Идеи за закуска?

  • 2 033
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 219
Тук има идеи колкото искаш:
Кой какво ще хапва днес

# 16
  • Мнения: 676
Кус-кус на плазмон,че не трябва да се пасира,попара,пасиран банан с адаптирано мляко,пасирана ябълка с бебешки бисквити.Ние тези ги редуваме.

# 17
  • Мнения: 2 197
Кремове. Филия с масло и сирене. Грис с масло и сирене. Овесени. Яйце. Кисело мляко с бисквити. Прясно мляко с бисквити. Банан. Круша с натрошени бисквити или с каша. Разните видове каши. Плодови кисели млекца. Попара. Баничка. Палачинки.... има куп неща  Hug

Блонди, нещо се обърка, май Wink Става въпрос за 10 месечно бебе с два зъба Joy
Е, само за филията с масло и сирене ще се затрудни, всички останали си стават чудесно. Бисквитите се разтварят абсолютно и си стават на каша. А за киселото мляко има противоречиви мнения, но аз лично не мисля, че е малко бебето. Моята прояде на 11 месеца.


# 18
  • Мнения: 1 294
Кремове. Филия с масло и сирене. Грис с масло и сирене. Овесени. Яйце. Кисело мляко с бисквити. Прясно мляко с бисквити. Банан. Круша с натрошени бисквити или с каша. Разните видове каши. Плодови кисели млекца. Попара. Баничка. Палачинки.... има куп неща  Hug

Блонди, нещо се обърка, май Wink Става въпрос за 10 месечно бебе с два зъба Joy
Е, само за филията с масло и сирене ще се затрудни, всички останали си стават чудесно. Бисквитите се разтварят абсолютно и си стават на каша. А за киселото мляко има противоречиви мнения, но аз лично не мисля, че е малко бебето. Моята прояде на 11 месеца.



Аз не бих дала на 10 месечното си бебе яйце(все пак то се състои от жълтък и белтък), мазната баничка също ще я пропусна(правят ги с мас и много солени и белтъка на яйцето се слага вътре), прясното мляко също може да отключи алергия.
Знам ли...всеки решава за себе си и детето си Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не бих дала на 10 месечното си бебе яйце(все пак то се състои от жълтък и белтък), мазната баничка също ще я пропусна(правят ги с мас и много солени и белтъка на яйцето се слага вътре), прясното мляко също може да отключи алергия.
Знам ли...всеки решава за себе си и детето си Peace

Защо пък трябва да е купена баничката?  newsm78 Ще си я направиш сама - без мас и без белтък, с обезсолено сирене

# 20
  • Мнения: 729
За сутрешна закуска аз редувам: попара,грис с масло и сирене,кус-кус,домашна юфка.Миналата седмица дадох няколко пъти крем с пр.мляко и ще изчакам, ако няма реакция ще давам и пр. мляко- например попара.

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Каша, АМ с бисквити, плодове, грис със сиренце.

# 22
  • Мнения: 375
Аз все още сутрин за закуска давам 260мл мляко-как пък да не забърквам каши,а и до 1 година това трябва да е основната храна на бебето,млякото имам предвид.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 363
закуската при нас е редуване на:

- кус-кус Плазмон с малко АМ (той е ситен като грис)
- инстантна пшенична каша Плазмон с АМ
- инстантна овесена каша Блевит с АМ
- инстантна каша елда на Хип с АМ

1,30 часа след това давам половин малко бурканче плодово пюре, но не пречи да го смесиш с кашите.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви момичета  bouquet, утре почвам по ред на вашите предложения, дано нещо й хареса Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
вече са го споменали - кус-кус на Плазмон, моята и досега си го хапва през 2-3 дни; няма да я затрудни в дъвченето а и за тебе улеснение - приготвя се за минути.
Можеш да пробваш и от тези дребните макарони (звездичките) с масло и сирене; ако вече си дала кисело мляко - с бисквитка, а и пасиран плод можеш да добавиш, ако не сте захранени с кисело мляко - АМ, бисквитка и пасиран плод; зърнени всякакви - не само овесени, но и други ядки - ръжени, елда .... пак с масълце и сиренце или с плод и АМ, както и грис.
Баничка (домашна естествено), домашна юфка, сандвичи - аз лично дадох по-късно.

# 26
Каша, АМ с бисквити, плодове, грис със сиренце.

Общи условия

Активация на акаунт