Спане в шезлонг

  • 6 912
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Мони също спеше от втория може би докъм 4-5 месец в шезлонга през деня. После взе да се обръща по корем, а аз реших да я науча да заспива в кошарата.

# 16
  • Мнения: 288
Детето може да спи навсякъде ,стига да се чувства защитено и удобно
Ей на тази люлка бебка е спала много пъти,но ще добавя,че става на легло и има колани Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
няма проблем - стига шезлонга да има легнало положение (или от 15-20 градуса) и да има коллани, моя сладур изкарваше по цял ден в шезлонга почти, а често дори и нощем е спал там, просто беше по-спокоен...

# 18
  • Мнения: 676
И моят син доскоро спеше само в шезлонга-не мисля,че трябва да те притеснява това.

# 19
  • Мнения: 2 891
А защо не го местиш в кревата му, след като заспи  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
От както сме си вкъщи малката спи в кошница за кола  Peace и спи много по спокойно отколкото в леглото.

# 21
  • Мнения: 16
За количката използвам само коша за кола / зимен не съм купувала/ и също се притеснявах, че е като кравайче вътре. Консултирах се с ортопед даже и той ми обясни, че са направени спрямо извивката на детето и за него няма по удобно място. вече сме на 4 месеца и все още е само с него.

# 22
  • Мнения: 17 407
Въпросът е за шезлонг, не за кошница за кола newsm78 Шезлонгът има напълно легнало положение, така че няма никакъв проблем Wink

# 23
  • Канада
  • Мнения: 494
До трети месец спеше и денем и нощем само в шезлонга!Много се притеснявах и аз да не му се изкриви гръбнака,та търсих мнение от трима различни педиатъра!До един бяха на мнение,че няма проблем!Там бебчетата се чувстват по уютно,защото е по мъничко и тясно,и малко или много са сгушени като в корема на мама!

# 24
  • Мнения: 2 309
Няма опасност!Те са с пълно легнало положение,имат колани!

# 25
  • Мнения: 200
Няма никаква опасност за бебчето, единствено го кара да е щастливо в съня си.

# 26
  • Мнения: 503
все още спи в шезлонга,само вечер в леглото Wink

# 27
  • Мнения: 490
И ние ползвахме коша за кола за спане вкъщи.
Не мисля, че има проблем за шезлонга.



# 28
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Щом като е напълно легнал, няма проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт