Добър лекар в Шейново, който не иска пари

  • 3 914
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Нямам финансови проблеми, но няма да плащам!!!! В Шейново има такса за избор на лекар и толкова, просто искам съвет за добър лекар, който няма да си иска сам. В интерес на истината Богословова първия път не ми е искала никакви пари, но пък ми обърка раждането като за световно. Sad

# 16
  • Мнения: 24
Проблема ми е че ще раждам секцио - как да стане при дежурния екип - нали все с някой трябва да се уговоря за ден и час???? ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 978
Нямам финансови проблеми, но няма да плащам!!!! В Шейново има такса за избор на лекар и толкова, просто искам съвет за добър лекар, който няма да си иска сам. В интерес на истината Богословова първия път не ми е искала никакви пари, но пък ми обърка раждането като за световно. Sad

Таксата за избор на екип, която се заплаща на касата не включва тарифата на лекаря, който ще ти прави секциото

Проблема ми е че ще раждам секцио - как да стане при дежурния екип - нали все с някой трябва да се уговоря за ден и час???? ooooh!

Имаш ли медицински показания за секцио? Ако е така няма да имаш проблем с дежурния екип.
Ако секциото ти е по желание, няма как да стане да се уговориш с някой лекар и да не му платиш. Сама разбираш, че това е сериозен ангажимент и никой лекар няма да се съгласи да го направи безплатно. Колкото до категоричната настройка, че няма да плащаш, тогава просто нямаш избор.

# 18
  • София
  • Мнения: 14 693
Ако имаш показания за секцио те приемат 10 дни преди термина, определят ти дата и те оперира дежурния екип за деня. Моята идея беше същата(само че в МД), но не мина пред лакомите доктори, изведнъж се оказа че няма място в операционните. Така че, приготви си някой лев, за всеки случай.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз родих секцио без уговорка преди една седмица и съм много доволна.
Раждах така по преценка на лекарите и се доверих на дежурния екип, за което не съжалявам. Simple Smile
Успех и леко раждане! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз родих секцио без уговорка преди една седмица и съм много доволна.
Раждах така по преценка на лекарите и се доверих на дежурния екип, за което не съжалявам. Simple Smile
Успех и леко раждане! Hug


При кой лекар?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
Оперирахаме доктор Ангел Илиев и доктор Дачева. Simple Smile

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Незнам за такъв лекар.Вие дали ще се съгласите да отидете на работа извън работно време без да ви се плати.Аз нещо не мога да разбера  смисъла на въпроса.Ако отидеш да раждаш без уговорка никой няма да ти иска пари,ако искаш точно определен лекар естествено ,че трябва да си платиш.

# 23
  • Мнения: 24
Аз ли не се изразявам точно. Таксата за избор на лекар в Шейново е точно затова - да си избереш лекар, който при нормално раждане да дойде дори да не е на смяна, а при планово секцио - да ти назначи ден и час, когато той реши. Въпроса ми е за добър такъв, който извън таксата на болницата да не си иска пари или да ме гледа въпросително в ръцете.... и да увърта... за пари. Това е!
Благодаря за съвета за д-р Станков!

# 24
  • София
  • Мнения: 14 693
Наблюдаващия ме лекар беше от там и ми заяви(за секцио с медицински причини)-150 на болницата, 150 на анестезиолог и аз взимам малко-400. При това, не беше някой от извествите там лекари, така че...

# 25
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Родих при д-р Иванов и една стотинка не ми е поискал, нито той,нито екипът му.Единствено си платих 150 лв. за упойка, която беше по мое желание.

# 26
  • Мнения: 4 053
.................. Въпроса ми е за добър такъв, който извън таксата на болницата да не си иска пари или да ме гледа въпросително в ръцете.... и да увърта... за пари.


и това е точно д-р Богословова  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 978
Аз ли не се изразявам точно. Таксата за избор на лекар в Шейново е точно затова - да си избереш лекар, който при нормално раждане да дойде дори да не е на смяна, а при планово секцио - да ти назначи ден и час, когато той реши. Въпроса ми е за добър такъв, който извън таксата на болницата да не си иска пари или да ме гледа въпросително в ръцете.... и да увърта... за пари. Това е!
Благодаря за съвета за д-р Станков!


Както писах и по-горе, таксата от 150лв за избор на екип, не включва хонорара на лекаря, с когото ще направиш уговорка

# 28
  • Мнения: 2 211
Не вярвам, някой от лекарите в Шейново да се навие да дойде ей така, без парична "благодарност", защо да го прави?!. То там и санитарките са алчни, камо ли лекарите. За Богословова пък да не говорим, голяма е хитруша. Никога няма да поиска директно, много се пази, но намира начин да си вземе своето. Много ме разочарова тази жена. Аз също не бих родила втори път при нея. И при мен оплеска нещата.

# 29
  • Мнения: 291

точно пък той  #2gunfire тарифата му, както той се изразява, е 550лв  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт