В къщи след раждането...?

  • 2 465
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   Секцио - 5 дни.

  Това ли е най-голямото ти притеснение?  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 978
На третия ден след нормално раждане и ако всичко с бебо е наред сте си в къщи.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
То наистина тогава едва ли ще ми е точно до това, ама никога не ми се е налагало досега даже за ден да да съм в болница / е като изключим раждането ми Joy Laughing/

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
3 нощи трябва да имаш за нормално, 5 нощи за секцио. това е ако всичко е наред с теб и бебето. по-малко не може, защото няма да платят на АГ-то раждането от здравната каса.


   Peace Точно така.Но като гледам много си далеч още от това.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

[/quote]

   Peace Точно така.Но като гледам много си далеч още от това.
[/quote]

Да така е, ама то от нямане на какво са се прави, какво ли не ми минава през главата.
Благодаря, за всички отговори досега Wink

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
На осмия ден след раждането-секцио Peace

# 21
  • Мнения: 463
Напълно те разбирам и аз съм така - вляза ли в болница и ме избива на рев. Аз родих в четвъртък и ни изписаха в понеделник. Стискам палци и при теб да е така Hug

# 22
  • Мнения: 43
И мен много ме е страх от болници. А за раждането като се сетя ... ужас!!!  Shocked

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
След 3 дни.В Шейново.Нормално раждане.
и аз така

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И мен много ме е страх от болници. А за раждането като се сетя ... ужас!!!  Shocked

Аз имам чувството, че не толкова от раждането, колкото от болницата ме е страх. Ама като почна да раждам, едва ли ще мисля за болницата.

# 25
  • Мнения: 43
Знаеш ли, ViFresh, мен какво ме притеснява най-много - като чета мненията за болниците. Толкова са противоречиви, че незнам на кое да вярвам. Чета тука разни гадости за Шейново, за Майчин дом и тем подобни, чета за някакво гадно отношение на лекарите и особено ме дразни цветущия език на акушерките и подмятания от сорта на "като го прави бебето не те боля, нали, сега трай!" Да не говорим за хлебарките, мръсните тоалетни- като чете човек такива неща и се чуди това болница ли е или концлагер. Разбира се, има и много положителни отзиви, пак за горепосочените заведения, добри екипи и чудесно отношение. Явно всичко опира до късмет.. В никоя болница престоя не е приятен, но просто няма и гаранция, че дори и да си платиш, ще получиш обслужване на ниво.

# 26
  • Мнения: 545
Родих в четвъртък, а се прибрах в понеделник. Слава богу, защото имах вопиюща нужда да се наспя. След три дни грижи у дома от страна на майка ми и мъжа ми бях като нова. Скапваше ме мизерията в родилното и ова, че детето беше с мен денонощно, а за не можех да си седна на задника. Зависи къде ще раждаш, престоят в болницата може да не е чак толкова подтискащ. Успех!  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 677
Десет дни след раждането.
И аз много мразя болниците, но когато става въпрос за детенцето ти, всечко понасяш.
Желая ти леко и безпроблемно раждане и на четвъртия ден да сте си вкъщи!

# 28
  • Мнения: 423
На кой ден след раждането се прибрахте вкъщи? Много мразя болниците и това колко ще ми не наложи да остана там много ме притеснява.
Ако всичко е наред с теб и детенцето и си родила нормално три дни ще стоиш!!Пожелавам ти леко раждане!

# 29
  • Мнения: 230
Аз самата много добре те разбирам. При мисълта за болница направо се разболявам, но нищо страшно няма. Всички са приветливи, слънце свети, птиците чуруликат, така че - спокойно! Това минава изключително бързо.

Мерси за успокоението. Като се сетя още от сега на рев ме избива Cry
Ей, бъдеща мамо Heart Eyes,
я си гледай живота и не си мисли и планирай отсега страховете.
Живота много обича да поднася изненади. Аз се чудех как ще ходя с големия корем на работа, а легнах за задържане от 7-мата седмица. Имам 120 дни болничен престой. Последните три месеца бях на системи и инжекции. Сега си гледам бебето и си се смея на притесненията.
Живей сега! Каквото има да идва,  ще дойде и няма смисъл да се чанчиш отсега.
Пожелавам ти лека, безпроблемна бременост и минимален следродилен престой в болницата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт