Време е за зеленчуци!

  • 5 363
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 269
Зеленчуци до пръскане.Яж Ги до насита ,и ще отслабнеш Peace
Наблегни на месото и зеленчуците
Яж на често ,през 2 часа но по малко
Пий вода,може да си вземеш някви суплименти
Махни пържено,газирано,сладко,бяло брашно
Протеина засища,така че може да се орентираш към НВД
1 лимон на ден ще е добре
Само печи или вари месото,2 в седмицата риба
яж ябълка половин час преди храна
вечер може да ядеш ,но само белтъчини
Запомни едно ,колкото по-често ядеш по малко,толкова повече ще е засилен метаболизма ти
Грешка се прави като някои се хранят 1-2 на ден
Някоя сеща ли се за спорт,защото той помага.Дори 30 мин  на ден кардио
Успех

Мисля да си остана с тез съвети, писна ми от лутане, цял живот тва правя, не само с диетите!!!
Хайде, наздраве! Sunglasses

# 76
  • Мнения: 50
яж зеленчуци-не прави глупости  bouquet

# 77
  • Мнения: 269
А каква е най-подходящата сутрешна закуска? Кисело мляко с овесени ядки става ли? Или омлет? Само зеленчук?  newsm78
По малко царевица може ли?

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 09:56 от didi_777

# 78
  • Мнения: 2 631
И аз се записвам в темата за зеленчуците  Peace Така или иначе напоследък гледам да ям само полезни храни...  Laughing
Интересно ми е, обаче, (понеже днес влизам в лунната диета и смятам да я издържа) дали след лунуването днес и захранването на организма после само със зеленчуци няма да се получи някакъв йо-йо ефект през идната седмица, като отида на палатка и там трябва да ям наравно с другите?? (е, месце, рибка и салати пак, де Laughing)

# 79
  • Мнения: 685
А каква е най-подходящата сутрешна закуска?


И аз искам да знам Party

# 80
  • Мнения: 50
А каква е най-подходящата сутрешна закуска? Кисело мляко с овесени ядки става ли? Или омлет? Само зеленчук?  newsm78
По малко царевица може ли?

най-доре е сутрин овесени  Peace

# 81
  • Мнения: 4 678
С какао и мед Peace

# 82
  • Мнения: 7 263
любимата ми закуска е кисело мляко с овесени ядки и нарязан плоди малко мед! охххххххх окапах се  Embarassed Embarassed Embarassed

# 83
  • Мнения: 4 678
Овесени ядки с мед и какао+доза шоколадов протеин Hug

# 84
  • Мнения: 2 959
...Овесени ядки с мед и какао+доза шоколадов протеин...
Атлете, ти да не си проял вече овесени ядки, допреди месец май отсъстваха от менюто Ти?

...каква е най-подходящата сутрешна закуска?...
За мен е комбинацията от банан с ябълка, но за всеки си е специфично.

# 85
  • Мнения: 4 678
...Овесени ядки с мед и какао+доза шоколадов протеин...
Атлете, ти да не си проял вече овесени ядки, допреди месец май отсъстваха от менюто Ти?

...каква е най-подходящата сутрешна закуска?...
За мен е комбинацията от банан с ябълка, но за всеки си е специфично.

Проядох Peace
Щото сутрин нямам сили като тренирам,малко въглехидрат  bouquet
До обяд го изгарям  bouquet

# 86
  • Мнения: 13
на друго място (за суплементите) споделих режима, на който сме с мъж ми. в него всеки ден има поне едно ядене, което е "месо със зеленчуци". ние славно си похапваме под графа "зеленчук" леща, боб, царевица от консерва и пак има резултат.

въпросче newsm78:
царевичката можем ли да я минем към целенчуците или тук правим кардинална грешка? Confused

дайте идейка:
къде мога да намеря здравословни рецепти, които да спадат към това понятийце "месо със зеленчуци", щот вече ни поумръзна пържолата на скара?

и последно - мъж ми не е много фен на месото (за разлика от мен). Да продължавам ли да го убеждавам, 4е точно то му е нужно или може да го замени с нещо друго и с какво?

# 87
  • Мнения: 4 678
Царевицата не ти я препоръчвам за диетична.
За сурови зеленчуци става дума,не за боб и леща
Месото може да замени с протен  bouquet

# 88
  • Мнения: 13
Царевицата не ти я препоръчвам за диетична.
За сурови зеленчуци става дума,не за боб и леща
Месото може да замени с протен  bouquet

 Embarassed направо ми се плаче като си помисля колко ли неправилно сме се хранили преди, за да имаме резултата при цялото ни похапване на манджички с варива и то в прилични количества...
сега като се замисля, мъж ми пълнееше, защото ядеше само сутрин и вечер и като организмът му закрещи, че е гладен, естествено, се нахвърляше на нещо сладко.

има ли нещо вярно в това, че ако "прегладнееш" мозакът ти сигнализира за сладко?

казваш месото, че може да се замени с протеин. какъв, в какво количество и как може да се прецени с колко да се замени 150 гр. месо? newsm78

# 89
  • Мнения: 4 678
Ами аз сладко не съм опитвал от Нова година.
Мозъка като ми сигнализира за глад,изяждам 1 морков и всичко е O.K.
Към сладкото човек се пристрастява като към алкохол,цигари,наркотици
Понеже при консумацията му се отделя ендорфин-хормон на щастието
Дори сега учените алармират ,че пристрастяването към сладкото е по-трудно лечимо от това към цигарите и алкохола #Crazy
Протеина е на прах,продава се в магазините за суплементи
Има и дозатор.Но струва от 50 до 300лв   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт