Има ли раждали при д-р Гунев МД?

  • 1 334
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Раждах при него и съм благодарна на Бога, че съм жива!Абсолютно сигулно е, че допусна лекарска грешка.

# 16
Аз съм чувала само добри отзиви за д-р Гунев. Моя приятелка роди при него преди 2 г. Той постоянно ходи на някакви специализации в Германия и от нея знам, че предварително предупреждава пациентките си кога ще пътува и до какъв период могат да разчитат на него. Видях го в деня, в който я приеха за раждане и 4 дена по-късно - на изписването. Беше много внимателен, отдаден на работата си. Отношението му към пациентките наистина е похвално. Моята приятелка само каза, че си личало кой специализира в чужбина и кой само иска пари от пациентите и в замяна ги нарязва като краставици. Тя лично го е питала колко ще струва израждането, какво му дължи, а той нищо не й поискал. Съпругът й му занесъл лично пари (тя ми каза, че били 1000 лв), а докторът ги отказал! И минали само с цветята, тортите и бонбоните в Майчин дом!
Нормално е за всеки лекар да има противоречиви мнения. верно е, че д-р Гунев е много мълчалив и все едно постоянно замислен по някакъв въпрос, но явно си има грижи човека около пациентките си. От приятелката ми разбрах, че баща му също е бил акушер - гинеколог и е бил преподавател в Медицинска академия. Майка му и тя била лекарка, брат му и снаха му също били лекари, но живеели в САЩ. Не мисля, че след като е отраснал в такова медицинско семейство би имал най-малкото неуважително отношение към пациентките.
Ако имам възможност да избирам бих родила някой ден детето си при него.

Общи условия

Активация на акаунт