Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10

  • 12 591
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Явно е нормално да се бият по толкова ваксини ,колкото и да им се чудя тук .Дано се справим по -бързо с Т,че много се шашкам ,такава съм си .Благодаря за отговорите .  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 491
Явно е нормално да се бият по толкова ваксини ,колкото и да им се чудя тук .Дано се справим по -бързо с Т,че много се шашкам ,такава съм си .Благодаря за отговорите .  bouquet
И аз много се шашкам. Ако 24 часа след ваксините още има температура, аз бих се обадила на педиатъра. Първият ми педиатър, когото много харесвах, даже у дома звънеше 24 часа след ваксините, да пита как е детето.

# 17
  • Мнения: 7 837
Ради, ако и утре има темп., направо им звъни. И мен ме предупреждават всеки път, ако темп. продължи повече от 24 часа, да им се обадя.


В нашия край откриха нов мол и о, чудо, там има и Панера Бред. В неделя ядох порядъчно, но днес от сутринта ме загложди пак и подкарах натам за обяд, какво са 30 мили за един глад  Laughing Не съм в ред  Laughing


# 18
  • Мнения: 2 254
Леле Кейси,верно ли бе?Най-близката Панера ти е на 30 мили?

# 19
  • Мнения: 7 837
Да  Grinning На село сме, все пак.
Добре че ми се шофира и докато мога, ще я посещавам.

# 20
  • Мнения: 650
Mili, въпроса  ти се загуби в предната тема..Като гледам е колкото мойто момче горе долу-аз не бих жзела нищо по малко от обувки номер 9 и дрехи 4Т,даже тези са таман по скоро 5Т. Но това е от личен опит-иначе не знам каква е бг номерация и как се сравнява с тукашната

# 21
  • Мнения: 1 783
Ваксините не са страшни - минават много бързо и така на веднъж всичките ги слагат. Мартин е вече на 18 месеца и не е имал проблеми до сега.

Като гледам тук всички се знаете и все едни същи имена има Simple Smile
Да има някой от Минеаполис? Ние сме тук в тундрата  Sunglasses от 7 години, но никакви българи не познавам.

Аз не успявам да влизам във форума често, не винаги имам време от работа, но всеки път е много забавно да го чета.

# 22
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Леле, колко сте изписали, довечера ще ви изчета.

Голямо благодаря за музеите!!!

# 23
  • Мнения: 2 257
ТинаХрис, това е само и специално за теб! Wink Не можах да се стърпя просто....Разпаднах се като го видях... Blush

# 24
  • Мнения: 810
Тандури, как това кротко дете така пострада, душата малка. Явно пътя към пантофите е труден  Grinning Радвам се, че не е счупил нослето и го намира на място  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 254
G&J,благодаря! Помниш ли Амели как се "разтече" в една от сцените...та и аз така Simple Smile))

# 26
  • Мнения: 393
Да се запиша, че не знам кога ще се класирам на комп-а. Утре пристига майка ми и бившия ми съпруг Mr. Green #Crazy. Идват за prom и graduation на щерката. Още от сега треска ме тресе. Добре че настоящия ми съпруг прие философски новината.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ехо.
Толкова рано и вече се ядосах на една от темите в Клюкарника. Пишело било в американските паспорти раса.  Rolling Eyes
Почнахме да интервюираме градини. Мамис  Laughing, с деца в ясла/градина, бихте ли ми казали вашите плюсове и минуси за детски център вс базирана в дома ясла?

# 28
  • Мнения: 2 563
Ехо.
Толкова рано и вече се ядосах на една от темите в Клюкарника. Пишело било в американските паспорти раса.  Rolling Eyes


Видях я аз тази вивита и стана ясно на кого ще си го изкарам днес...  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 292
 Joy голям смях. ама наистина  Joy

Общи условия

Активация на акаунт