Гладна съм

  • 4 830
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
Много правилно са ти казали - с глад не се отслабва здравословн и в повечето случай - 99% след това кг се връщат. Най-добре е често и по-малко. пробвай да ядеш плодове и зеленчуци, и да редуваш с често месо.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не е полезно това.Ще си развалиш стомаха само със сокове и без никаква храна!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Еее, ама един колега свали 8 кг за 10 дни. сега само ги поддържа с по лека диета....
не се ли притесняваш за здравето си? Според мен е мн драстично това, което правиш...

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И колегата е с гастрит след гладуването Laughing (майтапя се, не се сдържах).
Това е много, много вредно.Говори с лекар и е по-добре да ти предпишат диета, която е подходяща за теб.

# 19
  • Мнения: 22 437
Просто спеделям, че съм на диета и вече 3ти ден нищо не ям, само фрешове....УМИРАМ ОТ ГЛАД!!!
Дайте ми сили...Иначе незнам....Нали ще стана красива, нали ,нали???

Нормално е да си гладна, след четвъртият ден максимум ще се притъпи чувството на глад. Ако сега не се поддадеш на изкушението да хапнеш нещо може да продължиш нормално 7дни с този режим.

# 20
  • Мнения: 1 952
Исках няколко дни да се възвържам от плюскане, но днес като ми падна кръвното, едва не се свлякох на земята. Незнам дали ми вярвате,но опуках една кутия /20/ бонбона и 2 кроасана със шоколад.
Много ми е кофти сега.

# 21
  • Мнения: 1 299
Ами идеята на диетата е първите 7 до 10 дена само на сокове и после почваш захранване и минаваш към стандартните диети, за да задържиш свалените килограми. За здравето - естествено ако не се чувствам добре - спирам веднага. Въпреки, че като го кажа това и хората около мен почват - нямаш воля, лигавиш се  Shocked А аз им повтарям, че ако не се чувствам добре голяма работа, че слабея. Благодаря за съветите все пак. Прави сте, но пък ми писна от диети без резултати...

# 22
  • Мнения: 1 299
Исках няколко дни да се възвържам от плюскане, но днес като ми падна кръвното, едва не се свлякох на земята. Незнам дали ми вярвате,но опуках една кутия /20/ бонбона и 2 кроасана със шоколад.
Много ми е кофти сега.
Ако си зле няма да гладуваш! На мен не ми е лошо или нещо такова...

# 23
  • Мнения: 1 952
Не съм гладувала, даже хич..просто исках да спра сладкото и хляба и пърженото.

# 24
  • Мнения: 5 622
ох, много я нападнахме бе. Знам, че не е с лошо, но сега тя има нужда от подкрепа, не от мъмрене.

Да кажа още нещо- ако се чувстваш добре, продължи, ако не, спри и пробвай друго. В крайна сметка не губиш нищо чак толкова   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 447
Има една приказка за Хитър Петър - та той казва за магарето си: Тъкмо го научих да не яде, пък то взе, че умря!
Няма да коментирам решението ти. Но ще се направя на лош пророк - няма да решиш проблемите сис теглото и този път. Не и диокато не вложиш мисъл в това начинание.

Нали трябва да си помагаме все пак! Не мога да ти кажа, че ще отслабнеш, или че ще станеш по-красива!
Но можеш да си увредиш стомаха,  и не само. Не ти го пожелавам, разбира се.
 Hug

# 26
  • Мнения: 1 299
tanita_ko , а ти как свали 13 кг  Peace

# 27
  • Мнения: 120
Прави сте, но пък ми писна от диети без резултати...

Според мен резултати винаги има, когато налице са търпение и постоянство ( не разбирайте постоянство като прилагане на нечовешки диети една след друга  Naughty ). Явно ти искаш не просто резултат, а моментален резултат, което няма как да стане по този начин.

Все пак стискам ти палци и вярвам, че рано или късно ще намериш правилното решение!  Peace
Дали ще е с този път или със следващата диета, времето ще покаже.

# 28
  • Мнения: 4 447
Аз -  бавно и славно, от 7 месеца вече. Казвам ти от опит, защото  и на глад съм се подлагала. Имам много още да сваля, но не бързам. Ще го направя, този път да - вече знам как. Знам и защо съм напълняла, знам къде са ми грешките.
Влез в подфорум Диети и чети. Ама не търси 10 кг за 10 дни. Чети и мисли, навивай се и .... почваш.
Има тема за всяка диета. Там пишат мами, които вече знаят доста за съответната диета/режим.
Моя съвет - не търси диета - търси режим. Ако ще се променяш - променяш се завинаги.
Успех ти пожелавам! Hug

Ще добавя само, че от 5 мес. не пуша, това забави доста нещата, но пък определено е по-добре така!

# 29
  • Мнения: 101
Защо не пробваш да хапваш пилешка пършола или риба на скара + салати без олио, така хем няма да ти е толкова гладно, хем за здравето по - добре и по - бързо ще свалиш килцата така. Тези фрешове са полезни, но чак за диета не са толкова подходящи, защото има много захари в тях. Гледай последното ти ядене за деня да е 17 - 18.00 ч.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт