Кой е по-приказлив-вие или мъжо?

  • 4 095
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 74
... ами не си отстъпваме  Joy

# 61
  • Варна
  • Мнения: 5 585
Аз съм приказливата у дома.   Embarassed
Много ме дразни понякога мъжа ми като поканим на гости негови приятели и той седи и мълчи, а аз трябва да разговарям с тях и да ги забавлявам.

# 62
  • Мнения: 498
Мъжът ми е приказливият в къщи.Аз съм от мълчаливите телета. CrazyДано дъщеря ми не е като мен...

# 63
  • Мнения: 3 537
И двамата сме приказливи . LaughingБях много мълчалива,но покрай него... Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 668
определено аз

# 65
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз съм приказливката Blush

# 66
  • Мнения: 6 641
Аз съм приказливата у дома.   Embarassed
Много ме дразни понякога мъжа ми като поканим на гости негови приятели и той седи и мълчи, а аз трябва да разговарям с тях и да ги забавлявам.
Същата работа е  и при нас  Peace

# 67
Ооооо,определено аз съм бъбривката и по всичко личи че бебо в това отношение се е метнал на мен.Понякога дори като започне много да си кряка нещо,аз шеговито питам"Е мами,на кого си се метнал такъв,много си гръмогласен и приказлив?" newsm78 А мъжът ми ще каже"М,на кого,на тебе!"(направо си умирам от кеф)

# 68
  • Мнения: 348
 ooooh! малеее аз много говоря, но пък всички около мен са усвоили изкуството да не ме слушат задълбочено, което доста ме дразни защото между стотиците празни приказки казвам и по нещо важно  Joy на което в повечето случай никой не обръща внимание  hahaha

# 69
  • Мнения: 750
В къщи-аз!Но излезем ли на вън....той е царят! Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 587
Мъжът ми естествено,а по всичко личи че и щерката на него се е метнала и когато проговори като хората ще взема съвсем да замлъкна.......

# 71
  • Мнения: 256
От него думата не мога да взема Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 2 361
  Имах едно гадже, което не си затваряше устата до такава степен, че започнах да му купувам семки, за да си отдъхна поне малко.
  По темата - средна работа. Може и цяла вечер да си мълчим, може и да си приказваме до два през нощта. Когато сме в компания той е на смяна, когато сме участници в обществен спор аз.

# 73
  • Мнения: 1 668
и двамата сме прикаэливковци  и понякога  се  fight кой да вэеме думата  Joy  Joy  Joy

# 74
  • Мнения: 3 674
Аааааааз съм по приказливата... Blush Ама моя си искаше такава.., приказливка! Ето на..намери ме най-после... Joy
 Бившата била мълчаливка.И така са се намълчали като риби и двамата...цели 10 години. Shocked Скука!!!  Blush

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 22:33 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт