Перфектни ли сте във всяко едно отношение..?

  • 8 496
  • 235
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Не съм. Старая се да изглеждам добре ,но не се стремя да бъда перфектна.

# 16
# 17
  • Мнения: 3 537
Не съм  Rolling Eyes

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бързо, перфектните да си казват кои са  Crazy
Аз съм от другия отбор  Wink

# 19
  • Мнения: 6 713
Бубе, перфектна съм в някои дни, после следват дни на НеперфектностRolling Eyes (добре че са само дни, а не седмици  Laughing Mr. Green)

Като цяло се стремя винаги да съм с лак, който да не е олющен.  Thinking

Относно бельото - , почти винаги комбинирам цветовете.  Peace

# 20
  • Мнения: 167
И аз не съм от перфектните.
Лично мнение: Смятам, че такива няма   Wink

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
тц Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 975
 Не и не смятам, че има такива Peace

# 23
  • Мнения: 120
И аз не съм от перфектните.
Лично мнение: Смятам, че такива няма   Wink
Peace

Мен приятелят ми ме обвинява, че съм перфекционистка  и аз наистина винаги държа да свърша всичко, всичко да е изрядно, както по план, както трябва да бъде , но перфектни хора няма  Grinning
Та и откъм външният вид правя много, но не успявам да съм перфектна винаги   Crazy

# 24
  • Мнения: 5 577
Има неща, на които държа повече от на други - маникюра и грима. Косата я слагам назад, а знам, че не е правилно.  Blush

# 25
  • Мнения: 54
Не сам от перфектните Naughty

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Тц, не съм, а и не искам да бъда, това би означавало да се превърна в роб на собствената си външност.
smile3501 newsm10

# 27
  • Мнения: 1 120
Не и не смятам, че има такива Peace

да ти кажа честно има.имам една съседка(писала съм и друг път за нея),която е на около 70г и изглежда перфектно.винаги е с прическа.имам чувството,че всяка вечер спи с ролки.винаги е с маникюр.с хубав и стилен тоалет.от както я помня е така.
аз не мога да си представя всяка сутрин,в продължение на 50г,да ставам и един час да се занимавам с коса,грим и т.н. просто нервите ми няма да издържат  Joy
за себе си мога да кажа,че се старая да оставя такова впечатление в околните.ако не съм епилирана,няма да съм с пола,а с дълъг панталон.винаги има бързо решение,което може да прикрие временните ''недостатъци''.никога не си позволявам да съм ''назъбен'' лак.по-добре без лак,отколкото като циганките по лъвов мост(без да засягам никого)

# 28
  • Мнения: 12 772
Не. Категорично не съм перфектна във всяко едно отношение. Гледам да не се тръшкам много заради това. Държа на външния си вид, но не е настанало бедствие, ако не ми е останало време и ходя ден-два с косми по мен или пък без лак на ноктите. Бельото ми пък много рядко е съчетано по цвят, но само защото подобно нещо ми се вижда скучно. Грим слагам, ако имам време, но и тогава не е много.
Моето мнение е, че за да се получи изрядност във всяко отношение, трябва това да ми е основното занимание. Когато имаш работа, семейство и т.н., не виждам как може да стане, освен ако изобщо не лягаш да спиш, но и това разваля перфектността, нали  Wink

# 29
  • Мнения: 4 473
Не и не смятам, че има такива Peace

Разбира се, че няма такива. Peace

Общи условия

Активация на акаунт