Режим на Пиер Дюкан-11част-Пролетно изчистване на мазнинките

  • 25 878
  • 540
  •   1
Отговори
# 15
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте, споделих за моята позната единствено с цел  да  се мотивираме  още повече. Жената няма защо да ме лъжа, показа си дневника и т.н. И малко ми е обидно от коментарите. Мислех, че ще е  по- интересно, от това да пиша какво съм яла днес.

# 16
  • Мнения: 4 447
tcm, Hug
Няма защо да се обиждаш, тук всички те обичат!
Щях да коментирам и твойта позната, ама забравих.
Та, за първи месец, при спазване на режима много стриктно е възможно да се свалят и 10 килограма. Особено ако е стартирала от 3-цифрено число и ако не е спазвала някакви режими последните месеци, т.е. организмът и си е починал. И ако е продължила все така стриктно, би могла още 5-6 кила да свали 2-рия месец. Което прави за 2 месеца около 15-16. Никак, ама никак не е зле. Разбира се, може и да е послъгала, но какво от това. Наистина.
Важното е вие на не лъжете себе си. Да сте откровени и с кантара, и със сантиметъра, и с режима. Това е.

# 17
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
tanita_ko  newsm51

# 18
  • Мнения: 689
Докато ви изчета и хоп... нова тема. Хайде да се запиша, не съм от най-стриктните, карам повече на смесен режим, но все пак се старая, за две седмици с доста прегрешения - 1.5 кг. И като се има предвид, че в момента съм пред цикъл нищо чудно килограмите ми да понамалеят малко повече.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Записвам се и аз  Peace
Есента с този режим смъкнах 5 кг. и си ги задържах, въпреки че след това започнах да ям почти всичко  Embarassed Обаче сега за морето трябва да изглеждам добре и съм решила да започна пак, че ми се ще да смъкна 12-15 кг. и трябва търпение и постоянство  Heart Eyes

# 20
  • Враца
  • Мнения: 871
Момичета киселото мляко си ми харесва без трици повече..те толкова ли са важни ...или просто са добавка... по 1 кофичка на ден нормално ли е?

# 21
  • Мнения: 4 806
за пореден път Simple Smile Триците не са задължителни, но са силно препоръчителни, особено при запек. А той се получава, особено в протеинови дни.

няколко думи за калориите: понеже режимът е безмазен, яде се месо с ниско калорично съдържание, затова не бива да е твърде малко. Даже да не ви яде, яжте, похапвайте често по малко.

# 22
  • Мнения: 729
Ето ме и мен, от прегрешилите... Embarassed

Днес мъжо замина за един ден и аз използвах пак да се включа в протеиновите дни. Че иначе само се изкушавам. Може и само с този ден да си остана, но пак ще съм доволна и малко по-пречистена.

Все пак не съм се отказала, и се моля до края на лятото да съм посмъкнала поне 5 кг. Затова честичко се наврътам покрай вас!!! Hug

# 23
  • Мнения: 465
Момичета купих си фибри -100% ,но не знам те да не са въглехидрат?ПишЕ 100% ИНУЛИН ... newsm78

# 24
  • Мнения: 1 183
zen фибрите са въглегидрат, както и овесените трици, но аз ги използвам за промлема с 00
Тяхната цел е точно такава, затова е добре да се ядат сутрин, например с кис. мляко.
Добре дошли на новите!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 090
Сигурно се записвам последна, срамота  Embarassed! Днес ми беше кошмарно зает ден и какво се оказва - нова темичка и доста новички!
На ЛУ - МЕРСИ за хубавата темичка   bouquet
На всички новички -  welcome , пийте вода и преди да хапнете нещо се уверете, че фигурира в списъка, докато свикнете.
тцм, ако съм написала нещо в коментара, с което съм те засегнала,  извинявай, не съм искала. Мен лично твоята позната ме надъха и съм решила да докажа, че е възможно. Както казах, аз съм с трицифрен старт, скъсала съм се от други диети, така че организма ми е свикнал и имам страшно бавен метаболизъм. Ям редовно, хапвам така, че не оставам гладна, дори понякога ми се случва да хапна нещо дребно преди лягане. Освен това ям котлети от сьомга, която е доста мазна риба, но имам нужда, защото имам проблеми със ставите и хрущялите. Така че над 1000 калории при всички случаи и пак съм, както казах вече, минус 9 кг, а имам още 5 дни, докато направя месец дюканстване. Тези пет дни от утре ще са ми протеинови, та нищо чудно да стигна до 10 кг за месец, за което силно се надявам   Simple Smile Така че имаме нужда от такива стимулиращи примери!
Моята позната, която ме открехна за Дюкан, каза, че продължава да смъква и в режима за задържане. Звучи добре, нали?
Пожелавам на всички на края на тази тема да сме с един размер по-слаби!  love001

# 26
  • Мнения: 4 678
Малко да се намеся може ли?
 smile3525Не пийте вода по време на хранене smile3521
Не всички млечни продукти са белтъци,даже повече са въглехидрати,така ,че внимавайте с тях smile3506

# 27
  • Мнения: 4 447
Не пийте вода по време на хранене
С това не съм съгласна. Едно време нашите баби много се страхуваха, да не би да се напием със сок или вода и после да няма място за яденето в коремчето.
Сега има и други теории - че напротив, пиенето на вода преди, по и след ядене е полезно. Изобщо -по всяко време. Laughing

# 28
  • Мнения: 4 678
По този начин объркваш стомаха ,основна или киселинна програма да използва за смилане на храната!
Говоря ,че не е полезно да се пие вода по време на САМОТО ядене  bouquet
Повреме на самото хранене ,организма започва да отделя сокове и кръв за смилането на приетата храна,с допълнително вода, вие ще затормозите работата на стомашните сокове  bouquet

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 21:50 от Поци

# 29
  • Мнения: 729
Почетох, преди няколко поста нещо за риба тон... И така ми се прияде...
Може ли консерва в собствен сос? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт