Жарко слънце вън напече, Ноемврийчето за море се стяга вече!

  • 11 427
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 541
Момичета много ви благодаря за поздравленията  newsm51

Дано наистина всичко да е наред- мислех си, че втория път малко по-така спокойно го караш, но то пак си е същото треперене и зор  Rolling Eyes

Тити, опасен агент си.  Heart Eyes  А мъжа ми не го броя за отделен индивид в този аспект. Даже онзи ден се шегувах с него, че ако има пак конкурс "Как му казахте, че сте бременна" аз за втори път няма да мога да участвам, защото и двата пъти той ми каза- аз от шубе не гледам теста, а той го поглежда и казва в първия случай " Мечо, ще си имаме бебе" , сега "Ами, мечо, пак ще си имаме бебе"  Crazy Mr. Green А за сандали без пръсти ще пробвам да видя, но като им стърчи пък доста да не се спъват от самото стърчане  Thinking  (ако си мислиш, че винаги нямам допълнителен въпрос за всичко  Twisted Evil )

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 17:43 от me4eto

# 61
  • Мнения: 9 908
няма, няма. Ето ги нашите сандали - просто изглеждат големи, но не са.

# 62
  • Мнения: 11 828
И от мен - браво, мече!! Много, много се радвам и ти пожелавам прекрасна втора бременност!!  Hug

Череши днес купих хубави от 6,50 лв. (а на пазара до Мадарската градинка бяха по 10 лв. Shocked), Юлиана много ги хареса, хапна си доста.. даже не можех да смогна да й чистя и извадих 1-2 костилки от устата й, кога ли ще се научат да ги плюят. Simple Smile Ягоди още не съм дала и се чудя, мед също не, понякога й слагам малко кафява захар в кремче, шоколад нямам и намерение, ядки - опита миналата седмица орех.
Краставици много обича, обелвам й една, режа я на половина и си я държи и гризка. На доматите не налита, но опитва. Радвам се, че идва лято да си хапват повече хубави плодове и зеленчуци.

# 63
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А Ваньо днес беше на цирк с татко си. Харесало му е, изгледал е цялото представление от 5 до 7,30! Пляскал с ръце, викал БАВО, БАВО и АЙДЕ  Joy Най-много се е впечетлявал от акробатите и номерата на китайците, които танцували с дракони. Животните не са го впечетлили, както и клоуните.

Ягоди и аз не съм давала, мисля да ги пропусна това лято. Череши яде от миналото, но това все още не сме купували.
Затъмнила съм спалнята, да видим дали ще има ефект.
Лека ви нощ.

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Иха, Мече, чудесна новина! Лека и безпроблемна!

# 65
  • Мнения: 911
Мече, супер супер супер яко!!!!!!!!
мноооооооооооого се радвам, много целувки на теб, Нана и Ваньо и лека и беzпроблемна бременност ви желая  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Мече, много хубава новина Heart Eyes в интерес на истината и аз си мислех за това, даже в4ера си мислех за теб
Тити, много е чаровно това дете Heart Eyes
няма, няма. Ето ги нашите сандали - просто изглеждат големи, но не са.

И аз пускам щори, но пък спим на нощна лампа, откакто се е родил Shocked и аз не знам защо

Ягоди не съм давала, череши също, но хапва краставици, а и е голям фен на яденетата с тиквички. Шоколад е опитвал ( Милкинс ), ве4е трета седмица стои в хладилника, сестра ми му го купила и той такъв рев изрева, за да го опита Shocked, а виждаше за първи път и сега знае къде се намира в хлаадилника и го носи

# 67
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДУ!
Ягоди не съм давала все още, но мисля да дам, да видим каквъ ще е резултата. Череши-яде още от миналата година, даже онзи ден изяде една чашка, на мен ми бяха кисели и неузрели, ама тя нали си е по киселкото.
Вчера бях в Пловдив, поръчах си пердета за спалнята и купих на Мартина потници и бикини от по 1 лв във Виталиса. Край на бодитата, ще се учим на гърне Mr. GreenВече няколко дни в къщи я оставям без памперс, обаче почти нямаме успешен опит. Приема го за игра сядането на гърнето, при това задължитено да е гола. Но след като се е напишкала казва Мокро. А някъде бях чела, че различаването на сухо и мокро е един от признаците, че вече горе-долу разбира за какво иде реч.
Лек ден!

# 68
  • Ruse
  • Мнения: 390
Добро утро и от нас
малко се позагубих ама ни бяха натиснали болестите  Tired Малката изкара лек бронхит и се оправи за 3 дена об4е след това ме зарази  мен с този вирус -ама на мен не ми мина за 3 дена а ве4е седмица се вла4а болна и ме болят ужасно гърдите(все едно някой ми е стъпил на гардите)а и имам ужасна алергия от тези цъфтящи тополи и картинката ми се запълва Cry
Ели обужава много домати и краставици-хпва си ги с апетит.Череши яде от миналата година , но тази година си плюе костилките сами4ка Laughing
Ягоди все още несъм давала ,но съвсем скоро ще дам(когато станат в градината на село)
Незатъмнявам-Ели не я бърка дали спи на тъмно или светло
За памперса все още немога да го махна напълно-през целия ден сме без памперс,но когато излезем навън Ели се заиграва или се запътва на някъде и забравя да каже 4е й се пиша а и недава да я изпишкам(запо4ва едно крещене и пищене)
Ме4е браво браво браво-4удесна новина.Желая ти лека бременост и едно здраво и послушно бебе
Доминика-желая ти весело изкарване и да ни донесеш много снимки
ЗА ваксините-На Ели й биха ДТК преди месец и ми казаха 4е това ни е последната ваксина защото са били отменили ваксината на година и 9 месеца и 4е 6те ни бодът 4ак в първи клас Laughing
Малко дълги4ко стана но отдавна небях писала.Лек ден желая на вси4ки  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 700
Добро утро,
Имахме кошмарна нощ - рев от 3.30 до 5.50. Вчера са му сложили ДТК и много зле я понася. Вдига температура и само плаче мамооо, мамооооооооо. Не знам боли ли го нещо или какво. Досега от нито една ваксина не е имал такава реакция. Иначе мерките са 81см и 9700. Педи е казала ,че не препоръчва да даваме ягоди ,ако искаме на своя отговорност и аз мисля да я послушам и да го отложим за догодина. Взех направление и за ортопед - та ще ходим тези дни.
Мече, страхотна новина. Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче!
Днес ще продължа да издирвам сандали - вчера нямах време.
Хубав ден

