Имахте ли предчувствие за пола на бебето?

  • 5 715
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
винаги съм искала и бях сигурна че ще имам син... и имам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 807
Да, имах Wink
За Дани и Ива се оказаха верни, за Мони не - имах чувството, че пак ще е момиче, а родих сладичко момче   Grinning

# 17
  • Мнения: 489
 Не нямах предчувствие, но за мен нямаше значение пола. Въпреки това разбрах още в 4-тия месец какво ще бъде, защото лекарката ми каза, че се виждало съвсем ясно. Оказа се права.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още като разбрахме, че съм бременна, мъжа ми каза "мога да се хвана на бас, че е ще е момиче".... и позна....
Аз една нощ сънувах, че ще имам момиче, и след няколко дни и лекаря го потвърди...

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не,нямах никакво предчувствие само се молех да е здраво.

# 20
  • София
  • Мнения: 622
Да, имах предчувствието, че е момиче, но бебо имаше друго мнение. Това с предчувствията е само 50 % вярно  Joy

# 21
  • Мнения: 5 391
Първият път имах, но сгреших.
Сега пак имам и се моля да греша Grinning

# 22
# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нямах предчувствие,но се надявах да е момче и.....имам син.

# 24
  • Мнения: X
Имах, но се оказаха грешни. И понеже пусках тема за това (малко шоково ми подейства, че ще е момче първоначално) вече мисля, че това си е чисто желаиее, а не интуиция и че понякога желанието съвпада с реалността, а понякога не. Леко раждане желая!

# 25
  • Мнения: 4 451
Първият път имах предчувствие, че ще е момиченце, може би защото много исках. Така и стана. Вторият път нямах абсолютно никакви предчувствия. Молих се само бебето да е здраво.

# 26
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Не знам дали е било предчувствие или просто някакъв песимизъм, но истината е, че исках момиче, а вярвах, че ще е момче просто заради липсата ми на късмет, а и всеобщото правило, че никога не става това, което искаш, що се отнася до независещи от теб неща Peace.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Имах,оказа се вярно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 610
И двата пъти им сънувах пишките Mr. Green ,но първия път не повярвах защото много искахме момиче,втория път също,но вече знаех че щом съм го сънувала мъж такъв ще излезе.

# 29
  • Мнения: 274
Бях убедена до не знам къде, че нося в себе си момиченце. Познах. Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт