Рита АВГУСТИНЧЕ из тумбака, летни плодове да хапне чака.

  • 14 298
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Гита както винаги прекрасно изпълнение на вашето семейство! Hug Flutter  bouquetДано сте изкарали добре на тържеството и да разкажеш Simple Smile
Ментинке не знам защо при вас няма такива но съм сигурна че ще ти харесат Simple Smile дано получат Peace Аз си взей L и ми пада малко но нищо да има дян и за по натам Crazy всеки който ги видя си мисли,че са си от магазин за бременни защото имат много мека платка която ми покрива почти пъпчето Party много са удобни! FlutterЖелая на всияки лека нощ и сладки сънища и до утре!

# 16
  • Мнения: 1 216
Хей мамички сладки!
Ето ме и мен, пак за един ден да си видя любимите мъже и утре пак потеглям за снимки.
Преди два дни си изкълчих и двата крака  Confused и гледам да се щадя повече. Дано минат скоро, че и без това вися по цял ден права.
Гледам за дрешки си говорите  - аз днес си купих много готски панталон ленен с трико на тумбака, но не само за отпред а вместо колан и цип/копчета от Тера Нова. Имаше черни и червени само. Взех си и една сладка блузка малко по-дългичка да ми покрива тумбито и съм много доволна
Весела седмица ви желая. На мама Гита БРАВО за плодовия избор

ппс: черешите в Карлово вече   червенеят. Дано другата седмица вече похапваме!!!!

# 17
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро, поспаланки  Hug Явно вечер стоите до късно, а аз не издържам и май-май лягам с кокошките  Grinning
Иви, благодаря за информацията   bouquet При всички положения пак ще идваме до Варна, почти всяка седмица го правим. В магазина в Образцов дом /Слънчо май беше/ сме ходили. Мъжът ми хареса кошарка оттам. М-н Бебчо ще го потърсим  Peace Искам да видя, колкото се може повече неща преди да купя.

ИВИ тоя магазин за бременни вече не е там а е преместен на бул вл. варнен4ик срещу кръглата банка експресбанк
Франито, ще проверя и там. Добре, че мъжът ми ми угажда и няма проблем да ме води
тук-там  Heart Eyes

Гледам за дрешки си говорите  - аз днес си купих много готски панталон ленен с трико на тумбака, но не само за отпред а вместо колан и цип/копчета от Тера Нова. Имаше черни и червени само. Взех си и една сладка блузка малко по-дългичка да ми покрива тумбито и съм много доволна

Ето на, и Шоши84 се е уредила с тези панталони  Crossing Arms  Hug Голям съм карък значи  Mr. Green

Гита, изпратих ти на ЛС телефонния си номер  Peace

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 08:19 от mentina

# 18
  • Мнения: 138
Добро утро и от мен,
Това с болките в кръста и гърба и мен ме тормози, вечерта - ок, възглавниците наистина спасяват, но през деня, аз за момента нямам как да полягам ако се наложи защото още ходя на работа и направо полудявам като заболи, мислех си за някаква затопляща възглавница... newsm78 дали ще помогне newsm78, как мислите

# 19
  • Мнения: 4 546
добро утро  Hug
Гита, отново поздравления за темичката   bouquet
iv4ence и аз съм така с болките на работа, направо незнам какво да правя. затопляща възглавница мисля, че ен е добра идея - нали не трябва да се претопляме сега. може ли оликновена възглавница за опора на гърба.. Thinking ама на мен ми е неудобно да си нося, някак не искам да показвам, че ми е трудно вече да ходя на работа.  Embarassed
нашите мебели още с една седмица ще ги забавят , а вече нямам търпение да ги донесат  Crazy искам да се поизмиришат лепилата от тях, да не ги диша бебето  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 25
 Добро утро и от мен. Hug
Върнах се за малко в старата темичка да видя какво сте писали снощи и сега съм в тази.
Гита и Боби(дано не бъркам името) страхотни сте. От къде ги вадите тези чудеса направо не ми стига акъла smile3501  
Ментина - много сладка кошарка сте си харесали, но ми се видя по-малка от стандартните?
Муна33  - абе все ще те питам, това на аватара ти ли си? Embarassed
Шоши84 - как така си изкълчи двата крака бе жена? Пази се мноооооооого  preggo
Болки в гърба и кръста като по чудо още нямам. Ама вчера като ми правиха кардиограмата и легнах на кушетката неможах да се изправя  Joy  Ама му хванах цаката - дигам левия крак и полека ставам. Направо реших, че нещо съм се секнала? Ама всичко е ОК.
Готини тумбаци гледам показвате, ако си купим цифров (че нямаме) фотоапарат и аз ще кача някоя снимка. Дано да стане преди да родя  rotfImbo Димианки - може да направиш цяла фотосесия. Сонита - наистина не ти е малко тумбито, но чак огромно не е - добре си  smile3521 Теди - сладко оформено коремче, много стилничко..
Херелина - хич да не ти пука какво ще кажат другите newsm08. Майната им smile3533. На теб да ти е удобно, ако щеш и походно легло ще си вземеш в обедната почивкада полягваш . Защо не си вземеш един дълъг болничен  Stuck Out Tongue Winking Eye- имаш право даже и на 1-месечен. На мен ми предлагаха, но аз отказах ама си работя сама в стая и нямам проблеми.

# 21
  • Мнения: 4 546
ами не мога още да изляза. чак в края на месеца ще взимат човек и ще имам само един месец да го обуча. че май ще се наложи и още 2 седмици да ходя на работа, нищо , че ще съм в болничен  Close много тъпа работа. хем ще работя и няма да ми платят за това, хем пари от НОИ чак по Коледа сигурно ще ми преведат  Close само като си помисля и избеснявам

# 22
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина - много сладка кошарка сте си харесали, но ми се видя по-малка от стандартните?

В действителност изглежда дори по-голяма от стандартните кошари. Може би защото е с решетки отвсякъде и е доста висока, и създава някаква оптическа илюзия  newsm78 Момичето в магазина я измери по матрака - 130/70 см.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!Днес съм в страхотно настроене-ще разпространявам клюката че чакеме девойка.Гита сложи ми и на мен едно розовко(макар да не е много сигурно,аз си знам че е така)

# 24
  • Мнения: 4 546
Ментина - много сладка кошарка сте си харесали, но ми се видя по-малка от стандартните?

В действителност изглежда дори по-голяма от стандартните кошари. Може би защото е с решетки отвсякъде и е доста висока, и създава някаква оптическа илюзия  newsm78 Момичето в магазина я измери по матрака - 130/70 см.
на мен самите крака , на които са колелата ми се струват височки  Thinking може би за това.  newsm78

# 25
  • Мнения: 107
Здравейет момичета!!!

 Много ми се спи тази сутрин нещо, как ще изкарам не знам:І)

Хайде много усмивки на всички, пак ще се включа после

# 26
  • Мнения: 107
Меги,

честита девойка!!!!!!!!!!!!!!!!! Увеличаваме се женските мами!

# 27
  • Мнения: 25
Меги - мила не се настройвай така, аз бях решила първият път 100% че ще е момче, а то излезе момичка. Нали ще си е вашето гардже, така че момче/момиче то си е вашето птиче.
Ментина - да, не е малка кошарката. Нашата беше 140/70

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Меги, сложих те в нашия отбор.

Вчера тържеството беше мнооого сладко. Беше на тема "Моето семейство"-тъкмо сме на тази вълна. То не бяха баби, внучки, дядовци.... Имаха една песничка, при която първо пееха момчетата-хък-мък и след това женките, като му викнаха....ееееее, трябваше да си запушиме ушите. Ми, така де, те жени ли са или лукови глави. Жестоки бяха. Качих 2-3снимки, тъй като повече на клип снима Боби/Вася, правилно си разбрала/. Сложих най-накрая и моя тумбак в съревнованието.

# 29
  • Мнения: 25
 Гита - сега ако сложищ и един линк към тумбаците грешка няма да имаш. Аз като съм си смотана все немога да ги открия  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт