Как се справяте финансово

  • 2 639
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Стана ясно, че не ни е лесно, но аз пък сега ще ви помоля за съвет - как да си докарвам по някой лев освен заплатата(защото в по-малките градове се работи за по 300-350 лева), та да мога да я карам по-лесно.Свободното ми време е предимно вечер, след 22, та за това си мисля за някаква надомна работа.Давайте идеи!!!! Thinking

# 16
  • Мнения: X
ами - идеята ми е че можеш да поемеш всякаква работа, която може да се работи вкъщи и която можеш ти да вършиш
търси, виж какво се предлага, прецени колко се плаща и дали си заслужава усилията.. общо взето винаги си заслужава, освен ако не почнеш да истерясваш от умора и нервите свързани с това.... прецени внимателно колко можеш да поемеш и не се надценявай..ами ако започнеш да се скапваш от преумора  ooooh!

# 17
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз съм с малко по-малко от 700 лв и се оправям някак, само аз си зная как. При това и довършвам апартамент от замазка до ключ. Не е лесно, но ми е спокойно!

# 18
  • Мнения: 1 023
Аз съм с малко по-малко от 700 лв и се оправям някак, само аз си зная как. При това и довършвам апартамент от замазка до ключ. Не е лесно, но ми е спокойно!

само да отбележа - варна града на хитовите цени - там сте сезон целогодишно! баси и стандарта дето трябва да докараш, за да дишаш спокойно.
*наемите гонят софийските.
а ако може и за без пари да работи, освен без догоговори - сигурно цена нема да имате.

** да не ме разбереш погрешно - с най-добро 4уство съм към варна - по-добро и от софия; ако се заместя някой близък ден - там ще е.

# 19
  • Мнения: X
Милки - и аз и аз.
Винаги съм искала да живея във Варна. Донякъде завиждам на пенелопа.. ама нея сега не й е до маане на гащи там.  Sad
А като стандарт на живот Варна е като Сф - да.

# 20
  • Мнения: 1 023
Милки - и аз и аз.
Винаги съм искала да живея във Варна. Донякъде завиждам на пенелопа.. ама нея сега не й е до маане на гащи там.  Sad
А като стандарт на живот Варна е като Сф - да.

офф:

викам аз, след днешния ден сериозно да го обмислиме, тоз вариант  Laughing
ма, тъкмо моргана ми е на една плюнка разстояние, как са да отмаам?! а? Mr. Green
*мого съм важна като имам подкрепление на детската площадка.

# 21
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ще се справиш, може да не е лесно, но не е толкова страшно, аз се оправям в София с 700лв чисто, наем телефони и всички нормални неща, детето ми не е лишено от нищо съществено. Ти нямаш разходи по тел и кола което са си 200лв отгоре така че моят съвет е да си спокойна и щастлива останалото е лесно.   bouquet

# 22
  • Мнения: X
Е кво сега - вие се сдушихте там и искате да ни дразните, а?  Laughing Laughing Laughing
А пенелопа и тя ви е на една плюнка - да ви светна - ама аде да я оставим още малко да й се размърдат нещата в някоя посока. Пък и тя е варненка понастоящем де...

Общи условия

Активация на акаунт