Как можем да сме полезни

  • 3 194
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 704
Цитат на: boo
Оправда се, че ги задължават да вписват в картона на детето съответните препоръки за месеца (сок - 2-ри месец, пюре - 3-ти и т.н.). Та, нещата не са толкова прости...


В нашия картон пише - на кърма и дума не се отворила за сокове, пюрета и т.н... но педито е младичка, явно чете жената и не се чувства задължена да спазва някви стари схеми

# 61
  • Мнения: 3 161
Иска ми се да съживя темата - имам и конкретно предложение. Какво ще кажете да предложим за рубриката на Бтв Добрата новина нашия модератор Boo като създател и основен консултант на форума Кърмене и захранване. За повече от година от съществуването на форума е помогнала на много майки да започнат или да продължат да кърмят, да се справят с проблемите, страховете и предразсъдъците, насаждани от педиатри и роднини. Свършила е ужасно много работа, и то напълно доброволно (ех, ако само взимаше процент от майките за спестените кутии с адаптирано, щеше да е богата вече  Wink ).
Освен това такова предаване ще бъде много полезно за хиляди бъдещи майки, които още не са чули за изключителното кърмене и за форума Кърмене и захранване. Все си мисля, че докато не почне и в медиите да се говори за кърменето по начина, по който говорим тук, нещата няма да се променят. Замислила съм и други подобни "включвания" в медийното пространство в бъдеще (е, ако проявят интерес, разбира се; ние просто ще направим предложение).
Очаквам вашите мнения (и да ви кажа под секрет, Boo все още не ми е дала съгласието си, така че са надявам отговорите ви да я убедят да се навие).

# 62
  • Мнения: 6 243
Идеята е чудесна. Воо си е за голяма хвалба и няма какво да скромничи. Тя нека да си е скромна, разбира се, то е до характер, но пък трудът й е огромен и заслужено ще е да се направи нещо такова.
Съгласи се де, newsm53 !!!

# 63
  • Мнения: 2 051
Цитат на: emem
Boo все още не ми е дала съгласието си, така че са надявам отговорите ви да я убедят да се навие).

Ами ние няма да я питаме! Wink  Laughing
Направо действай, браво на теб, че се сетила. Аз с мойто отношение към медиите никога не бих си го помислила, но ето, че не съм права.
И кажи предварително кога да гледаме Буу.

# 64
  • Мнения: 219
Какво ще кажете да предложим за рубриката на Бтв Добрата новина нашия модератор Boo като създател и основен консултант на форума Кърмене и захранване.

Страхотна идея!!!
Дано само не я притесним !

# 65
  • Мнения: 4 915
Подкрепям идеята на 200%!  Simple Smile
Наистина страхотно предложение!

# 66
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За  Hands Thumbsup

# 67
  • София
  • Мнения: 2 493
аз също подкрепям, защото и на мен форума за кърмене и библиотеката  ми бяха и все още са супер полезни!!!!

# 68
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ей това е вече нещо. thumbsup Аз подкрепям,стига и boo да не възразаява

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Момичета, много сте мили, но не мога да ви дам сега отговор. Трябва да помисля. Кажете поне кога я дават тази "добра новина", да видя за какво става дума?

# 70
  • Мнения: 4 915
Не съм сигурна за часа и деня на предаването, мисля, че беше в събота след новините в 19:30, но вероятно греша - нека кажат другите. Но ето тук можеш да прочетеш какви са били другите "добри новини" и каква е тематиката и идеята на тази рубрика. В дясно на страницата, която ти зарежда, има падащ списък към  "Добрата новина"и четеш и другите новини, освен тази, която текущо е заредена.

# 71
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 745
newsm10  Подкрепям идеята с две ръце!!!!!!!!!!!!!!

# 72
  • Мнения: 488
И аз съм за, Boo заслужава хиляди благодарности от всички нас и това е поне един от начините да ги изразим, чудесна идея, emem  Grinning

# 73
  • Мнения: 22
Цитат на: emem
Очаквам вашите мнения (и да ви кажа под секрет, Boo все още не ми е дала съгласието си, така че са надявам отговорите ви да я убедят да се навие).


Подкрепям идеята. Освен бъдещите майки, може и някои педита да обърнат внимание.

# 74
  • Мнения: 3 200
И аз подкрепям идеята на emem и Denisy

Общи условия

Активация на акаунт