какво бихте искали от бащата на детето/децата

  • 2 357
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Абсолютно елементарно е. Да прави това, което правя и аз - т.е. 50:50. Мисля, че е справедливо. Да, ама няма такъв филм, така че си кротувам - по отношение както на бившия, така и на бъдещия.  Wink
И да си кажа болната тема в момента - 3 дни аз в болнични 3 дни той. Ако може. Ако не може - да го няма. Както бившия, така и бъдещия.  Wink

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 23:48 от Анонимен

# 16
  • Мнения: X
....
Знам, че това е невъзможно, затова бих била доволна, ако се откаже от родителските права, които и без друго не упражнява, но той е толкова ... Sick, че и това няма да направи ooooh!
мамо Криси - поздрави и целувки - страхотно казано   bouquet

# 17
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да си плаща издръжката и да вижда редовно детето, а не веднъж годишно, да не забравя, че сина му има РД и да участва в отглеждането..., но това май са само мечти.

# 18
  • София
  • Мнения: 737
Искам невъзможното! Искам да е отговорен, да си обича детето Heart Eyes, да си плаща редовно издръжката Money, да мога да разчитам на него за нещо свързано с детето, да му се обадя, когато имам проблем и той да се включи в разрешаването му, искам да се държи човешки с мен, искам... май много искам. Rolling Eyes
Знам, че това е невъзможно, затова бих била доволна, ако се откаже от родителските права, които и без друго не упражнява, но той е толкова ... Sick, че и това няма да направи ooooh!
Peace Peace Peace
освен това бих искала да гледа на мен като на човешко същество, а не като на някой, който неизвестно по какви причини е длъжен да поеме безропотно всичко на гърба си, както и да се откаже от невероятното си его в интерес на възпитанието на собственото си дете, но уви...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
единственото, което искам и си го пожелавам е бившия ми съпруг да е здрав  Peace

всяко нещо си има и място, и време, така че нещата си се наместват - така мисля аз  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 327
единственото, което искам и си го пожелавам е бившия ми съпруг да е здрав  Peace

Това като някакъв пъклен план ти да му вземеш здравето ли?  Mr. Green
Като гледам колко са тия дето не искат и да ги виждат бившите...

Аз единственото, което искам е цивилизовани отношения и интерес към детето. За момента ги има.

# 21
  • Мнения: 1 023
нищо.
съвсем нищо.
не съм и искала.
от биологи4ния "баща" на сина си.

като се замисля, оба4е, на вси4кия рев дето съм изревала в цялата бременност и преди това, и след вси4ко изре4ено в последните месеци - до 3-4-5-6ти месец бременност (след това "дим да го няма"), каквото и да поискам ще е нищожно малко.
аз за себе си съм приела, 4е 4овека, който съм оби4ала с цялото си същество е мъртъв, а за мъртвия или хубаво или нищо; лошото е, 4е хубавото ми се губи всред вси4ката жлъ4 и самонавиване, което се изля в душата ми. та, остава нищото.
нищо.
и така е по-добре да си остане.
всеки със своето си щастие и разбиране за ценности и приоритети.

# 22
  • Мнения: 357
Искам невъзможното! Искам да е отговорен, да си обича детето Heart Eyes, да си плаща редовно издръжката Money, да мога да разчитам на него за нещо свързано с детето, да му се обадя, когато имам проблем и той да се включи в разрешаването му, искам да се държи човешки с мен, искам... май много искам. Rolling Eyes
Знам, че това е невъзможно, затова бих била доволна, ако се откаже от родителските права, които и без друго не упражнява, но той е толкова ... Sick, че и това няма да направи ooooh!
Peace Peace Peace
освен това бих искала да гледа на мен като на човешко същество, а не като на някой, който неизвестно по какви причини е длъжен да поеме безропотно всичко на гърба си, както и да се откаже от невероятното си его в интерес на възпитанието на собственото си дете, но уви...
Абсолютно!
Мисля, че всички това искаме и то не е преклено, друг е въпроса, че са рядкост тези, които го получават.
Но щом аз не получавам човешко отношение, смятам, че и не дължа такова на бившия!

# 23
  • Мнения: 41
само да обича детето ми но това насила не става а мога да кажа какво бих му дала #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outимам предложение аз съм майка самотна отскоро на 2г госпожица ако някоя от вас е навита събота или неделя да заведем децата някъде и да оплюем наволя тея гадни твари наречени бащи те не са мъже може би точно да се каже е осеменители

# 24
Mечтата ми е да не го виждам повече това безотговорно същество!!! Но няма как .........

# 25
  • Мнения: 3 634
Аз искам нещо ново... ДА ПУКНЕ БАРЕМ С ОНАЯ СИ ОФЦЪ! ... ма нема да стане, пусто.

# 26
  • София
  • Мнения: 8 348
Развиваш се Мадам, развиваш се. Има хляб в теб. Здравословни и резонни искания са това.

# 27
  • Мнения: 1 732
Аз искам нещо ново... ДА ПУКНЕ БАРЕМ С ОНАЯ СИ ОФЦЪ! ... ма нема да стане, пусто.

 hahaha hahaha hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Поне 5 пъти я четох тази тема и все не знам какво да напиша... Thinking

Страх ме е да искам каквото и да било от бившия си мъж. Май нищо не искам... обаче колкото аз по не искам от него той май толкова е по-склонен да дава... Ще ми се да е различен човек, ма на - не е.

Е, не мога да се оплача - върна се вчера от Китай и не стига, че донесе за Дариа цяла камара подаръци, ами и на мен ми донесе перлени обеци...

Ааааааа - сетих се - искам да порасне - само толкова.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 327
Замислям нов бизнес аз... Поръчкови убийства на бивши Simple Smile
Таман няма да ми отнема много време, а от друга страна клиенти ще има... И данъци няма да плащам, щото още не са го узаконили. Мога да се регистрирам като санаториум за лечение на неврологични заболявания - гарантирано спокойствие и безоблачно бъдеще Simple Smile
Имате ми координатите Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт