Дрешки за бебчо, преди самият него...

  • 2 548
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Всичко купих предварително.

# 16
  • Мнения: 545
Аз купих повечето неща още преди раждането. Исках всичко да ми е готово, изпрано и изгладено. Един съвет - купувай само практични неща. Дрешки, които се закопчават отпред, а не се обличат през главата. Нямаш нужда от много дрехи, защото децата растат като гъби. И не е нужно да харчиш цяло състояние. Има една борса в Хаджи Димитър, там има хубави неща. Освен това, глупости като помпа за нос въобще не ти трябват. Не се води от списъците за необходими за новородено неща, дето ги има по сайтовете. По-добре питай някой, който наскоро е ставал родител. Успех! Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 337
И аз купих всичко предварително, включително и памперсите, а шишетата и бибероните дори ги бях изварила преди да вляза в болницата.

не исках да се лишавам от удоволствието да си избирам бебешките неща сама, а след раждането не мога веднага да хукна по магазините

# 18
  • Мнения: 865
Не робувам на разни суеверия.Толкова е вълнуващо да избираш дрешките и да си представяш малкото човече в тях.Леглото също избрах предварително.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
И аз купувам с пълна пара, но оставях и за по-нататък, то пък сега като се налага да лежа пък се притеснявам да не стане че не съм готова натълно с дрешките и другите работи за болницата. Хубавото е че ще е лято и ще мога и след като родя да излизам и да купувам това което е останало за после. Успех и леко раждане   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Това ми беше най - голямото удоволствие, да пазарувам, част от Великото чудо на Очакването...  Heart Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз съм си купила всичко необходимо..Козметика,дрешки за първо време,кошара и количка..Мисля ,че е хубАВО  да сме подготвени пък каквото дойде после.. Simple Smile а ти още ли не си родила??? newsm47
Ами на линия съм още, което означава, че не съм

# 22
  • Pb
  • Мнения: 1 183
малко по малко и аз съм започнала с пазаруването. Ще гледам да взама по възможност всичко предварително.

# 23
  • Мнения: 2 950
Всичко накупих предварително. Започнах още то началото на бременността! Ама защо сега съм станала такава суеверница, че още нищо не съм пазарувала  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Всичко взех преди раждането. Държах аз да си купя нещата, а не да разчитам на някого. Това беше невероятно удоволствие.

# 25
  • Мнения: 2 677
Всичко най-необходимо си купих преди да родя.

# 26
  • Мнения: 393
  Всичко си приготвих предварително,само количката взехме след раждането.Направи си удоволствието да избереш всичко сама,а не детето ти да носи дрешки според вкуса на бабите.

# 27
  • Мнения: 3 205
Всичко беше купено, изпрано и изгладено преди бебето. Само количката оставихме за после, защото искахме да я купим според младежа, да му отива  Mr. Green
Според мен ако се остави всичко за последния момент, все нещо ще бъде забравено и ще се налоижи да тичаш ти да го купуваш с неколкодневно бебе на ръце или някой друг да го купува вместо теб и да оплеска нещата.
Бебешкият шопинг е невероятно преживяване и за него трябва да имаш време и настроение  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 663
Накупих си всичко преди да родя Константин, в 7-8 месец някъде.
За сега нищо не съм купувала и някак си не бързам , не знам защо.Докато бременеех със сина ми нямах търпение да купя всичко необходимо, а сега даже и едно парцалче не съм взела.Мисля края на юни може би да направя генерален пазар за дрешки и необходимите мебели

# 29
  • Мнения: 1 138
Аз пък нищо не купих преди да се роди Вики. Причината за това е нашия тати. Той уж не е суеверен, но като ставаше въпрос за бебето беше категоричен, че той ще отиде да купи всичко необходимо, в дните в които сме в болницата. Така и стана.
За трите дни в кото бяхме във Втора градска, мъж ми напазарувал всичко, майка ми изпрала, изгладила.
Обаче ако имаме някой ден второ бебе ще ходя аз да си купувам нещата.

Общи условия

Активация на акаунт