Лозенец или Ахтопол?

  • 6 186
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лозенец, но през август е невъзможно пренаселено.

То навсякъде през август е така  Rolling Eyes

От 10 юли натам навсякъде става "гмеш"  ooooh!

# 16
  • Мнения: 193
Спокойно място на юг май вече не остана. От двете места определено Лозенец. Можеш да проучиш и Синеморец. Преди 3 г. беше относително спокойно.

# 17
  • Мнения: 2 386
За мен Ахтопол е една гнусна симбиоза между чалга и хеви метъл.

Ох, колко си права..
Мислех, че си внушавам  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Предвид изискванията ти, според мен Лозенец е твоето място. Всъщност при всяко положение бих гласувала за Лозенец. Съгласна съм с evanescent и red shoe, моите впечатления са същите  Peace

Лозенец - Вярно, че преди 5-6 години беше много по-спокойно и по-натурално място, но и сега пак е по-приятно отколкото в Ахтопол. Плажната ивица е голяма. Има и втори по-мъничък плаж. Предполагам през активния сезон и на двата е гъч. Има нови хотели съвсем близо до плажа и за деца е особено подходящо. Ние сме си резервирали стая за края на юни в този хотел: http://tegel.hit.bg/ , който е близо до плажа, малко встрани е от центъра на селото и е по-спокойно. Като се върнем ще мога да разказвам по-пресни впечатления Simple Smile  А тук може да разгледаш и други хотели в Лозенец: http://slozenec.hit.bg/ Предимство е, че главното шосе не минава през селото, а извън него.

Ахтопол - голяма плажна ивица, но по-голяма мръсотия не съм виждала. Ходила съм няколко пъти там и всеки път водата и плажа са били гнусни. За да се стигне до плажа трябва да се мине по една леко стръмна асфалтова пътека, по която доста напича. И естествено навръщане трябва да се изкачва, а предполагам с дете не е чак толкова удобно това упражнение. Главното шосе минава през градчето, което за мен е минус. Единственото красиво място са скалите при кея. Нищо друго в Ахтопол не ми допада.

Блонди, по кое време мислиш да ходите?

# 19
  • Мнения: 27 524
Ние сме твърдо от 1-ти до 20-ти август, мърдане от тези дати няма.
Ето двата хотела, като на Лозенец ни излиза с 20лв на ден по-малко.

Хотелът в Ахтопол Хотелът в Лозенец

# 20
  • Мнения: 17
Лозенец. Виж и това http://www.hotelmerlin-bg.com. Резервирали сме през юни, защото е най-спокойно, а сме с бебе на 8 месеца. Ако някой е ходил там ще се радвам да прочета мнения.

# 21
  • Мнения: 27 524
Не намерих цените... Rolling Eyes

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236

Открих ги в Промоции ooooh!.

# 23
  • Мнения: 27 524
Хайде, ние пак сменихме  Rolling Eyes Пак се върнахме в Ахтопол. От хотела в Лозенец обещаха едни неща и едни цени, сега смениха условията, само на партера до басейна или до някаква ливада. Да си гледат работата  Crossing Arms

# 24
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Блонди, разглдай и ти тук.Стига с тези хотели, малко разнообразие и красота........
Ето тук:
http://www.journey.bg/offers/offer.php?offer=21772


 Ето, едно адресче за бунгало,  има в станцията барбекю на дървени въглища, което е спец. за почиващите, а плажът е точна на 5 метра от бунгалата......Мястото е идеално за почивка.....Дано да ти хареса, разкошно е....
 

# 25
  • Мнения: 3 698
Бях писала отзиви за Лозенец, но чак после видях, че си решила...  Wink
Приятна почивка !

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 23:23 от setony

# 26
  • Мнения: 27 524

Много ти благодаря, изглежда супер, сега ще го препратя на свеки и утре ще се обади да разучи и пак ще се похваля. Мерси много   bouquet

# 27
  • Мнения: 22
Аз предлагам компромисно решение - по средата - между Лозенец и Ахтопол е Царево, по-конкретно Нестинарка,там за мен е най-перфектният плаж.Има и бунгала и нови хотели!

# 28
  • София
  • Мнения: 250
Имаш ли някакви координати там, мястото наистина е супер (поне беше)

# 29
  • София
  • Мнения: 250
А относно избора между Лозенец и Ахтопол, като гледам хотелите, които си избрала, Ахтопол според мен е по-добрия вариант, но и аз съм пристрастна. Има някакво очарование в Ахтопол за мен, което в Лозенец не го намирам (ако се абстрахира човек малко от селенията, разбира се Wink ) Въпреки че, специално за хотела (тази година и аз се бях насочила към него) намерих лоши отзиви из нета, но инфромация от първа ръка нямам.
А хотела в Лозенец ми се вижда малко като китайската стена...

Общи условия

Активация на акаунт