Коя количка да избера????

  • 2 715
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 672
Boto, благодаря за съвета. Ще помислим. newsm78

# 16
  • Мнения: 17 407
boto, не разбрах на колко месеца дъщеря ти вече не се е събирала в кошницата....То е ясно, че по принцип не може да се полва дълго. Ама ако става дума за бебе на 3-4 месеца, то трябва да е егати гиганта newsm78

# 17
  • Мнения: 255
Мама Ли има нови Джорданита в Пинко ако се спреш на тях иди много са любезни там. Всичко ще ти обяснят.

# 18
  • София
  • Мнения: 672
Мама Ли има нови Джорданита в Пинко ако се спреш на тях иди много са любезни там. Всичко ще ти обяснят.

Аз точно там ги гледах. Наистина са много любезни. При мен това много повлиява на избора.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
Здравейте мам4ета,

За първи път пиша във форума, но иначе Ви чета от около 1 месец - откакто съм в болнични.

След като разгледах сигурно всички интернет магазини, изчетох всички мнения за колички във форума (даже по няколко пъти, тъй като имах все повече въпроси), и обиколих повечето магазини в София, си позволявам да искам съвет от Вас, защото наистина не мога да взема сама решение.

Последно съм се спряла на следните модели:

1.   Pack Trendideal от Bebe Comfort:
 http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6048&lang=1

2.   Giordani G4
http://www.adria2001-bg.com/index.php?m=320&category=126& … p;product_name=g4

Забравих да кажа, че бебчо се очаква след 1 седмица.

Искам да спомена моите колебания по отношение на двете колички.

За първата - притеснява ме, че няма напълно легнало положение. Четох доста мнения по въпроса става ли такава количка за новородено или не. Не мога да преценя колко градуса е, дали е повече от 30. Не съм срещнала мнения във форума за тази количка

За втората - четох много мнения във форума от мамчета, които са много доволни. Проблемът ми е отново, че тя няма напълно легнало положение, а пък производителите дават, че е от 0 до 36 месеца.

Моля Ви, ако може да споделите Вашия опит или мнение относно тези две колички и стават ли според Вас за новородено, въпреки, липсата на напълно легнало положение.

Или да си купя една Кенгуру Виктория
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2372

макар тежка и груба, но и по-широка, която има почти всички екстри, вкл. напълно легнало положение, пък догодина ще се мисли за лятна.

Приемам Вашите предложения за други модели колички.

Благодаря предварително за съветите Ви.

 newsm78

P.S. Толкова се притеснявах да пиша, а само колко много написах.
 

ne e viarno, che g4 niama napylno legnalo polojenie. Naprotiv- ima napylno legnalo, polu legnalo i napylno izpraveno. Ot lichen opit goreshto ti ia preporychvam.

# 20
  • София
  • Мнения: 672
 ne e viarno, che g4 niama napylno legnalo polojenie. Naprotiv- ima napylno legnalo, polu legnalo i napylno izpraveno. Ot lichen opit goreshto ti ia preporychvam.
[/quote]

В Пинко така ми казаха, а и показаха. А в сайта на Адриа 2001 пише пет позиции на облегалката.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 391
Дано достатъчно ясно се вижда Wink

ако не http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8747&AlbumId=89267

# 22
  • София
  • Мнения: 672

Благодаря ти много.

Аз по принцип много бързо взимам решения, но  сега с тази количка се закучи работата и все още не съм сигурна коя да избера.

 newsm78

# 23
  • Мнения: 17 407
mama li, и аз като теб.  Добре, че вече трябва да избирам само между 2 Mr. Green Май ще оставя мъжът ми да направи избора, щото аз наистина не мога да реша...

# 24
  • София
  • Мнения: 672
mama li, и аз като теб.  Добре, че вече трябва да избирам само между 2 Mr. Green Май ще оставя мъжът ми да направи избора, щото аз наистина не мога да реша...

Сигурно ако избирах за себе си нещо, щеше да е лесно. Обаче сега си мисля кое ще е най-добре за бебчо. Мненията за това дали напълно легналото положение е подходящо за новородено или не са противоречиви.

Бебчо още не се е родил, а аз само как му треперя. После кой знае каква психясала майка ще съм. Дали от това няма да му стане нещо или от това, ужас. Ще трябва някак си да се преборя.

Иначе в живота, а и работата ми е такава, че трябва да взимам решения без да се колебая и без да психясвам да резултатите.

Каква пародия. ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 672
mama li, и аз като теб.  Добре, че вече трябва да избирам само между 2 Mr. Green Май ще оставя мъжът ми да направи избора, щото аз наистина не мога да реша...

Сигурно ако избирах за себе си нещо, щеше да е лесно. Обаче сега си мисля кое ще е най-добре за бебчо. Мненията за това дали напълно легналото положение е подходящо за новородено или не са противоречиви.

Бебчо още не се е родил, а аз само как му треперя. После кой знае каква психясала майка ще съм. Дали от това няма да му стане нещо или от това, ужас. Ще трябва някак си да се преборя.

Иначе в живота, а и работата ми е такава, че трябва да взимам решения без да се колебая и без да психясвам да резултатите.

Каква пародия. ooooh!

Исках да кажа ненапълно легналото положение на количката.

# 26
  • Мнения: 17 407
Спокойно, няма да има проблем според мен! Нормално е да си психясала в началото Wink. Успех в избора! То както и предполгах, за Babideal- никакви отзиви...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз искам само да вметна, че столчето за кола е супер за новородено бебе, но само при положение, че бебето ще бъде дребничко. Това го казвам, защото нашата дъщеря за 2 месеца дръпна 16 сантиметра и изобщо не се събираше в тези кошници, по този повод и порт-бебе не можа да използва. Като се разхождаме из парковете ми е много мъчно като гледам явно големи бебета да се возят в явно малки за тях кошчета. И бебето изглежда едно такова сгърчено и нещастно. Така че ако двамата или поне единия от родителите сте високи помислете дали няма да му е некомфортно на детенцето.
Аз лично бих избрала Кенгуру или Чиполино, въпреки че нашата количка Маг Ингланд беше страхотна и много си я харесвах.

А нормалните или по-едрите бебета когато са новородени според тебе направо в следващия номер столче (1) ли трябва да се возят в колата - т.е. в седнало положение?

Не знам кога на твоето дете е станала малка кошницата, тя по принцип е до годинка, на някои става малка и по-рано, но без нея просто не може от гледна точка на сигурността на бебето в колата. Но това е друга тема и по нея е писано много.

# 28
  • София
  • Мнения: 672
Спокойно, няма да има проблем според мен! Нормално е да си психясала в началото Wink. Успех в избора! То както и предполгах, за Babideal- никакви отзиви...

Благодаря за подкрепата.
И въпреки, че няма отзиви за Babideal, клоня повече към нея. Ще трябва пак да отидем да ги гледаме, но май ще е след като бебчето се роди.
 Hug

# 29
  • Мнения: 2 891
На Джорданито е много малък кошът за багаж. Това също има значение, поне за мен, де...

Общи условия

Активация на акаунт