Една жена се пече на парапета на балкона си на 15ти етаж!

  • 3 776
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Идея си нямам! Днес за първи път я виждам! Но вече ще бдя  Mr. Green

Възраст, раса, отличителни белези??  Whistling (или те ще се появят в последствие  ooooh!

# 16
# 17
  • Мнения: 442

помислих да не си една позната. ама тя паднала от 6-я етаж.

# 18
  • Мнения: 1 021
Ми вече не я виждам. Надявам се да е слязла от вътрешната страна!
..... В същност виждам само ходила  Sick Вероятно е легнала по гръб на пода на балкона .. ми то не може само гърба да си пече!

# 19
  • Мнения: 1 021
Това е сериозно! Виждам я в блока срещу офиса. Наистина..... постлала си е някакъв китеник, отгоре кърпа и се пече съвсем невъзмутимо! Хем ми е спешно, хем само като си помисля какво може да стане и изтръпвам.
гола ли е?
Не , с бански

# 20
  • Мнения: 391
Това е сериозно! Виждам я в блока срещу офиса. Наистина..... постлала си е някакъв китеник, отгоре кърпа и се пече съвсем невъзмутимо! Хем ми е спешно, хем само като си помисля какво може да стане и изтръпвам.

На терасата, на покрива на блока??? Къде по - точно се пече  Grinning

Не е важно къде се пече, а по какво? Цял бански, на части, по без бански...? Това е най-важното!  Mr. Green

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Не е вярно. Най-важното е с какви торбички ходи и също - какво има в тях.

# 22
  • Мнения: 87
къде се намира офиса ви ? идвам и ше я спася...няма да я чакаме да прегори момата - ше й помогна! 

# 23
  • Мнения: 2 631
Това е сериозно! Виждам я в блока срещу офиса. Наистина..... постлала си е някакъв китеник, отгоре кърпа и се пече съвсем невъзмутимо! Хем ми е спешно, хем само като си помисля какво може да стане и изтръпвам.

На терасата, на покрива на блока??? Къде по - точно се пече  Grinning

Не е важно къде се пече, а по какво? Цял бански, на части, по без бански...? Това е най-важното!  Mr. Green

Е, при всички положения знаем засега поне, че ходилата са и боси... Ако някой има фетиш към тази част...  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 021
къде се намира офиса ви ? идвам и ше я спася...няма да я чакаме да прегори момата - ше й помогна! 
Е, закъсня! Сега една друга мома я маже с плажно мляко!

# 25
  • Мнения: 391
къде се намира офиса ви ? идвам и ше я спася...няма да я чакаме да прегори момата - ше й помогна! 
Е, закъсня! Сега една друга мома я маже с плажно мляко!

Е, сега стАна тя, квАт станА! Давай още подробности, моля! Какво правят сега?  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
.... Сега една друга мома я маже с плажно мляко!


Е , тогава вече не се притеснявам... Laughing

# 27
  • Мнения: 87
къде се намира офиса ви ? идвам и ше я спася...няма да я чакаме да прегори момата - ше й помогна! 
Е, закъсня! Сега една друга мома я маже с плажно мляко!
...като почнат да се целуват ми кажи , че да моа да намажа от секса и аз...

# 28
  • Мнения: 1 021
къде се намира офиса ви ? идвам и ше я спася...няма да я чакаме да прегори момата - ше й помогна! 
Е, закъсня! Сега една друга мома я маже с плажно мляко!


Е, сега стАна тя, квАт станА! Давай още подробности, моля! Какво правят сега?  Crazy
Сега и двете се скриха  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 4 585
Гроздето на асмата е кисело.
Жените от 15-тия етаж нагоре са лесбийки.

Общи условия

Активация на акаунт