# 70
  • Мнения: 3 089
аз май няма с какво ново да се отчета.
а, сетих се - снощи в 10 затвоих прозорците, за да могат хората да починат от камен Mr. Green. абсолютно непонятно ми е как петра успява да заспи въпреки че камен се дере в съседната стая. звукът е особено звучен, силен и кънтящ  Mr. Green освен това имам поръчка. не е малка и супер се радвам. и поради нея извадих чиковското кенгуро  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 253
Добро утро и от мен Simple Smile
Аз и шоколад давам и шоколадови вафли, че иначе ако разчитам да прояде зеленчуците детето ще припадне от глад. По сладкото прилича на баща си Simple Smile засега няма още 10 кг така, че каквото иска нека яде. Като казвам, че давам вие да не си мислите, че като се опитвам да й пробутам някоя любима вафла всеки тя я яде....няма такъв филм, днес яде с огромен кеф, обаче следващите няколко дни дори най-любимите вафли да й дадеш ги блъска и хвърля....
Иначе в момента сме на фаза ядене на диня и домати. Тя домати яде от много отдавна. Просто много си обича, всъщност аз самата обожавам домати пък били те и парникови и цяла година нагъвам Simple Smile
Краставици яде също, но определено предпочита домати.
От няколко дни заради жегата има много странен режим на хранене - на обяд отказва манджата от кухнята и нагъва диня и сирене. Баща й прибира манджата в хладилника и като стане от следобеден съм й я дава както си е студена. Ами омита я цялата  Shocked Явно й е топло и не иска да яде топли неща. Каквото иска да яде, само да яде Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 10:37 от exxo

# 72
  • София
  • Мнения: 298
Такааа, вместо да проверявам дипломни, аз чета новите 4 страници, които съм изпуснала. Но след малко започвам, честна дума.

Първо, да честитя на мечето за хубавата новина. Всичко да е наред, още едно хубаво и здравичко бебе ти желая!

После, сандали - имам едни от Илия с твърда петичка и отворени пръсти, стават и идеално, ще ги пробвам и на бос крак, надявам се да не жулят. Ако има проблем, няма да се силя за твърдата петичка, вече ходи съвсем стабилно.

Ягоди - не съм давала и още не съм решила дали ще давам това лято. Мед, шоколад и конфитюр също не съм, и аз като тити. И кроасани не съм. Краставици давах още миналото лято, домати опитвам да давам сега, но приема само със сирене, иначе плюе.

Диди79, каква ДТК са му сложили, че има такава силна реакция?

Затъмняване - затъмнявам частично, защото имаме плътни капаци на прозорците, които спускам, докато пече, за да спасявам децата от жегата. Наистина забелязах, че спи до по-късно, но нямам нищо против. Още повече, че май не и стига обедният сън, откакто започна да прекарва половината време навън. Още в 8 вечерта е страшно кисела и само аз мога да я пипам. А и жегата ги мори.

Хе-хе, мики купила на Мартина бикини  Laughing

Сердика, на теб браво за изпита!

Аз се връщам към задачите и последно: Тити, много искам да го видя вече този малък Деян!

# 73
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
мече, честито.
Сандалите на Саши са подобни на теzи, които тити покаzа. Ако не са му големи не се спъва.
тити, като гледам снимката мяркам две чаши и се сещам zа декуплаж. Тоzи подфорум хоби съвсем ме дефектира  ooooh!
при нас фаzата е хапване на каквото само ни се яде, никаква лъжичка, никакви манджи  ooooh! ooooh! ooooh! и каквото не щем хвърляме на zемята и като свършм да ядем обръщаме на zемята паничката и чашката  ooooh! ooooh! ooooh! има ли и други такива калпаzани  newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 44 284
ДУ,
вчера беше кофти ден - малчо вдигна Т 39,3, за първи път ни беше и много се бях шашнала, но бързо я свали, викнахме един д-р, който общо взето го преслуша, каза че е летен вирус и нищо кой знае какво - и взе 50 лв....което малко ме стресна, та да ви питам какви са тарифите за дом посещения по принцип...и ако може да ми препоръчате някой частен док за спешни случай - дзенем и нощем, когато нашата педка я няма....иначе следваше що годе спокойна нощ, днес пак е с Т, но под 38 за сега.
Не затъмнявам стаята, но на решетките на леглото му съм метнала едно одеалце да не му блести право в очите...не че спи особено много там.

Ягоди - не смятам да давам, в каши и млекца е ял, но там май е повече изкуствено, но със суровия плод ще изчакам, чела съм, а и педи препоръчва да се изчака до 3 годишнината...а и не бързам, то май само това остана дето да не го е ял.
Домати - не иска, краставици си хрупка с удоволствие.
Мед е ял в чилиоз...не знам си какви кръгчета. Шоколад си хапва, конфитюр също е пробвал.

Общи условия

Активация на акаунт