Embarassed
за активията - по добре със захар сметана отколкото с подсладители - аи не е чак толкова лоша сметаната - в темата за НВД я тачат
 Hug Hug

# 21
  • Мнения: 684
ANGYA, благодаря  Blush! Успех на всички тук!
Имам едно въпросче - може и да сте писали, а аз да съм го пропуснала, за което се извинявам, но ... пиете ли бира? Аз лично отскоро, по около 1 1/2 чаша вечер, но забелязвам, че ми действа доста добре на метаболизма...
welcome welcome welcomeДобре дошла Рокси  bowuu
Честно казано аз си пийвам биричка от време на време  Naughty не повече от две и то вечер след  hahaha а когато съм на моренце лятото без нея просто не мога Joy Joy Joy сега не съм пила от две седмици.....ама като гледам какви жеги настават май ще си покръцвам  beerобожавам я лятото студена и с цаца за мезе #Crazy но нали знаеш като всяко нещо не трябва да се прекалява с нея   bouquetУспешно диетуване smile3521

# 22
  • Мнения: 198
Здравейте, млечно-кисели! Simple Smile
Аз се присъединих към Вас преди 2 седмици и съм страшно доволна Simple Smile
Вече съм  -4кг., като веднъж седмично си позволявам една палачинка с губки, кашкавалче и пиле , а ако слу4айно нещо ме изкущи си хапвам мъничко, колкото да не го сънувам  Laughing
Обиколките ми са  -2см, може да се дължи и на факта че веднъж дневно се мажа с Deva Slim Simple Smile
Успех на всички диетуващи !

# 23
Мдаааа.. права си май...    Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 647
цъфка
 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
 браво за добрите резултати  - продължавай само така   Hug

# 25
  • Мнения: 684
Браво Цъфка!Продължавай в същия дух мила HugУспех и много минусчета  bouquet

# 26
  • Мнения: 684
ANGYA имаш ли раздвижване в килограмите newsm78 какво става с теб?
Аз вече мръднах хадолу с килце ooooh! най-накрая!

# 27
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка.
АНГУА ...поздравления  bouquet

Полезната информация е на лице. Hug

# 28
  • Мнения: 3 647
ANGYA имаш ли раздвижване в килограмите newsm78 какво става с теб?
Аз вече мръднах хадолу с килце ooooh! най-накрая!
вчера се наядах като за последно с пресни  картофи с копър
 след ден два ще се претегля
 Hug Hug

# 29
  • Мнения: 684
Хей мацки Hug къде изчезнахте?
Чудя се къде се покрила Виви newsm78
Защо не пишете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт