Бързо питане за каско на кола

  • 4 789
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Нисан Микра от по-стария модел.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Пълно.
За да е пълна душата.
(и съм сравнително млад шофьор, все пак...)

# 17
  • Мнения: 6 029

лъскаво ли е? сега за сефте ли ще му правите каско?

принципно такава кола най-много да я откраднат някои хлапета, да се повозят и да я зарежат...

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ма как ще е лъскаво, бре, Джул Grinning Колата е на 13 години, смятай. Читава е абсолютно, здрава, вози харашо, но е далеч от лъскава. Нямала е каско - "нов внос" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 492
Направи и тази година пълно, за да си спокойна,  пък догодина сама ще прецениш каква застраховка да направиш.

# 20
  • Мнения: 6 029
Ма как ще е лъскаво, бре, Джул Grinning Колата е на 13 години, смятай. Читава е абсолютно, здрава, вози харашо, но е далеч от лъскава. Нямала е каско - "нов внос" Mr. Green

ма щот нашата кат я измийм и наш ква убава бееее.. инак блъсната и очукана тук там.. и тя нов внос.

направи си каско. аз бих направила. защо нашата няма все още - не ме питай, разногласия с мъжо. много ми е умен.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
направи си каско. аз бих направила. защо нашата няма все още - не ме питай, разногласия с мъжо. много ми е умен.
А, то и у нас така... но тъй като ще си ги вадя от джоба, дай Боже да има какво да вадя, мисля да си платя каското все пак. Щото уж добре карам, ама човек никога не знае какво ще се случи...

# 22
  • Мнения: 6 029
пожелавам ти да имаш кво да вадиш.. другия вариант е на расрочено плащане да го направиш каското.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
На разсрочено ще е при всички положения Grinning Остава само да измисля с ваша помощ пълно или частично.

# 24
  • Мнения: 511
Аз бих си направила пълно!
Оф и на мен ми предстои труден избор на  кола.
От няколко месеца, тъкмо се навия на нещо и се разколебая.
Честита да ти е придобивката, и безавариен шофирлък!

# 25
  • Мнения: 377
Направи и тази година пълно, за да си спокойна,  пък догодина сама ще прецениш каква застраховка да направиш.

Това е и моя съвет. И аз първата година си пуснах пълно каско, но след като на два пъти ми се случи колата да нощува отключена  ooooh! и никой не пожела да я открадне реших да си спестя кражбата /около 40% от общата сума на застраховката излиза/.
А иначе за 3 години застрахователите не са излезли на далавера от мен.  Mr. Green И за протокола само веднъж съм я удряла аз, а иначе един пиян съсед ми счупи фара, два пъти ми "вдлъбват" задна дясна врата на паркинг и вече въобще не се замислям дали да си правя каско или не.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 178
Пълно каско си направи, за да си спокойна. Брокерът ще ти каже "тавана" на застрахователната сума и ти си преценяваш на тази или по-ниска сума ще си застрахоавш возилото. Нашата кола е 94 год, 1800 см3 и я застраховахме на 5500 лв. Плащаме премия от 380 лв на 4 равни вноски /по 95 лв/ без оскъпяване

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Брех, 88,2% сключват пълно каско Rolling Eyes Това за по-нови коли ли е, впрочем, или по принцип така действате?

# 28
  • Мнения: 6 029
Брех, 88,2% сключват пълно каско Rolling Eyes Това за по-нови коли ли е, впрочем, или по принцип така действате?

отивам да се срамувам. само аз съм отговорила, че немам каско Rolling Eyes

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
отивам да се срамувам. само аз съм отговорила, че немам каско Rolling Eyes
Ти пък... аз досега в живота си каско за кола не съм правила.
Само че движението последните години почва да става все по-напрегнато и идиоти разни с книжка с 20 часа курсове имат и изобщо...

Общи условия

Активация на акаунт