бременност или не

  • 1 809
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Не се тревожи .
Първо се успокой.
Вземи си нов тест .Направи го сутринта .
А след това на истина отиди при гинеколог ,който на истина има заслужено име.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Възможно е да си бременна, но теста да не отчита. Би трябвало да се види нещо на ехографа вече. Моята лекарка видя плодното сакче 4 дни след закъснението на коремен ехограф! Потърси друго мнение.

Разбира се, възможно е и на психическа основа да са симптомите, но дано да не е така!

# 17
  • Мнения: 5 250
Jeje направи си кръвен тест  Peace
При условие, че ти закъснява с 3 седмици би трябвало да си 7-8 г.с в момента  Rolling Eyes Може и сърцето да се види и чуе.
В началото на бременността ми ходих доста често на лекар, не се притеснявай, потърси още едно мнение. И не е нужно да чакаш 1 седмица Wink

# 18
  • Мнения: 423
Според мен щом ти е казал доктор, че си бременна значи е така. Малка е вероятноста да се е объркал, но все пак отиди на още един лекар и се направи пак тест. А друг път закъснявало ли ти е така?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Хайде и аз да те успокоя, 4 отрицателни теста имах, когато отидох за първи път на лекар с три-седмично закъснение и не видя нищо. Извика ме отново след 10 дни, когато вече се потвърди бременност, тогава се видя плодния сак.  Моето мнение-не пий лекарства, изчакай още седмица и отиди отново на лекар, ако желаеш си избери друг, прегледът с ехограф не вреди на бебето.  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 116
Jeje направи си кръвен тест  Peace
При условие, че ти закъснява с 3 седмици би трябвало да си 7-8 г.с в момента  Rolling Eyes Може и сърцето да се види и чуе.
В началото на бременността ми ходих доста често на лекар, не се притеснявай, потърси още едно мнение. И не е нужно да чакаш 1 седмица Wink

 Peace

Един кръвен тест веднага ще покаже бременност  Peace

# 21
  • Мнения: 2 891
Кръвния тест май е твоя вариант. Мисля, че могат да ти го направят във всяка лаборатория. Стискам палци за положителен резултат. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 572
имам добри новини
теста ми вече е с 2 черти
ходих и на доктор но още не се вижда има нещо в матката но не е ясно , но теста си каза думата
мерси на всички които ме подкрепиха Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При мен беше нещо подобно, закъсня ми, два отрицателни теста, направих първия, изчаках една седмица, направих втория и след като пак беше отрицателен, отидох на лекар, прегледа ме гинекологично и с вагинален ехограф, каза че имам доста голяма киста. Изписа ми Дуфастон, за да ми дойде. Прди да започна да ги пия отидох на друг лекар, който каза същото. Изпих Дуфастона, но не ми дойде, после пак на преглед и пак не можаха да разберат че съм бременна, а продължаваха да ми повтарят че имам киста. Изписаха ми Примолут Нор, но пак не ми дойде и моята колежка в офиса буквално ме изнуди да си направя тест, защото аз просто имах всички признаци на бременност. Е, две чертички и след преглед при трети лекар се оказа, че съм била бремнна когато са ме преглеждали и двамата лекари, ама нещо не са довидяли. Така че, отиди на трети лекар и си направи отново тест. Понякога в началото на бременността хормонът, който се увеличава по време на бременност (забравих му името) и въз основа на който са направени тестовете при някой жени е по-нисък, затова тестът отчита отрицателен резултат. Успех!
При мен беше същата ситуация.Видяха ми 4 см. киста Shocked и след 2 седмици се оказа че кистата е бебе,при друг доктор разбира се

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
имам добри новини
теста ми вече е с 2 черти
ходих и на доктор но още не се вижда има нещо в матката но не е ясно , но теста си каза думата
мерси на всички които ме подкрепиха Laughing
Честито  bouquet
Около 6-7 г.с. чак се вижда плодно сакче и малко след това бебче
Ще почакаш още малко

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честитоооооо  bouquet  bouquet  bouquet, кога се пада голямото събитие?

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Честито, мила!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 556
Честито и от мен! newsm51

# 28
  • Мнения: 724
Честито и от мен  bouquet
Лека бременост ти пожелавам

# 29
  • Мнения: 814
 Честито и лека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт