Рицарки на бялото кантарче - 14.05.-20.05.

  • 16 022
  • 475
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ми БГ-мамма, какво друго да е по това време Grinning.
Ще идвам аз, по-голям навлек от мене няма Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 13 770
Ще идвам аз, по-голям навлек от мене няма Mr. Green.

Малееее, майка чатърка ooooh! По-нахална и от пушачите Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 865
Здравейте!
Отдавна не съм се вестявала по тези интернетски ширини. Дежурното: имах работа, много при това. Мариетка свършила ремонта, три пъти ура, аз още мажа кухнята...
Килцата не знам как са... напоследък пия водица, ма и хапвам доста, огладнявам... Направо се чувствам виновна, че зарязах всички режими... Радвам се, че пак имам време да съм тук.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тъкмо щях да кажа, че днес никви ви няма и Бети се появи Hug.
Обаче много други липсват.
Да идват вече...

# 19
  • Мнения: 2 147
E....добре дошла Бети Hug, дисковете са ти готови и те чакат само да заиграеш  Hands Clap
....и другите рицарки нии липсват, еххххххо къде сте.... Hug

# 20
  • Мнения: 13 770
... еххххххо къде сте.... Hug

И като дойдем, какво? Няма никой.
Много вяло нещо днес newsm78 Мими сади цветя, Танита се скатава, Айя и тя бяга по допирателната, Мариета само се вяства да даде инструкции и беж и тя. Асса я няма, Майката и тя отдавна не идва newsm78 Всички се изпокрили!

Здрасти, Бети! Отдавна не сме се засичали.

Опаа, и тя си бега Sick

 Аааааа, и аз ще си ходя, пък Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
ей ма бе
не садя цвитя, а работа
едното колежка болно, другото напусна
и сял ден самин и самтотничък
а имал среща с шефове и обръщал им фнимание

# 22
  • Мнения: 9 865
Сега съм пак тук, ма един чиляк няма.
Днес не съм пила вода, язък че се похвалих толкоз.

# 23
  • Мнения: 4 806
АЗ

това по инициативата на Мими ...

Здравейте, Рицарки!

Кратко и лаконично - жива-здрава съм, ужасно претоварена, чак поревала малко от пренапрежение и .... не знам какво ще рече кантаря ...

....

ми това е

Бети  Hug   

# 24
  • Мнения: 4 447
Тук съм, де!
Ми то напоследък толкоз много приказвах,кога смислено, кога само дрънках, че малко да млъкна си рекох! Сега ще слушам малко.

# 25
  • Мнения: 1 531
да се запиша и аз в новата тема. днес - точно 94,00 кг. това с 93,6-8 май беше фалшива радост. ще пия едно кафе с вас и после пак по задачи.
бети, какво стана с новата работа?
хаосче, честито килце, БРАВО!

имам нужда да ме юркате да съм стриктна!

# 26
  • Мнения: 256
Здравейте
Напоследък рядко се вясвам - което значи, че хич не съм сериозна спрямо режима си - кантара си седи на едно място, за малко да залитна към дупките но се отказах.
И така сменям си работата - в петък бях на едно важно интервю - харесали са ме аз тях също и сега чакам шефката да и сервирам че напускам - дано да е за добро.  Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 13 770
Ей ме пак Laughing Нали не мога дълго да се сърдя Wink

Изгледах третия диск на Синди и попрочетох новото Бон апети. Второто определено ми беше по-интересно Embarassed

Хайде, отивам пак да чистя и подреждам, че за една седмица все едно торнадо е минало през дома. Как се оправят с домакинството работещите всекидневно-осемчасово направо се чудя newsm78

Брейййй, ми ако всички млъкнем Crossing Arms И кого ще слушаме тогаз Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
алоу,лигавитееее
я да са стягати, чееееееееее

# 29
  • Мнения: 2 487
    Който ходи из село , се бие по чело  smile3555

   Като не се спрях два дена , днес се чудех от къде да я захващам. newsm78

   Посправих се  Laughing и на пътечка ходих 8 км , че на 10 юни ще събирам мидички.

  Танче  Hug

   То май само това ще правя де , не вярвам да се съблека. Без това не обичам да се лестя на слънцето. Морето го харесвам само заради водата. Поплувам малко и кандисвам  Laughing

   Нашият кампютър е във всекидневната. Беше в детската за малко , ама като се забият хлапетата там, не ги виждам с часове. Не мирясах докато не го преместим  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт