плодови млека?

  • 2 586
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
След годинката като започна с киселото мляко, но доскоро пиеше АМ и давах рядко за разнообразие

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
От годинка давам на Данон, на Нестле  Peace

# 17
  • Мнения: 441
Давам Данон след годинката.Синът ми обича когато яде закуска да не е на сухо(ако е сандвич например),а да има мляко или плодово пюре.Затова ги редувам.

# 18
  • Мнения: 171
Давам от около месец на Мегле с пар4енца плодове,много се харесва. Също и нестеле и данонино, но послдното е пове4е за десерт защото е 50 гр кофи4ката   chef

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Започнах да ги  давам след втората година.Предпочитах преди това да яде неподсладено кисело, или прясно мляко.Сега купувам което хвана като марка.

# 20
  • Мнения: 547
От готовите плодови млека още не съм давала.
Давам кисело мляко откакто навърши 1 година - непосладено с някакъв плод.

# 21
  • Мнения: 46 520
Започнах да ги  давам след втората година ...

 Peace
И аз не помня да съм давала преди това. След като мина 1 година й правех кисело мляко + настъргани/пасирани плодове  Simple Smile
Сега като се присети купувам готови плодови, но не яде повече от 2-3 лъжици, иска си натурално  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
От 11 месеца започнах да давам от плодовите млекца на Нестле. Сега вече давам всякакви, без значение от марката, гледам само да са с по-висока масленост

# 23
  • Мнения: 5 362
Малко преди годинката.Горе-долу на вашата възраст бяхме.

# 24
  • Мнения: 1 230
[
От готовите плодови млека още не съм давала.
Давам кисело мляко откакто навърши 1 година - непосладено с някакъв плод.
Това е супер, тъкмо се чудех как да избегнем данонските млека, които приличат по-скоро на крем. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Пробвах преди 3 месеза-нещо не ги хареса,въпреки че след годинка пиеше кисело мляко или го ядеше с лъжица...
Вчера му взех отново - Данонино- мисля че вече е на друго мнение Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 2 298
След годинката съм давала на Нестле (от бебешките за след 6 месеца). И сега купувам от тях, други съм давала не повече от 3-4 пъти след навършване на 2 години - във всичките има оцветители, ароматизатори, а в някои и консерванти.

# 27
  • Мнения: 3 334
След навършени 9 месеца,но не й допаднаха и до ден днешен Confused

# 28
  • Мнения: 241
От готовите плодови млека още не съм давала.
Давам кисело мляко откакто навърши 1 година - непосладено с някакъв плод.
Смятам след годинката да постъпя по същия начин. Дори ми се иска и да не смесвам с плод, но детето само ще си покаже.Не виждам смисъл да  го приучвам  да яде подсладени млекца, в които съдържанието на киселото мляко е съмнително, за сметка на плодови есенции, подсладители, оцветители и нишесте.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
На 11- 12 месеца започнах да й купувам.

Общи условия

Активация на акаунт