В какъв цвят са боядисани стените ви?

  • 39 487
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Кухнята ни е светло резедаво-много нежно.
Дневната-в жълто.
Спалнята е бяла.

# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 098
Бях привърженик на бялото, но като дойдох тук такива цветове по каталозите видях, че само си мислех като се нанесем в сегашната къща какви цветове ще боядисам стаите.
В хола едната стена е с дизайнерски тапети, а другите са с един от цветовете на тапета-нещо между лилаво и розово. Спалнята е зелена и пак на едната стена са шарени тапети. Това тук е най-големия хит в момента.
Другата стая е изцяло в синьо, на дребната в детски тапети.
Но най си харесвам трапезарията - два цвята кайсия и теракота- страхотна комбинация. Нама човек, който да е дошъл у нас и да не отбележи колко добре стоят двата цвята.
Ето ги тук. http://family.webshots.com/photo/2693379650057265170LsvLri
(не успях да постна само снимката)

# 17
  • Мнения: 1 426
Коридора - мръсно розово, кухнята - оранжева, детската - жълта, спалнята - бледо зелена.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Детската е оранжево и жълто,тавана е син.
Спалнята е различни нюанси на зелено.
Кухнята и хола са с тапети.
Салона е в бяло.
Има още една стая ,но не е боядисана още.Слагаме бежова теракота и сигурно в нещо подобно ще я боядисаме.

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Детската е кайсиево-оранжева, холът и трапезарията - бананово (стените с високи мебели)/кайсиеви (стените с картини). Банята и тоалетната - бледожълти. Нашата спалня е бяла, че лятото става много напечена. Кухнятя и тя е мръснобяла, защото още не съм я подбарала, иначе ми се мотае нещо кайсиево-резедаво и за там.
Таваните винаги са ми бели - по-високи ми изглеждат така.

# 20
  • Мнения: 4 965
Сетих се и за друг вариант, който видях наскоро у наши близки и в момента си правим по подобен начин спалнята:
бял таван, бели стени, цветен под (мокет, паркет и т.н., но в ярък цвят + същия цвят за покривката върху леглото - в нашия случай е синьо) и в един и същи (3-ти цвят) мебели, первази на пода и врата (при нас е червена череша).
Става много приятно и някак погледът си почива, а стаята изглежда огромна (при положение, че нашата е много малка, а имаме и нестандартно по размер легло, което я смалява още повече).
 Peace

# 21
  • Мнения: 8 917
Засега - скучно бели.

# 22
  • Мнения: 587
belinda, kak  го измислихте, има ли някакви правила?
Doret, много ми харесва Laughingама аз не мога сама да го реша.........какви бои използвате?

# 23
  • Мнения: 2 700
У нас също всичко е в бяло, но при следващ ремонт стените в хола и трапезарията ще станат светло бежови.
Малко трудно можеш да чакаш съвет, без да си уточнила цветовата гама, в която са ти помещенията (мебели, пердета или щори, подови настилки).

# 24
  • Мнения: 277
Коридора е много ярко оранжево - просто грее и много си го харесвам.
На нас ни предстои боядисване и коридора го мисля точно такъв  Peace Имаш ли снимки да покажеш?!
Иначе си ги представям останалите стаи така: спалня - бледовиолетова, хол - мляко с какао, карамел или подобно, кухня - бледожълта или бледосиня (шкафовете ще са ми в жълто и синьо).

# 25
# 26
  • Мнения: 1 180


Има и още цветове, но ме мързи да търся снимки.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 13:15 от tanya.d

# 27
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 098
Doret, много ми харесва Laughingама аз не мога сама да го реша.........какви бои използвате?
Аз не съм в България. Боите са нещо като латекс, пише за стени и тавани, на една от най-добрите английски марки Dulux. Има голямо разнообразие на цветове, а и в по-големите магазини могат да ти направят цвят по каталога им.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Спалнята-тъмно червено/винено/ и бледо жълто, кухнята-оранжево/2 нюанса/, а детската-розово и светло зелено/резеда/.


Последна редакция: чт, 17 май 2007, 02:32 от Жана /bg_paint/

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530


Има и още цветове, но ме мързи да търся снимки.

Не могат да се видят големи иска парола? Сложи и други, много хубави цветове, свежи поне на малката снимка до колкото може да се добие представа.

Общи условия

Активация на акаунт