А какво ще подарите на детето си за 1-ви юни

  • 2 482
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Нещо символично. Догодина повече Peace

# 16
  • Мнения: 8 917
Идея нямам newsm78

# 17
  • Мнения: 3 356
От доста време му търсех спален комплект с Мечо Пух,днес му купих.Страхотен е и знам,че много ще му се зарадва.

# 18
  • София
  • Мнения: 718
Столче за хранене.

# 19
  • в стаята
  • Мнения: 469
Ще и подарим играчка за прохождане.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 611
Хубави емоции,надявам се.Обмисляме възможностите за изкарване на празника,така,че да му бъде максимално интересно с минимум средства.Дори си мислехме за ходене до Казанлък където ще се проведе Асамблея "Знаме на мира",но няма да се получи.Поне аз пазя само хубави спомени от Асамблеята и си мисля,че и на него ще му е интересно,нооо догодина,надявам се.

# 21
  • Мнения: 669
ще измисля нещо не че чакам 1-ви юни за да му купя подарък  Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
Днес я питах и тя вика,че иска колело,та сигурно това ще е Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 467
Нашия подарък го купихме и подарихме малко по рано  Blush Още преди 2 дни. Неможах да изтрая  Mr. Green
Пързалка. За награда с татето получихме невероятна изненадано щастлива физиономийка  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 640
Влакче на релси купихме,но и вече го подарихме,даже малко и поначупихме релсите,ами да...така е, от мерак да стъпва и ходи след влакчето.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Купих й едно конче за дърпане с кукла, която го язди, диск с детско - "Грозното патенце", едно комплектче гащички с тениска /обичаме да се киприм.../, шоколадово яйце.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Нищо малки сме-8м

# 27
  • Мнения: 8 917
Аз вече измислих и подарих  половината newsm44
Подареното е играчка Немо, която пее и мърда с опашка и перки, а току що от МОЛ-а на Хемус от Oviesse й купих страхотна блузка - бонбон Crazy Hug

# 28
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Нищо.Преди няколко дена му беше РД и на каката също.
Заринала съм се в игра4ки и дрехи.
Здраве и много усмивки  bouquet

# 29
  • Мнения: 207
Костюм на спайдърмен за днешното тържество в градината.

Общи условия

Активация на акаунт