По колко чифта обувки на сезон купувате ?

  • 4 577
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Купувам поне 7-8 чифта на сезон.В момента съм в луда паника,че лятото идва а сме още без сандали.Гуменки купих 4 броя.Не се притеснявам,че не ги износва,почти всички обувки са ни много запазени.После отиват в Продавалника  Laughing

# 16
  • Мнения: 14 133
По един на сезон.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Много Confused
Поне 7-8 различни чифта. Като ми грабне окото нещо - взимам... В момента има: 2 чифта чехли, 2 чифта гуменки, 1 сандали (но ще станат 2), 1 балерини... някакви маратонки има нейде... и сме едва в началото на лятото, все пак ooooh!
Яд ме е, защото - разбира се! - не може да ги износи изобщо. Ама пък ми е кеф, пусто. Добре, че не залитам по скъпи марки, поне това.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Най-различно купувам. За дъщеря ми обикновено по повече, за малкия - не чак така. 

За него, сега конкретно за лятото - два чифта сандали /едни спортни, едни по като за панталон/; гуменки 1 чифт; маратонки поне по два чифта /аз непрекъснато ги въртя и пера, затова поне по два взимам/, джапанки също поне по два чифта /много пътуваме и понякога едни са тук, други там/. Това е за лятото. Може да се завъртят още някой чифт маратонки, но само ако нещо страшно ми хареса или е много изгодно.

За нея, пак за лятото - схемата е същата, но освен тези неща има и сабо някакво, чехли такива, които наподобяват сандали, спортни чехли, еспадрили... Ей такива различни по-момичешки неща. Гледам да ги комбинирам с дрехите й, затова се събират повече, а и тя половин ден е у баба си, там все по нещо остава. Никога не остават с по един чифт обувки. Всичко се случва, няма начин да няма с какво да се въртят. Износват ги за сезон или два. Не късат обувки. Моите някакси ги опазват.

# 19
  • Мнения: 7 821
Различно, в момента имат по маратонки, гуменки, сандали и джапанки.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама как имате от предни сезони обувки? На Дени петата и стърчеше с цял сантиметър от сандала. Направо ме убива с този нейния крак. Поне малката е с по-скромно краче.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моите имат от предни сезони. Не знам как. Сега извадихме едни сандали на Крисо от миналото лято. Заспаха му. Аз винаги купувам с един пръст аванс. Наталия също има едно сабо и едни сандали от миналото лято.

# 22
  • Мнения: 2 700
Ама как имате от предни сезони обувки?

Ами ако са купувани в края на съответния сезон имат шанс и да покрият началото на следващия. Не че съм го правила тенденциозно, но все през август се налага да хвърлим някой чифт и да го заменим със следващ.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Уф, пък аз не мога да купувам с аванс... Снощи я гледам, че кракът и все пак върви напред и отзад остава празно, а пръстите и са на земята. Ужасно стъпало - като солетка ooooh!

# 24
  • Мнения: 149
имае 1 чифт сандали .2 чифта гуменки. маратонки.

# 25
  • Мнения: 8 505
По един,рядко 2.Стъпалото на дъщеря ми расте безобразно бързо (в момента е с 26.номер,долу се вижда възрастта и).В момента има едни джапанки-сандали,търся още един чифт и стига толкова.След 2 месеца сигурно пак ще се наложи да купувам ooooh!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, ей на - имала съм сестра по съдба...

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
В момента има едни сандали / от миналото лято /, маратонки и 2 чифта гуменки. Трябва да взема поне още един чифт сандали, а може би и някакви подобни на джапанки.

# 28
  • Мнения: 4 841
Не купувам много, защото максималното време за носене е 2-3 месеца, после умаляват или се късат.
В момента разполага с:
1 обувки
1 сандали
1 джапанки
1 пантофо-гуменки за у дома и 1 за градината

Но е момче и цветовите комбинации не ни притесняват - при момичетата е по-сложно.

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Аууу, това е тежък проблем. На дъщеря ми краката растат буквално като гъби. Налага се да купуваме поне по 6-7 чифта годишно.  ooooh! За два месеца обувките й стават тесни и хайде, отново нови.

Общи условия

Активация на акаунт