Вярно ли е че мониторът и ксероксите вредят на плода?

  • 2 897
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 272
Ако мониторът беше толкова вреден, тук всички мами щяхме да имаме проблемни деца  Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 362
Хм, ами то в този ред на мисли всичко е вредно - телевизора облъчва повече от монитора, въздуха е мръсен, водата е пълна с елементи на менделеевата таблица, храната???? бог знае какво има в нея....., микровълновата облъчвала....мобилните телефони убивали мозъчни клетки при дълго използваене....и т.н. и т.н. не се сещам за нещо, което да не вреди......  newsm78
не се втелясвай прекалено много, а се радвай на бремеността си.

Напълно подкрепям мнението на Ники Peace

# 17
  • Мнения: 311
Да не е полезно, но повечето неща не са.

# 18
  • Мнения: 617
Монитора може да вреди на очитете ако се взираш цял ден в него, ама чак пък на бебо невярвам.

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Хм, ами то в този ред на мисли всичко е вредно - телевизора облъчва повече от монитора, въздуха е мръсен, водата е пълна с елементи на менделеевата таблица, храната???? бог знае какво има в нея....., микровълновата облъчвала....мобилните телефони убивали мозъчни клетки при дълго използваене....и т.н. и т.н. не се сещам за нещо, което да не вреди......  newsm78
не се втелясвай прекалено много, а се радвай на бремеността си. Аз до последно ходих на работа, работя по 12 часа нон стоп на компютър, с принтер и копирна машина. Имам един нормален прекрасен син.
Всичко най най ти желая и гледай ведро напред.  Hug

абсолютно съм съгласна Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз до последно бях на работа,като подобна техника е в изобилие около мен.Надявам се да не е вярно,пък и нямам причина да се съмнявам.

# 22
  • София
  • Мнения: 718
Определно не е вярно.

# 23
  • Мнения: 155
Аз съм чувала,че  ксероксите са вредни,колкото до мониторите е ми до последно бях пред него.

# 24
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Искрено се надявам да не е вярно,тъй като аз самата прекарах 80% от бременността си във форума  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 19 302
Аз съм чувала,че  ксероксите са вредни,колкото до мониторите е ми до последно бях пред него.

аз колко съм стояла и пред ксерокса,и пред монитора.добре че не съм го знела това преди,че само щях са се шашкам

# 26
  • София
  • Мнения: 1 235
Надявам се копирните машини да не вредят на плода, защото аз до 4 месец си бях плътно до тях. После назначиха нова колежка, която ме заместваше и аз ходих да копирам само от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт