Искам да се науча да...

  • 7 643
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Да давам реална оценка на работата си.
Съответно да отстоявам искане за по-висока заплата от работодателя си.

Кисело мляко не се прави толкова лесно, колкото си мислите.
Да отгледаш хубави бактерии е все едно да отгледаш  дете.

# 16
  • Мнения: 5 877
Ммм, и мен не ме бива в сръдните. Нов ден, нов живот, защо да го затормозяваш с вчерашни дърленици.
Има едно изключение.

# 17
  • Мнения: 2 212
Да плувам,
да шофирам,
да карам ролери,
да се гримирам,
малко испански и аз...

Даф, същото и аз, само без ролерите...ама имам и още на тяхно място :

- да готвя макар и елементарни неща
- да си правя повече интересни неща с косата си - коса дал Господ, ама с тия две леви ръце... Crazy
и най, най-важното да се науча на повече търпение, толкова съм нетърпелива, че дори сега нямам търпение да помисля за още неща, които със сигурност имам да научавам, а бързам да пусна този постинг.... Blush

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Да вземам по-бързо решения,
да не бъда страхлива!!

# 19
  • Мнения: 3 423
Сетих се още нещо.
Винаги ми се е искало да мога да

мълча

 

 Mr. Green

Що зеленейш, бре, зелени аватарю?
Взех ти пак думите от устата, а? А?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кисело мляко не се прави толкова лесно, колкото си мислите.
Да отгледаш хубави бактерии е все едно да отгледаш  дете.

Не е толкова трудно, става и със закваска от купешко кисело мляко.

# 21
  • Мнения: 6 029
искам да раждам вече...

и искам да се науча да не крещя толкова.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм обратното - много бързо и лесно прощавам. Включително и на себе си. Изобщо не мога да се товаря с такива усещания. Опитайте да се поставите на мястото на другия или да разберете причината, поради която действа, мисли или казва нещо. Опитайте се да не го приемате лично, в повечето случаи хората си дестват по някакъв начин независимо кой им е насреща, доста често без да искат съзнателно да го наранят.


Аз се поставям. Но, понеже помня всичко, което някой ми е казал, та ако ще да са минали и 10 години, вечно чепкам разговорите в ума си и търся следите от конфликта назад в годините. По тази причина казах, че трябва да се науча да не помня толкова много.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сетих се още нещо.
Винаги ми се е искало да мога да
мълча
 
Mr. Green

Що зеленейш, бре, зелени аватарю?
Взех ти пак думите от устата, а? А?

Голямата ми уста е една от характерните ми особености все пак.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бих искала пак да се науча да съм по-спокойна и приветлива с дребното.

# 25
  • Мнения: 2 070
Аз съм обратното - много бързо и лесно прощавам. Включително и на себе си. Изобщо не мога да се товаря с такива усещания. Опитайте да се поставите на мястото на другия или да разберете причината, поради която действа, мисли или казва нещо. Опитайте се да не го приемате лично, в повечето случаи хората си дестват по някакъв начин независимо кой им е насреща, доста често без да искат съзнателно да го наранят.


Аз се поставям. Но, понеже помня всичко, което някой ми е казал, та ако ще да са минали и 10 години, вечно чепкам разговорите в ума си и търся следите от конфликта назад в годините. По тази причина казах, че трябва да се науча да не помня толкова много.

Ау, що така се товариш, 10 години са много време... Аз се мъча докато не си дам някакво обяснение на ситуацията, анализ на човека и защо така е направили защо аз така съм реагирала, нещо подобно. Пък и не ме кефи да влизам в ролята на жертва, да се оправят...

# 26
Искам да се науча:

да прощавам
да забравям
да се гримирам
 Rolling Eyes

# 27
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
- да свиря на барабани (хубаво)
- да забравям миналото
- да не се страхувам от неизвестното
- френски
- да съм организирана (като мама Blush )

# 28
  • Мнения: 3 447
Аз съм обратното - много бързо и лесно прощавам. Включително и на себе си. Изобщо не мога да се товаря с такива усещания. 
Научи ме на това, моля, моля  Praynig В замяна ще те науча как да си квасиш мляко във фурната, как да играеш Еленино и как да тъчеш (това съм го позабравила май  Blush)
Искам същото като Вълчо и същото като  Де Ваня.
И да плувам.
И много други неща, но тях ако наистина съм ги искала, досега да съм ги направила.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, и аз мога да я науча на Елениното. И на Копаница.

Общи условия

Активация на акаунт